Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın şekerimmmm..ne güzel şeyler söylemiş hatun yaaaa inşallah hepsi tek tek çıkarrrr :)))) meşhur olunca benide çekk timammıı :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

günaydınnn tatlımmmm hoşgeldinnn :KK16:
inşallah kızzzz :21: meşhur olayım kız hemen peşimden çekcem seni :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

anam o bu geceye mi alındı? çarşamba değilmiydi o:26:

ya bişi sorcam ben size.dün doktor kontrolüne götürdük çocukları.artık yavaş yavaş dengeli ve desteksiz oturmaları gerekiyor dedi ama bizimkiler desteksiz oturamıyor hala.desteksiz oturttuğumda öne doğru eğiliyorlar ve yere ellerini koyup,ordan destek alıyorlar:KK1: sonrada cuppp yana yamuluyorlar.. çok kafama takıldı bu benim:44: geç mi kaldık biz oturmak için:26:

canım bence kafana takma bu kadar doktorun her dedigine aldırma daha 7 aylıklar biraz daha zaman geçsin anneleri merak etme sen :KK19:

TopukluAyakkabi
tinkerbell09
SeKeR_NaNe+
KotuKediSero
ay_she+

günaydınn kızlarrrrrrrr:KK3::KK3:

günaydınnnn günaydınnnn canımmm :)
kızlar ben ufaktan kaçıyorumm çok ilerim var herkeis kocamna öptüümmm :)

günaydın canımm :)

bizzzzz geldikkkkkkk:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ancak fırsat bulup gelebiliyorum gelen gidenn hiç fırsat bulamadımmm....kızımı emzirdim uyuttum şimdi bide teyzelerimize bakalım dedik...
perşembe akşamı saat 21.20de eylülüm dünyaya geldiii:KK16::KK16::KK16:
2.780 gram 50 cm:KK69: ve normal doğummmm:KK9::KK9::KK9:

selizimmmm hoşgeldin canımmmm :KK16:
gözümüz aydın olsun sonunda kavuştun eylülüne :KK69:
annesi emzirmişmi yavrusunu ne tatlıııııı :KK69:
maşallah canım sana normal doğum yaptın tebrik ediyorum seni :KK19:
kızımızada maşallah hiç öle zayıf felanda deil annesini emdikçe dahada büyüyecek inş...

selizzz anlatsana dogum hikayeni çok merak ediyorum bide kızımızın resimlerini koysana bi görelim noluyyy :KK16:

bizzzzz geldikkkkkkk:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ancak fırsat bulup gelebiliyorum gelen gidenn hiç fırsat bulamadımmm....kızımı emzirdim uyuttum şimdi bide teyzelerimize bakalım dedik...

hoşgeldinn şekerimmmm :))) az önce telde konuştuk ama olsunnn yazıyım didimmm :))
nazarlardan korusun sizi faceden gördüm fotonuzu çok çok tatlısınızzzz :nazar::nazar::nazar::nazar::KK69::KK69:

ya bişi sorcam ben size.dün doktor kontrolüne götürdük çocukları.artık yavaş yavaş dengeli ve desteksiz oturmaları gerekiyor dedi ama bizimkiler desteksiz oturamıyor hala.desteksiz oturttuğumda öne doğru eğiliyorlar ve yere ellerini koyup,ordan destek alıyorlar:KK1: sonrada cuppp yana yamuluyorlar.. çok kafama takıldı bu benim:44: geç mi kaldık biz oturmak için:26:

benimkide tembel galkiba komşumun kızı neler yapıo benimki aynen anlattıgın gibi önce öne sonra yana düşüyoooo

gunaydin guzeller! nasilsiniz bugun?

Seliz hosgeldin tatlimmmmmm yerim ben o eylul kizi, dogumun nasil geçti tatlim, normal dogum yaptin, zor gecti mi, pisman misin? :)

Cigdossss bahar hanim 9 aylik oturuyo desteksiz, ama bazen egiliyo bisey almak için dusuyo.....9 aylik yigenim var o hala oturamiyo....yani bence kafani takmaaaa cocuktan cocuga farkediyo isteee ablamin eltisinin oglu 12 aylikken oturmus......

Tinker, Sero, Nane baslamissiniz muhabbete :))
tinker haklisin ben de bir yaptigim gunu hatirliyom, bi de dogurdugum gunu heheheh :)))) gercektennn dogumla bir ilgisi var mi bu hafiza kaybinin kiz? bahar ne zaman ne yapti hatirlayamiyorum yaaaa.......mesela anahtarimi bi yere koyuyorum, sonra nereye koymustum diye arayip duruyorummmm , ama en guzeli geçenlerde alisveris merkezine gittim bahar hanimla, arabayi park ettim, donuste nereye park ettigimi unuttum....ara ki bulasin :)))))))

kız fatoşummmm nerelerdesin sen bi görünüyon bi kayboluyon olmuyo bölee ama özlüyos seni...

ayy nanem sorma günler nasıl geciyo gidiyo anlamıyorum artık

sabah 7 de kalkıyorum asya hanımı emzriyorum 8 de evden çıkıyorum 3 e kadar durmadan çalışıyorum 4 te evdeyim asyayı doyur oyna banyosunu yaptır uyut akşam 8 oluyo
8 de benimde pil bitiyo ama allahtan kız erken uyuyorda bende azıcık dinleniyorum

gunaydın canım ay ben bugunu carşamba zannediyorum bak..yine hafıza şaşırdı...:KK37::KK37::KK37:oturma konusuna fazla takılma daha gec kalmadınız ya bu birazda öğrenme işi..sureklı yastıklarla destekle oturt ama hangı bırını denıcen senın işin de zor kız:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
allahımm aşıgım bende bu velede yaaaa çok yakışıklıııı :nazar::nazar::nazar::nazar:
gunaydın canım:KK61::KK61::KK61:
anamm ben o muhabbeti kaçırmışım:))

oyyy kuzum benim çok tatlısın ya teşekkür ederim...bak şimdi hamiş olmak istedim :KK16:
yazık bizim kocişde normal yolla hamiş olurum diye yaramazlıktan sonra sırt üstü yatırıyo beni biraz bekle diyo böle bide tam yumurtlama zamanım nasıl hesaplamışsa artık olurmu olur diyo hiç belli olmaz bende onu kırmamak için sırt üstü yatıp dizlerimide kırıp öle 1 saat duruyorum:))

:KK60: :KK60: :KK60: o da iyiymiş ayşem hazırlıklısın heran çarşaf için vakit kaybetmeden bum bum haaaa :KK60: :KK60: :KK60:

hehehe hemen gönderiyoum tatlım :KK60:

oyy kıyamam canım dinlen dinlen tabi sıcak tut karnını:)

wayyyy tinkerim benimmm ya yine tam 12den vurdun :KK16: :KK19:
canım benimmmm bugün beni şımartıyorsunuz ama :kk77: :kk77: :KK19:
canımsınnn benim hepimiz herşeyin en güzelini hakediyoruz :KK19:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
vururum ben öle:KK33::KK33::KK33:

hoşgeldin canım ...maşallah size...:nazar::nazar::nazar:
kızzz delüüü günaydın:KK33::KK33:

Seliz hosgeldin tatlimmmmmm yerim ben o eylul kizi, dogumun nasil geçti tatlim, normal dogum yaptin, zor gecti mi, pisman misin? :)

Cigdossss bahar hanim 9 aylik oturuyo desteksiz, ama bazen egiliyo bisey almak için dusuyo.....9 aylik yigenim var o hala oturamiyo....yani bence kafani takmaaaa cocuktan cocuga farkediyo isteee ablamin eltisinin oglu 12 aylikken oturmus......

tinker haklisin ben de bir yaptigim gunu hatirliyom, bi de dogurdugum gunu heheheh :)))) gercektennn dogumla bir ilgisi var mi bu hafiza kaybinin kiz? bahar ne zaman ne yapti hatirlayamiyorum yaaaa.......mesela anahtarimi bi yere koyuyorum, sonra nereye koymustum diye arayip duruyorummmm , ama en guzeli geçenlerde alisveris merkezine gittim bahar hanimla, arabayi park ettim, donuste nereye park ettigimi unuttum....ara ki bulasin :)))))))

süpermiş yaaa ben de hep o moddayım evde gözlüğümü kaybediyom sürekli....eşim bıktı aramaktan:KK1:

hoşgeldinnn idilimmmm? ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın tatlım?
he sabah kızlarla bi başladık valla yine dönüp dolaşıp oralara getirdik konuyu nasıl oluyo bende anlamıyorum:))
işin içinde şero olunca:))

nasıl buldun arabayı kız anamm ben deli olurdum deli danalar gibi araya araya:KK37:

sabah 7 de kalkıyorum asya hanımı emzriyorum 8 de evden çıkıyorum 3 e kadar durmadan çalışıyorum 4 te evdeyim asyayı doyur oyna banyosunu yaptır uyut akşam 8 oluyo
8 de benimde pil bitiyo ama allahtan kız erken uyuyorda bende azıcık dinleniyorum

oyyy kıyamam kuzumaaa hem iş hem çocuk gerçekten çok zor oluyodur çalışınca bide insan yavrusunun nasıl büyüdügünü bile anlayamıyordur dimi :KK31:

oooof işte aynı ben.:KK37::KK37:..bu tempoda yaşayıp gidiyoz .:KK53:.ama aksam bebegı uyuttuktan sonra ınsan yoruldugunu anlıyor ya..uyuması pek tatlı oluyo...allah yardımcımız olsun çalışan anne olmak çok zor...

gunaydın canım ay ben bugunu carşamba zannediyorum bak..yine hafıza şaşırdı...:KK37::KK37::KK37:oturma konusuna fazla takılma daha gec kalmadınız ya bu birazda öğrenme işi..sureklı yastıklarla destekle oturt ama hangı bırını denıcen senın işin de zor kız:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

gunaydın canım:KK61::KK61::KK61:

vururum ben öle:KK33::KK33::KK33:

hoşgeldin canım ...maşallah size...:nazar::nazar::nazar:

süpermiş yaaa ben de hep o moddayım evde gözlüğümü kaybediyom sürekli....eşim bıktı aramaktan:KK1:

hehehe sanırım hepimiz bugünü çarşamba zannettik :KK53: :KK53:

merve sana günaydın demedım ben ..nasılsın hayatım bebek nasıl acaba...ya da annesi...bi anlık açlık krizin olmuyor mu..ay ben oturup açım diye ağlıuyordum acıktımmı bi an da oluyordu elim ayagım tıtrerdı ..sonra rahatlardım yiyince...kız kocana azcık eziyet et bulanmsanda numara yap kız...nazlan azcık...

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ayy nesli koparıyorsun kısım sen beni yaa bu numaracı yöntemlerinleee bazen ilgisiz olunca ahh uhh tühh diyom geliyo ilgileniyooo :KK60::KK60: haftaya gitcem bakalım bebek napıyo bende merak ediyorum zangır zangır kalp atışlarını duymak istiyorum biran öncee :KK52::KK52::KK52::KK52:

oooof işte aynı ben.:KK37::KK37:..bu tempoda yaşayıp gidiyoz .:KK53:.ama aksam bebegı uyuttuktan sonra ınsan yoruldugunu anlıyor ya..uyuması pek tatlı oluyo...allah yardımcımız olsun çalışan anne olmak çok zor...

ayy nesli varya aslında sen benden daha şanslısın egeye bakıcı bakıyo ben birde annemle çatışıyorum sürekli
ben diyorum ki anne şöle yap inadıma tersini yapıo sanki hergün kavga gürültü
kadın şimdi alıştırmış uyutmak için yanına yatıp elini tutuyo mis gibi uyuyan yavrumun huyunu değiştiriyo :KK37:

:KK62: :KK62: :KK62: enerjik takılmaya calışıyom vallla

ho
oyyy kıyamam kuzumaaa hem iş hem çocuk gerçekten çok zor oluyodur çalışınca bide insan yavrusunun nasıl büyüdügünü bile anlayamıyordur dimi :KK31:
aynen valla çok zormuş evdeyken ne güzel misttii

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ayy nesli koparıyorsun kısım sen beni yaa bu numaracı yöntemlerinleee bazen ilgisiz olunca ahh uhh tühh diyom geliyo ilgileniyooo :KK60::KK60: haftaya gitcem bakalım bebek napıyo bende merak ediyorum zangır zangır kalp atışlarını duymak istiyorum biran öncee :KK52::KK52::KK52::KK52:

afferim kız unutma hayatım bir kadın için hamilelik dönemi tahta çıkma gibi bir dönemdir..hamilelik bitince oluşan şu hamilelik bunalımı falan filan hep attan inip eşşeğe binme olayına döndüğü içindir...ahhh ahhh...tadını çıkar..sırf o nazlı dönemleri yaşamak için bi daha doğurcam vallahi...ege 3 yaşında olsun da...:KK49:

X