Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aaaa neden öle dedin...kızım 84 lü olsam da en fazla 19 um yaniiiii:63::63:sinemaya gıdınce burda bana öğrenci bileti kesiyorlar:KK60::KK60:

anam anam..başlamışızz yaş davalarınaaa....tamam tamam kızmaaa...kim demiş 19 diyee...17denn 1 gün fazla gösteriyosann tayinim çıksın inşallahhhh... :KK60:
cadı kaynanaaaaaa..ama kaynanadan önce cadı eltiiiiiiiiiiiiii......... :KK33: :KK33: :KK33:

günaydın canımm..hoşgeldinnn.... :KK16:
tınker iştee bildiğin tınkerr..cozutukkkk... :KK1:
aklı fikriii yaramaslıktaa... :KK23:
yani o kadarki istediği olmayınca eşi beyfendiyi kendini pencereden atmakla tehdit ederr.... :KK60:

hoşgeldin canımmmmm...ay fatoşş o nasıl foto öyle facedekii..yanağına gömülenn bi mis kokuluuuuu..offff... :KK69: :KK69: :KK69: Rabbim bizede nasip etsin inşallahhh... :97:
:89::89::89:kız ben hamileyken böle değildim ya nefret etmıstım o işten ...demekki hormonlar fazlasıyla gerı dondu....:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:
Onun adı artık nesli değil zaten, bazen Mehtap, bazen Asu :KK60: :KK60: :KK60:

gündüzleri nesli..akşamları asu mehtap...:KK60::KK60::KK60:aksamları değil sadece :89::89::89:şu haldeyken çünkü ayıkken yapamam öle şeylerrrrr
sanırsın ki masum melek melek:KK69::KK69::KK69::KK60::KK60:

yok kız bu sefer aynısı degıl..ben tıklayınca yukardakıyle bu yaptıgım farklı bırınde hamıle kadın var dıgerınde bebek...:26:

aaaa neden öle dedin...kızım 84 lü olsam da en fazla 19 um yaniiiii:63::63:sinemaya gıdınce burda bana öğrenci bileti kesiyorlar:KK60::KK60:

:KK1::KK1::KK1:

evet ya yesinler o bilmiş bakışlıyı....:emir_bebek::emir_bebek:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: deli yaa mete bitti şimdi kerim aşkı :))))

anam anam..başlamışızz yaş davalarınaaa....tamam tamam kızmaaa...kim demiş 19 diyee...17denn 1 gün fazla gösteriyosann tayinim çıksın inşallahhhh... :KK60:
cadı kaynanaaaaaa..ama kaynanadan önce cadı eltiiiiiiiiiiiiii......... :KK33: :KK33: :KK33:

Dünürcağızıma laf yok :KK33: :KK33: :KK33:

hoşgeldin canımmmmm...ay fatoşş o nasıl foto öyle facedekii..yanağına gömülenn bi mis kokuluuuuu..offff... :KK69: :KK69: :KK69: Rabbim bizede nasip etsin inşallahhh... :97:

itiraf edim o resimde aslında meme arıyordu :KK9: yanagım boynum her yerimi yaladı benimde o aç hali hoşuma gitti beklettim biraz :KK9: :KK9: :KK9:

Ayyyy ben de seni çok özledim balııııııııııııııımmmmm :KK16: öbürkisileri hiç öslemedim :KK33: :KK33: :KK33:

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm bendeee kuzum bi tekkk seni özledimmmm :KK33: :KK33: :KK33:
( bizi vururlar bak :KK53: )

sağol canım benim kıyamam ben sana..taze anne...egeyı koyuverırım orumcege yaparım bugun..inşallah...yarın da mısafır gelcek...ooofffff:KK14::KK14::KK14::KK14:bazen çok bunaltıyo bu ev ıslerı benı ya...

teksin ya ondan zor bemim kardeşim var bişi yapmasada evde olması yetiyo bana
acil bişi olursa işe devam edecek garanti :)
birde komşum der ki ilk bebekte her iş çok zor gelirmiş ama 2 cisinde her iş çok kolay olurmuş
ona bakıncada katılıyorum iki tane bebe ile mytfak indirip temizledi 1 günde

günaydın canımm..hoşgeldinnn.... :KK16:
tınker iştee bildiğin tınkerr..cozutukkkk... :KK1:
aklı fikriii yaramaslıktaa... :KK23:
yani o kadarki istediği olmayınca eşi beyfendiyi kendini pencereden atmakla tehdit ederr.... :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bende yastıga gömülüp kendimi bogmakla tehtid ediorummmmmmm:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ay ama var ya Fatmagülü biz de kocişle acayip heyecanlanarak izliyoz :KK1: ben kerim için o fatmagül için tabi :KK9: hele dün akşam bi sahneden hafiften yaklaştılar ya az daha öpüşeceklerdi, kociş heyecandan kaskatı kesildi, bacağımı avuçladı nasıl sıkıyo :KK60: :KK60: :KK60: ay dedim komşu teyzeler gibisin bu ne heyecan :KK60: :KK60: :KK60:

nESLİ kıssss dogumdan hemen sonrada bölemiydinnnn yoksa bende yinemi gariplik var canım hiçiççç istemiyo bide çok acıyoooo

Onun adı artık nesli değil zaten, bazen Mehtap, bazen Asu :KK60: :KK60: :KK60:

:KK60: :KK60: :KK60:
Ben de iki hafta sonra taşınıcam :KK5: napıcam yaaa :26: göbüşüm şimdiden koccaman oldu, görseniz tanıyamazsınız :KK49:
ben yarın taşınıyorumm...ama nedennn çok sevinçli değilimmmmmmmm.... :KK5: :KK5: :KK5:

:89::89::89:kız ben hamileyken böle değildim ya nefret etmıstım o işten ...demekki hormonlar fazlasıyla gerı dondu....:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

gündüzleri nesli..akşamları asu mehtap...:KK60::KK60::KK60:aksamları değil sadece :89::89::89:şu haldeyken çünkü ayıkken yapamam öle şeylerrrrr
sanırsın ki masum melek melek:KK69::KK69::KK69::KK60::KK60:

evet yaa..bende merak ediyorumm istek geri dönermi..yoksa hep böylemi olurum diyee...öpmek bile istemiyorum desem yeri yaniii... :26:

halamı dünürrr...aaaaa böyle cadıya kız verilirmi beehhh...akıllı ol kıssssss.... :KK33:

Ben de iki hafta sonra taşınıcam :KK5: napıcam yaaa :26: göbüşüm şimdiden koccaman oldu, görseniz tanıyamazsınız :KK49:
ayyyy maşallah sana yaaaa...şu yeni hamile tickerlarına bayıldım yaa...hamiş anne resımlerı var bikinili olanlar süperrrr

kız benım ne cadılıgım var ınanırmısın gelen yenı gelın acayıp cadı cozurtmus zaten kaynanam aglıyo gecende esıme...kadınlar ev borcu oduyorlar tutturdular bu yıl evlenelım dıye daha okuyan kardeslerı var bırde ...kaynım da tam go...doşş....kız ne derse kadına kafa tutyo ...hem evlenseler bıle 1 yıl ayrı kalcaklar es durumu olmayacak dusun...ona ragmen elını cebıne atmıyo beyfendı ...vallahı ınsanda vıjdan olsun ben hıc sıkmamıstım hıc bırsey ıstemedım bana sadece gelınlık aldılar bır de takımı yaptılar ınan ıc camasırı gecelık o tarz seylerı hep kendım aldım para kazanıyoz hem ınsan sevsın esını yeterkı bunlarda gozu olmuyor ...gecende bızım fotolarımızı gostermesı ıcın rıca etmısler de faceden...onlar resım koymuyo dıye reddetmıs...sonra kendı annesı ısrar edınce acmıs...ne alıpp veremedıgı varsa benle ...zannedersem kıskanıyormus benı...aldıgım ıstıbaratlara gore..salak neyımı kıskanıyor anlamadım daha 2 kez muhabbet ettık dusun gorusme fırsatımız bıle olmadı ...zannedersem kaynanam benı ve aılemı cok ovuyor hıc uzmedıler bızı dıye...bu da tavır almaya basladı..bak kaç kere aradım onu telden ...bı bahane uretıp ..daha egenın bı resmını begenmıslıgı yada bana bı mesaj ya da aramıslıgı yok...gerı duruyor kendı bılır...ben de onun dugununde guzel olcammmm ooooohhhhh:KK12::KK12::KK12::KK12:

çatla emi elifffff kaptım kızııııı:KK9::KK9::KK9:
itiraf edim o resimde aslında meme arıyordu :KK9: yanagım boynum her yerimi yaladı benimde o aç hali hoşuma gitti beklettim biraz :KK9: :KK9: :KK9:

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm bendeee kuzum bi tekkk seni özledimmmm :KK33: :KK33: :KK33:
( bizi vururlar bak :KK53: )

teksin ya ondan zor bemim kardeşim var bişi yapmasada evde olması yetiyo bana
acil bişi olursa işe devam edecek garanti :)
birde komşum der ki ilk bebekte her iş çok zor gelirmiş ama 2 cisinde her iş çok kolay olurmuş
ona bakıncada katılıyorum iki tane bebe ile mytfak indirip temizledi 1 günde
:117::117:aşk olsun yaniiii....aşkınızı yesinler:63::63::63:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::bende yastıga gömülüp kendimi bogmakla tehtid ediorummmmmmm:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK1::KK1::KK1:deli karuuuuuu
Ay ama var ya Fatmagülü biz de kocişle acayip heyecanlanarak izliyoz :KK1: ben kerim için o fatmagül için tabi :KK9: hele dün akşam bi sahneden hafiften yaklaştılar ya az daha öpüşeceklerdi, kociş heyecandan kaskatı kesildi, bacağımı avuçladı nasıl sıkıyo :KK60: :KK60: :KK60: ay dedim komşu teyzeler gibisin bu ne heyecan :KK60: :KK60: :KK60:
evet aynen gercı bız kus ızledık ama o bakışlarını u nutamıyacagım fatmagule gercı bıhterken daha cok begenıyordu:63::63:
nESLİ kıssss dogumdan hemen sonrada bölemiydinnnn yoksa bende yinemi gariplik var canım hiçiççç istemiyo bide çok acıyoooo
yok canım zaman aldıııı...canım benım de acıyordu sana sıddetle tavsıyem ok..in kayganlaştırıcısını al..rahat oluyor..dogum sonrası kuruluk oluyor cunku...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Anam şu topikte bi tane normal hatun yok mu beeeee :KK60: :KK60: :KK60:
Geleni de kendimize benzetiyoz vesselam :KK53:
yok canım yok baş anormal de benim:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK60:

ben yarın taşınıyorumm...ama nedennn çok sevinçli değilimmmmmmmm.... :KK5: :KK5: :KK5:

evet yaa..bende merak ediyorumm istek geri dönermi..yoksa hep böylemi olurum diyee...öpmek bile istemiyorum desem yeri yaniii... :26:

halamı dünürrr...aaaaa böyle cadıya kız verilirmi beehhh...akıllı ol kıssssss.... :KK33:
:63::63::63::63::63::63::63:hanım hanııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmm...sen kendıne bak olur mu ilk önce....
Ay ben de mi o hamile kadınlılardan yapsam acaba :KK49: dur bakiyim azıcık :KK69:

evet evet:KK9::KK9::KK9::KK9:ben bayıldım onlaraaaa

kız benım ne cadılıgım var ınanırmısın gelen yenı gelın acayıp cadı cozurtmus zaten kaynanam aglıyo gecende esıme...kadınlar ev borcu oduyorlar tutturdular bu yıl evlenelım dıye daha okuyan kardeslerı var bırde ...kaynım da tam go...doşş....kız ne derse kadına kafa tutyo ...hem evlenseler bıle 1 yıl ayrı kalcaklar es durumu olmayacak dusun...ona ragmen elını cebıne atmıyo beyfendı ...vallahı ınsanda vıjdan olsun ben hıc sıkmamıstım hıc bırsey ıstemedım bana sadece gelınlık aldılar bır de takımı yaptılar ınan ıc camasırı gecelık o tarz seylerı hep kendım aldım para kazanıyoz hem ınsan sevsın esını yeterkı bunlarda gozu olmuyor ...gecende bızım fotolarımızı gostermesı ıcın rıca etmısler de faceden...onlar resım koymuyo dıye reddetmıs...sonra kendı annesı ısrar edınce acmıs...ne alıpp veremedıgı varsa benle ...zannedersem kıskanıyormus benı...aldıgım ıstıbaratlara gore..salak neyımı kıskanıyor anlamadım daha 2 kez muhabbet ettık dusun gorusme fırsatımız bıle olmadı ...zannedersem kaynanam benı ve aılemı cok ovuyor hıc uzmedıler bızı dıye...bu da tavır almaya basladı..bak kaç kere aradım onu telden ...bı bahane uretıp ..daha egenın bı resmını begenmıslıgı yada bana bı mesaj ya da aramıslıgı yok...gerı duruyor kendı bılır...ben de onun dugununde guzel olcammmm ooooohhhhh:KK12::KK12::KK12::KK12:

ayyy bende herkesi tipimle döverdim sen misal kime gıcık olsm karşısına çok güzel halimle çıkardım:KK9:nama şimdi kocaman bir totom var :KK5:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: yok şekerim yokkk zaten en merak ettigim şey bizden çıkan sıpalar nasıl olcak acabaaaa büyüyünceee:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

komik esprili ve güler yüzlü insanların bebekleri de inanın bana aynı anne babası gibi güler yüzlü ve esprili oluyor...ben içim kan ağlasa bile egeye bebeklıgınden bu yana hep guleryuz gosterıyorum konusurken hep guluyorum...ne megaloman demeyın bunu okumustum bır yerde...ege de inanırmısınız bırı a dese baslıyo gulmeye..ınsan ayırt etmıyor...ama mesela komsumuzun oğlu var ege gıbı ..ama cıft karı koca somurtuk ve nobrann...bebek de aynı hıc mı gulmez bır bebek ya....ve donuk anne babası gıbı egenın enerjısıne herkes hayran...apartmanda favorı bebek...gecende kucuklerın oyunlarını ızlıyorum bahcede...bebek oluyorlar akılları sıra ve ben egeyim hayır ben egeyım dıye kavga edıyorlar çok güldüm...popüler oğlum benim...sizin gibi çatlakların da bebekleri gayet sevımlı guleryuzlu ve enerjık olacak tabüküüüüüEn Büyük KK

X