Birinden tamamen soğumak için ettiğiniz ve gerçekten işe yarayan bir dua ya da zikir var mı?

immerwiederda

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2023
100
13
Gerçekten böyle bir duaya çok ihtiyacım var, denediğiniz ve bu konuda gerçekten etkili olan bir dua ya da zikir varsa paylaşabilir misiniz? Yorumlara teşekkür ederim şimdiden

Gerçekten böyle bir duaya çok ihtiyacım var, denediğiniz ve bu konuda gerçekten etkili olan bir dua ya da zikir varsa paylaşabilir misiniz? Yorumlara teşekkür ederim şimdiden
Boyle bir zikir hic duymadim isterseniz netten araştirin yada siz dua edip allaha yalvarin. eşinizden mi sevgilinizdenmi sogumaya calişiyorsunuz

Eski sevgili/flört denebilir
Bosver gitsin zamanla unutulur kimler kimleri unutmadiki adi üstüne eski sevgili .sen genede istersen allaha bol bol dua et hepimizin başindan böyle şeyler gecmiştir unutamamak ama ne oluyor zamanla yokluguna alişiyorsun

Ben bu işte ehli birine kendimi okutmuştum ondan sonra bi soğuma geldi içime. Önceden hep iyi şeyleri hatırlıyıp özlerdim. Şimdi bana şöyşe yaptı zaten ordan belliymiş diyorum aklıma bunlar geliyo. Önceden adını çok rahat söylerken şimdi adını ağzıma bile almak istemiyorum. Tamamen koptum gibi deil ama eskisi kadar bağımlı hissetmiyorum illede o demiyorum ve bitti diyorum artık kafamda ve önğme bakmaya çevreme şams vermeye başladım.

Umarım bana da nasip olur, sevindim sizin adınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…