biri boş diğeri normal gebelik

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
arkadaşlar benim durumum aynen böyle rahimde 2 kese var diğerinin boş olduğu kesinleşti diğeri hamd olsun normal ilerliyor:nazar::nazar::nazar:benim sorum sizce boş olan kese diğer keseye zarar verirmi bazen çok korkuyorum böyle gebelik yaşayan varmı aranızda veya duyan nolur yardımcı olun bu endişeden kurtulmak istiyorum.:1no2:Allah herkesin bebeğini hayırlısıyla korusun esirgesin.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben ilk kes duydum ama olmayacak şey değil, Şunu duymuştum oldukça büyük kistle hamilelik geçirenleri. Sonuçta kist bi zarar vermiyorsa senin durumununda bi zararı olacağını sanmam.

ilk defa böyle bi şey duydum valla
bende boş geçirdim
ama allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
benim gibi evlat hasretiyle tutuşanlara da dua et olur mu güzel arkadaşım

canım en azından bebeğinin biri sağlıklı. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. ben tüp bebek bölümünde buna benzer bişey duymuştum. usg de 2 veya 3 kese görüp sonra birinin gelimi duruyor ve zamanla sonlanıyormuş falan diye konuyu oraya açtınmı bilmiyorum ama istersen oraya da aç canım. ordaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar.

Benim arkadaşimin gelinleri ilk hamileliğinde bebeğin kalbi durmuştu.kürtajdan 1 ay sonra hamile kaldi 2 kese var ama biri gelişmemiş küçük öbürü iyi kalp atişinida gördüler bu hafta her şey yolundaymiş.inşallah allah tamamina erdirir.

Ben ilk kes duydum ama olmayacak şey değil, Şunu duymuştum oldukça büyük kistle hamilelik geçirenleri. Sonuçta kist bi zarar vermiyorsa senin durumununda bi zararı olacağını sanmam.

canım sağol bende duydum ama normalde kese boşken hemen kürtaja alıyorlarya ondan korkuyorum zararı olmasa almazlar diye düşündüm sağol yinede biliyordum ama aklıma gelmemişti:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ilk defa böyle bi şey duydum valla
bende boş geçirdim
ama allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
benim gibi evlat hasretiyle tutuşanlara da dua et olur mu güzel arkadaşım

canım etmemmi hep ediyorum yüce Rabbim hayırlısıyla en sağlıklı şekilde sizlerede nasip etsin,iyi dileklerin için teşekkürler.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım en azından bebeğinin biri sağlıklı. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. ben tüp bebek bölümünde buna benzer bişey duymuştum. usg de 2 veya 3 kese görüp sonra birinin gelimi duruyor ve zamanla sonlanıyormuş falan diye konuyu oraya açtınmı bilmiyorum ama istersen oraya da aç canım. ordaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar.

canım ben önceden hep ikiz isterdim ama sağlık problemlerimden dolayı ikiz hamilelikten hep korktum yinede muhakkak hakkımızda en hayırlısını Rabbim bilir dediğin gibi Allah diğer bebeğime sağlık sıhat versin yokluğunu göstermesin,annemde abime hamileyken abimin su ikizi varmış onamı çektiki acaba diye düşünüyoruz.canım açılmış konuyu okuyayım en iyi çok teşekkür ederim Allah razı olsun.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Benim arkadaşimin gelinleri ilk hamileliğinde bebeğin kalbi durmuştu.kürtajdan 1 ay sonra hamile kaldi 2 kese var ama biri gelişmemiş küçük öbürü iyi kalp atişinida gördüler bu hafta her şey yolundaymiş.inşallah allah tamamina erdirir.

amin Allah kimseye evlat acısı vermesin inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin bu duyguyu bu mübarek günlerde.canım şuanda arkadaşının gelinleri kaç aylık hamile yazarsan sevirim teşekkür ederim cvp için.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim eltimin öyleydi 2 kese wardı we birinde hayat wardı dogumda aldılar diger keseyi bebegide maasallah 1,5 yasında cokta saglıklı merak etme bi şey olmaz

zamanla diğer yani boş kese yok olabilir. bu arada 2 yumurtan varmış ve döllenmiş olmalı. normal şartlarda mı, müdahale ile mi hamile kaldın?
böyle bir durumu yaşayan bir ark. olmuştu.sorunsuz bir hamilelik geçirdi. merak etme!
arkadaşlar benim durumum aynen böyle rahimde 2 kese var diğerinin boş olduğu kesinleşti diğeri hamd olsun normal ilerliyor:nazar::nazar::nazar:benim sorum sizce boş olan kese diğer keseye zarar verirmi bazen çok korkuyorum böyle gebelik yaşayan varmı aranızda veya duyan nolur yardımcı olun bu endişeden kurtulmak istiyorum.:1no2:Allah herkesin bebeğini hayırlısıyla korusun esirgesin.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canim ya cok uzuldum,gecmis olsun.
dr ne diyor bu duruma??

canım Allah korusun şimdi üzülecek birşey yok inşallah olmazda,dr zararı olmayacağını diğer kesenin zamanla rahmin kenarına doğru kayacağını söyledi hatta ben bunun bir hamilelik kesesi olduğunu bile sanmıyorum bazı ay kadınlarda olur böyle durumlar dedi biraz rahatladım ozaman dr profösör ve önce Allah a sonra ona güvendim bu konuda.ama herşeyden önce Allah a emanet Rabbimin koruduğuna kim zarar verebilirki,msj teşekkürler.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim eltimin öyleydi 2 kese wardı we birinde hayat wardı dogumda aldılar diger keseyi bebegide maasallah 1,5 yasında cokta saglıklı merak etme bi şey olmaz

teşekkürler canım Allah büyük hayırlısıyla inşallah bişey olmaz Allah a emanet.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

zamanla diğer yani boş kese yok olabilir. bu arada 2 yumurtan varmış ve döllenmiş olmalı. normal şartlarda mı, müdahale ile mi hamile kaldın?
böyle bir durumu yaşayan bir ark. olmuştu.sorunsuz bir hamilelik geçirdi. merak etme!

canım bana bir kere kontrole gittiğimde sen birden fazla yumurta atıyorsun ilerde ikizlerin olabilir demişti ben pek ciddiye almamıştım şimdi anladım,normal canım,teşekkürler inşallah :nazar::nazar::nazar:bende normal sağlıklı geçiririm hamileliğimi ama Rabbime sığındım içim rahat hamd olsun sizlerde daha da rahatlattınız Allah razı olsun.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

merak etme canım benimde öyleydii,5-6 haftalık 2 keseydi dr ikiz gebelik demişti .7. haftada tekinin geliştiği görüldüğü diğeri boş kese kaldıı ,kendiliğinden vücut atıyormuş gelişmeyeni,önemli bişi olduğunu sanmıorumm,genellikle tedavi sonucu hamileliklerde görüldüğünü bilioruum seninde öylemi olduu?

merak etme canım benimde öyleydii,5-6 haftalık 2 keseydi dr ikiz gebelik demişti .7. haftada tekinin geliştiği görüldüğü diğeri boş kese kaldıı ,kendiliğinden vücut atıyormuş gelişmeyeni,önemli bişi olduğunu sanmıorumm,genellikle tedavi sonucu hamileliklerde görüldüğünü bilioruum seninde öylemi olduu?

yok canım normal seninki de gittimi yoksa hala ultrasonda çıkıyormu kese,msj çok teşekkür ederim.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X