Biri bir akil versin lutfen

Hazalinmm

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
41
26
34
Merhaba kizlar
Yine adet olmadim.40 gün geçti diğer adetimden. Hamile değilim eminim neden olamıyorum...
Gecen ay da 45 gün oldu. Ondan önce 50 gün.Doktorlar polikistik over normal diyip eve yolluyor ama Allah aşkına bu kadar Tip da ilerleme varken neden çözülmüyor.Adet olmadığım için hamile kalamıyorum günlerimi bilmiyorum.Bursa da yaşıyorum düzgün bir doktor tavsiye eder misiniz lütfen? Bu şekilde geldim 35 yaşına bu saatten sonra çocuk olur mu olmaz mı onu bile bilmiyorum...15 yaşımda adet oldum o günden beri böyle bu durum..

Merhaba bende Bursa'da yaşıyorum Rukiye gönüllü ye başladım Medicalparkta . Bende çok eskiden sizin gibiydim 35 40 günde adet oluyodum zaman geçtikçe değişti 20 25 günde olmaya başladım ama kahverengi leke olarak kan gelmiyordu yani . Geçen ay Rahim filmi cektirdim bu ay çok güzel adet oldum pco goruntusu falan gitti kistleşmeler falan yok oldu çok rahatladım şuan femara ile tedaviye başladım .30 günü geçince bı doktora gidip adet söktürücü yazdirmalisiniz tarlusal vs biseyler verir en azından rahatlarsıniz ama Rukiye hanıma kesin gidin yardımcı olur size çok güler yüzlü pozitif bı insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…