Birgün önce gebeliğe pozitif dediler ertesi gün adet oldum

039

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
34
1
30
Merhaba
Bana yardımcı olabilir misiniz
Birgün önce kanda beta yaptırdım pozitif dediler
3 farklı kuruma sordum 3 ude pozitif demişti hatta
Ertesi gün adet oldum
Böyle bir şey yaşayan var mı
Bi arkadaşım anlatmıştı gebelik olmuş adet görmüş kadın
Yaşayan varsa lütfen fikirlerinize ihtiyacım var
Aklımdaki soru işaretleri kalkmadı

Bazen olabiliyor üstüne görme deniyormuş buna

Kimyasal gebelik olabilir, beta takibi yapın

Normal adet oluyormuş gibi mi oluyor üstüne görme
Tam kesin olarak bilmiyorum normal adet gibimi ama hamile olup adet görmek diye bişey varmış diye duydum internettede yaziyo bu durum

2 günde bir ölçtürüp artışına bakacaksınız, kimyasal gebelikse eğer değer düşüyor

Merhaba
Bana yardımcı olabilir misiniz
Birgün önce kanda beta yaptırdım pozitif dediler
3 farklı kuruma sordum 3 ude pozitif demişti hatta
Ertesi gün adet oldum
Böyle bir şey yaşayan var mı
Bi arkadaşım anlatmıştı gebelik olmuş adet görmüş kadın
Yaşayan varsa lütfen fikirlerinize ihtiyacım var
Aklımdaki soru işaretleri kalkmadı
Benim de hamile kaldigim ay normal regl gibi olmustu,dort bes gun normal kanama olmustu,yani bazi kisilerde olabilir,beta takibi yaptirin mutlaka

kimyasal olmuşsun cnaım büyük ihtimalle değerinde düşük adete kaç gün. Kala baktın

Normal adet oluyormuş gibi mi oluyor üstüne görme
Yerleşme kanaması adı altında üstünde görme deniliyor. Kimi kadında birkaç ay daha regl olabiliyor. Beta takibi yapın 2 günde bir aynı hastanede. Sonuç düşüyor ise kimyasal gebelik geçiriyorsunuzdur. Yükselirse üstüne görüyorsunuzdur

Benim de hamile kaldigim ay normal regl gibi olmustu,dort bes gun normal kanama olmustu,yani bazi kisilerde olabilir,beta takibi yaptirin mutlaka
Gebeliğiniz sağlıklı mıydı peki
Bana yardımcı olur musunuz nasıl oldu sizde

2 günde bir test yaptırıp değerin yükselişini takip edin. Değer her iki günde 2 katına çıkmalı. Hamile olunmasına rağmen adet gibi kanama görülebilir.

bir hafta daha bekleyip vajinal ultrasonla kese olup olmadığına baktırın. çok erken yakalamış olabilirsiniz. bu sürede de dinlenmeye çalışın

X