Birdenbire çirkinleştim😭

Ebrurumeysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
46
18
28
Selam kızlar 29 yaşındayım iki ay öncesine kadar gayet enerjik mutlu hayatımdaki olumsuzluklara rağmen giyen süslenen biriydim parkta biriyle tanıştım bi bayan spor yapmaya parka gidiyodum beni görüyormuş sen nasıl kendine bakıyosun spor yapıyosun ben yapamıyorum filan dedi bende dedim sende bu yerden başlayıp yapabilirsin sonra arkadaş olduk evime davet ettim yine başladı bu ikramlıkları ne ara yaptın filan inanın nolur bana gittikten sonra ne ben eski ben oldum ne enerjim depresyona girdim ağlama atakları yüzüm çok güzeldi birden yüzüm berbat bi hal aldı gözlerimin ışıltısı yok oldu depresyonda olduğum için uzun saçlarımı makas alıp direk kestim hatta saçımı kazımayı bile düşündüm iki hafta sürekli uyudum ne yediğim den ne içtiğimden dışarı çıkmak alışveriş yapmak bile zevk vermez oldu bol suyumu içiyorum kolojen kullanmama rağmen cildim çok kötü eski yüzümün güzelliği gitti makyaj bile tipimi kurtarmıyo enerjim bitti ve o kişinin num sildim insanların enerjisine inanmazdım ama beni mahvetti çok üzgünüm mesleğimden dolayı terapiyi online üzeri alıcam hastaneye gidemem eşimle dışarı çıktığımda uzun saçlı güzel kızları kıskanır oldum önceden böyle değildim kızlar çirkinleşmek enerjimi mahvetti çok kötüyüm hiç bişe yapmak istemiyorum mecburiyetten kıza kahvaltı eşe yemek yapıyorum🥺siz siz olun hayatınıza aldığınız insanların enerjisine dikkat edin birden benim gibi tepetaklak olursunuz 😥 dertleşeceğim tek yer tek insanlar sizlersiniz iyiki varsınız 😭😭

Nazar deveyi kazana insanı mezara koyar sözünü hiç duydunuz mu? Kaderle yarışan birşey olsaydı bu nazar olurdu derler. Hayatınızdan cıkarın ve kendinize bol bol okuyun. Evi sirkeli su ile arındırın lavanta yakın.
Üniversitenin ilk 2 senesi mükemmel bir hayatım vardı hem okuyor hem çalışıyordum param vardı sevgilim vardı inanılmaz mutlu ve enerjiktim dişil enerjim o bicimdi sonra ilişkisinde inanılmaz mutsuz ve beş parasız bir arkadaşım bana durduk yere hadi hadi cok mutlusun belli yüzün gülüyor dedi kantinde otururken ben tabi şok. O günden beri yüzüm gülmüyor ahahahahaha :KK70: velhasıl kelam nazar bok gibi birşey.

Nazar deveyi kazana insanı mezara koyar sözünü hiç duydunuz mu? Kaderle yarışan birşey olsaydı bu nazar olurdu derler. Hayatınızdan cıkarın ve kendinize bol bol okuyun. Evi sirkeli su ile arındırın lavanta yakın.
Üniversitenin ilk 2 senesi mükemmel bir hayatım vardı hem okuyor hem çalışıyordum param vardı sevgilim vardı inanılmaz mutlu ve enerjiktim dişil enerjim o bicimdi sonra ilişkisinde inanılmaz mutsuz ve beş parasız bir arkadaşım bana durduk yere hadi hadi cok mutlusun belli yüzün gülüyor dedi kantinde otururken ben tabi şok. O günden beri yüzüm gülmüyor ahahahahaha :KK70: velhasıl kelam nazar bok gibi birşey.
Canım benim Allahım esirgesin hepimizi beni yargılayan olur diye çekindim yazmaya ama inanki o kişiyle tanıştıkdan sonra ben sanki ben değilim emanet gibi yim kendime ve o kişiyi geçen gece rüyamda gördüm kapkaranlık yine parktayız karşıdan geliyo ben diyorumki hasta gibi durayım ki yine bana kötü enerjisi geçmesin ürkütücü bi şekilde yanımdan geçip gidiyo rüyamda 😥😭

Saçlarım uzundu bak birdenbire makası alıp rastgele kestim sonrada düzelttirdim kuaförde

Canım benim Allahım esirgesin hepimizi beni yargılayan olur diye çekindim yazmaya ama inanki o kişiyle tanıştıkdan sonra ben sanki ben değilim emanet gibi yim kendime ve o kişiyi geçen gece rüyamda gördüm kapkaranlık yine parktayız karşıdan geliyo ben diyorumki hasta gibi durayım ki yine bana kötü enerjisi geçmesin ürkütücü bi şekilde yanımdan geçip gidiyo rüyamda 😥😭
Korku ve büyü filmlerinde gördüğümüz ruh enerjisi çalma olayı gerçek. Çok dua etmek çok korunmak lazım. Bildiğiniz tüm korunma dualarını gün başlarken 7şer defa okuyun. Birde yapabiliyorsanız o kişiyi görürseniz valla senden sonra enerjim berbat oldu nazar ettin bana diyin kabalaşmadan gülümseyerek. Yüzüne yüzüne söylemekte enerjiyi iade eder.

Selam kızlar 29 yaşındayım iki ay öncesine kadar gayet enerjik mutlu hayatımdaki olumsuzluklara rağmen giyen süslenen biriydim parkta biriyle tanıştım bi bayan spor yapmaya parka gidiyodum beni görüyormuş sen nasıl kendine bakıyosun spor yapıyosun ben yapamıyorum filan dedi bende dedim sende bu yerden başlayıp yapabilirsin sonra arkadaş olduk evime davet ettim yine başladı bu ikramlıkları ne ara yaptın filan inanın nolur bana gittikten sonra ne ben eski ben oldum ne enerjim depresyona girdim ağlama atakları yüzüm çok güzeldi birden yüzüm berbat bi hal aldı gözlerimin ışıltısı yok oldu depresyonda olduğum için uzun saçlarımı makas alıp direk kestim hatta saçımı kazımayı bile düşündüm iki hafta sürekli uyudum ne yediğim den ne içtiğimden dışarı çıkmak alışveriş yapmak bile zevk vermez oldu bol suyumu içiyorum kolojen kullanmama rağmen cildim çok kötü eski yüzümün güzelliği gitti makyaj bile tipimi kurtarmıyo enerjim bitti ve o kişinin num sildim insanların enerjisine inanmazdım ama beni mahvetti çok üzgünüm mesleğimden dolayı terapiyi online üzeri alıcam hastaneye gidemem eşimle dışarı çıktığımda uzun saçlı güzel kızları kıskanır oldum önceden böyle değildim kızlar çirkinleşmek enerjimi mahvetti çok kötüyüm hiç bişe yapmak istemiyorum mecburiyetten kıza kahvaltı eşe yemek yapıyorum🥺siz siz olun hayatınıza aldığınız insanların enerjisine dikkat edin birden benim gibi tepetaklak olursunuz 😥 dertleşeceğim tek yer tek insanlar sizlersiniz iyiki varsınız 😭😭
Elma verdi mi size? Pamuk prensesin üvey annesi olabilir.

4-5 kere sanırım bi kere ben gitmiştim bi kere kendisi gelmişti bide kızımı parka çıkarınca görüyordum sürekli kendi hayatındaki olumsuzlukları anlatıyodu sonra bişeylerin ters gittiğini anlayınca iletişim kestim kızı parka bile çıkarmıyorum
Valla 4-5 görüşmede böyle olduysanız sizin enerji zaten pek matah değilmiş.

Negatif enerjisini direkt hissettiğimiz insanlar olabilir çevremizde. Ama bir kişi bu kadar etki edemez buna izin vermeyin. Ona bağlamayın yani. O da sizin gibi sıradan bir insan. Bu denli dış görünüşünüze etki edemez. Ben de nazara inanırım ama belli bir yere kadar bir şeyleri ona bağlamak lazım. Kalkın bu gün derin bir nefes alın kendinizi tekrar toparlamayi deneyin.
Birçok insan demiştir evine gittiği kişiye ne ara hazırladın bunca şeyi diye iltifat için söylenir. Bunda bir şey yok. Siz tam anlamıyla negatif insan gormemissiniz.🥹

Valla 4-5 görüşmede böyle olduysanız sizin enerji zaten pek matah değilmiş.
Yok çok iyiydim kızımı alır gezmeye giderdim mutluydum olumsuzluklara rağmen birşeyler için uğraşan çabalayan biriydim iki aydır çok berbat bi haldeyim özgüvenim sıfır hiç bişe yapmak istemeyen biriyim eşime de anlatamıyorum yani gerçekten iyiydim saçlarım benim için çok önemliydi o an nasıl bi ruh haliyse makası alıp direk kestim ondan sonrada saçlarıma üzüldüm ağladım

Keşke evinize davet etmeseydiniz. Tam tanımadığım birinin evine ne gitmeyi ne de evime çağırmayı sevmem.Kem gözüyle yemiş resmen sizi. Bir daha görüşmeyin o kişiyle. Nazar insana neler yapar derler.

Saçlarınıza nasıl kıydınız ya? Gerçekten upuzun saçlarınıza makas mı attınız? Tamam nazara inanırım ama bu kadar değil. Bence o kadın sizin bilinçaltınızda bir şey tetikledi. İyi olduğunuz için kendinizi suçlu mu hissettiniz? Konunuzda başta nazar bahsetmiyorsunuz, enerji diyorsunuz, bu çok şeyi anlatıyor zaten bir şey sizi tetiklemiş. Geçmiş bir travmanız mı vardı, annenizle ilişkinizde bilinçaltına attığınız bir şeyler mi var. Bence bir uzmandan destek alın.

X