Aile Planlaması birden heyecan basti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

htys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.631
1.474
Arkadaşlar merhaba

Adetime 5 gün var simdi gebelik testi yapsam sonuç cikarmi
Eşime aksam sürpriz yapmak istiyorum eğer bebek varsa
Tam hazırlandım eczaneye gidiyordum size sormak istedim erken mi yoksa kesin hamileysem cikarmi şimdiden sagolun
Allah isteyen herkese evlat nasip etsin :KK72:

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba

Adetine 5 gün var simdi gebelik testi yapsam sonuç cikarmi
Tam hazırlandım eczaneye gidiyordum size sormak istedim erken mi yoksa kesin hamileysem cikarmi şimdiden sagolun

Yüksek ihtimalle çıkmaz 5 gün var diyorsunuz daha çok erken. Kan testi yaparsanız varsa gebelik o zaman çıkabilir, belirtileriniz var mı peki?

Cnm idrar tahlılınde cıksada silik çizgi çıkabilir.imkan varsa ozel hastanede hemen kan testi yaptır orada çıkar:)

Yüksek ihtimalle çıkmaz 5 gün var diyorsunuz daha çok erken. Kan testi yaparsanız varsa gebelik o zaman çıkabilir, belirtileriniz var mı peki?
Sağ ve sol kasıkta agrilarim oluyo bide kramp giriyo goguslerim aciyo bacaklarım sizliyo belki aded de olabilir çamaşır suyu yöntemini denedim kopurdu o yüzden test alayım dedim ama bilemedim

Arkadaşlar merhaba

Adetine 5 gün var simdi gebelik testi yapsam sonuç cikarmi
Canım senle aynı durumdayım şuan gerçi sanmıyorum ama umut işte, elim teste gidiyo ama acele etmek istemiyorum ama çokta merak ediyorum :KK45:

İki çeşit test var biri erken gebelik testi. İlişkiden 10 gün sonra adet gununu beklemeden yapılıyor. Fiyatı 25 civarı. İlla deniceksen o testi dene. Diğerlerinde varsa bile çıkmaz.

Sağ ve sol kasıkta agrilarim oluyo bide kramp giriyo goguslerim aciyo bacaklarım sizliyo belki aded de olabilir çamaşır suyu yöntemini denedim kopurdu o yüzden test alayım dedim ama bilemedim

Hadi inşallah canım kan testi yaparsan belki çıkabilir ama idrar testi için çok erken, çamaşır suyu yöntemini bende denedim inanılmaz köpürdü bira köpüğü gibi düşün aynı o şekildeydi ama sonuç negatifti umarım sende olumlu sonuç olur inşallah :KK68:

Yok aldım ama cisim gelmedi :oops::oops: ya silik olsa bile raziyim eşime en güzel hediye olur ama içime bi ümitsizlik düştü birde hala merakliyim

X