Birbirini delice seven iki ak,bugnler de bir dargn bir barsk..

diSHe_SHEtan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
158
1
34
Birbirini delice seven iki asık,bugünlerde bir dargın bir barısık..

Ne oldu bize böyle..?Birbirini delice seven iki asık,bugünlerde bir dargın bir barısık..

Yine aynı yerdeyiz,ilk bulusdugumuz o parkta.Yine sadece ikimiziz.Aramızdan soguk bir rüzgar esiyor ..yaz günü Üşüyoruz , titriyoruz ama sarılmıyoruz. Isıtmıyoruz birbirimizi.

Ellerimiz neden bu kadar uzak ? Önceden kaçamak dokunuslar olurdu. İkimizde isterdik ama cesaret edemezdik.. Ne oldu bize böyle kaçırıyoruz şimdi ellerimizi.. Dilimizden güzel bi söz cıkacak diye tutsak ediyoruz kelimeleri..

Gurur mu derler buna,yoksa büyük bi askın bitişimi.? ßöyle mi olur hep ayrılıklar.Böyle mi bitmek zorunda yani.. Yıprandık mı ? Yıprattık mı askı .. ?

ßak iki sevgili geciyor önümüzden.. Sarılmıslar birbirlerine, elleri sıkı sıkı kenetlenmiş.. "Bak" diyorum ... "sevgili dediğin böyle bişey galiba" .. "Aynı masada , ayrı koltuklarda , aynı havada , ayrı soluklarda olan biz gibi değil" .. Susuyorsun.. Bende onların ardından bakıp rolleri değiştiriyorum içimden..

O cocuk sensin , yanındaki ben..Eskiden oldugu gibi..

Hafif bir tebbessüm dudaklarımda."ßen gidiyorum" diyorsun. "Kal biraz daha" demek istiyorum ama artık sözcükler tutsak icimde . Biten bi askın mezarını kazmısım çoktan yüregime. " Peki git kendine iyi bak" diyorum. " görüşürüz" deyip elini kolunu sallaya sallaya gidiyorsun. Ardından bakıyorum.. Giderken bari öpseydin tutsaydın elimi .. iki yabancı gibi ayrılmasaydık birbirimizden.. Aglıyorum işde böyle bitmemeliydi.Bagırsam simdi ardından gitmeeee ! diye kosup gelirmisin ? Yani bitmeye mahkum mu bizim askımız.

Belkide son görüşümdü senii .. Belki elveda demeliydik .. Yada sarmaya calıssaydık kanayan yaralarımızı..?

Ne desek nafile , bitmiş bizim askımız.. Kurudu demek yeryüzündeki tüm sular,demek günes bir daha dogmayacak, ay küsecek gecelere ışıgından mahrum bırakacak, kararacak dünya icim gibi.. yıkılacak dünya kopacak kıyamet..

Ne oldu bize söylesene neler oldu bize..

diSHE_SHEtan

canım benim seni çok iyi anlıyorum bu senin gerçekte yaşadığın bir olaymı yoksa öylesine bir yazımı bilemicem ama bende hep bu sorunun cevabını aramışımdır büyük aşklar nasıl bitebilir onca yaşanmışlığın ardından

canım benim seni çok iyi anlıyorum bu senin gerçekte yaşadığın bir olaymı yoksa öylesine bir yazımı bilemicem ama bende hep bu sorunun cevabını aramışımdır büyük aşklar nasıl bitebilir onca yaşanmışlığın ardından

Yasadıgım tabiki , yasamadan yazamıyorum zaten hepsi yasadıgım seyler.. Herseyin sonu var işde bitiyo arkasına bakmadan gidiyo giden :çok üzgünüm:

öldüm bittim burdaa.. tam bugun 2 saat önce yasadığım olay tam karşımda sözcüklere döküülmüş karşımda duruyor ve ben ağlıyorum ağlıyorum ve elimden baska hiç birşey gelmior :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

öldüm bittim burdaa.. tam bugun 2 saat önce yasadığım olay tam karşımda sözcüklere döküülmüş karşımda duruyor ve ben ağlıyorum ağlıyorum ve elimden baska hiç birşey gelmior :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

böylesini yasamak cok zor cnm allah sabır versin :KK43:

bunLarı yazan eLine kaLbine yüreğine sağLık senin İnşaLLah herşeyin en güzeLi en mutLusuda sen oLursun diyorum ben ALLah herşeyi gönLüne göre versin canım zaman kimseyi yıpratmaz o geçen zamanLarda iyide kötü de birçok şey oLabiLir ben senin mutLu huzurLu oLmanı diLiyorum bende yürekten seven birisi oLarak bunLarı diyorum canım :teselli:

X