Birbirine en içten bakan çifti seçiyoruz ...

Birbirine en içten bakan çift hangisi?

• 1.çiftimiz

OY: 34 8,5%
  • 2.çiftimiz

OY: 11 2,7%
  • 3.çiftimiz

OY: 8 2,0%
  • 4.çiftimiz

OY: 17 4,2%
  • 5.çiftimiz

OY: 60 14,9%
  • 6.çiftimiz

OY: 48 11,9%
  • 7.çiftimiz

OY: 100 24,9%
  • 8.çiftimiz

• 9.çiftimiz

OY: 7 1,7%
  • 10.çiftimiz

OY: 3 0,7%
  • 11.çiftimiz

OY: 18 4,5%
  • 12.çiftimiz

OY: 6 1,5%
  • 13.çiftimiz

• 1.4çiftimiz

OY: 7 1,7%
  • 15.çiftimiz

OY: 22 5,5%
  • 16.çiftimiz

OY: 15 3,7%
  • 17.çiftimiz

OY: 10 2,5%
  • 18.çiftimiz

OY: 20 5,0%

• Ankete Katılan
    402
resimler hemen silinmiş, yarın silinseydi, kim kimdi unuttuk:eek:lmaz:

holley altıncılığı aslhsnkyk ve ben paylaşıyoruz:hooray:
katılan herkezi tebrik ediyorum.birinciyi kutluyorum

Yarışma bitiminde çoğu yarışmacımız resimlerinin kaldırılmasını talep ettiği için , resimleri kaldırdım.
Başka yarışmalara inşallah çok yakında...

eh ben oy verdim kazandı canım adaşım benim bugün çok mutluyum arkadaşlar belki konusu deil ama bütün topiklere yazmak istiyorum hamileyim yılların özlemi dindi sanırım .sanırım çünkü aynı adet gb kanamam var dua edin tehlikeli bi dönemdeyim dualarınızı beklerim konu deil kusura bakmayın ama yeni merak işte benim hiç olmucak sanıyodum görmemiş hamile olmuş:)) adaşım öpüyorum hadi yeğenimde olsunda üçlü foto yarışmalarına katılalım öptümmmmmmmmmmmm

eh ben oy verdim kazandı canım adaşım benim bugün çok mutluyum arkadaşlar belki konusu deil ama bütün topiklere yazmak istiyorum hamileyim yılların özlemi dindi sanırım .sanırım çünkü aynı adet gb kanamam var dua edin tehlikeli bi dönemdeyim dualarınızı beklerim konu deil kusura bakmayın ama yeni merak işte benim hiç olmucak sanıyodum görmemiş hamile olmuş:)) adaşım öpüyorum hadi yeğenimde olsunda üçlü foto yarışmalarına katılalım öptümmmmmmmmmmmm

ayyyy canım benim hayırlı olsun gözünüz aydın :emir_bebek: opuyorumnanaktan zemuszemus

Allah sevenleri hiç ayırmasın inş.Hepsi bir ömür mutlulukla baksınlar birbirlerinin gözlerine....

X