Birbirine En İçten Bakan Çift ' i Seçelim mi :)

canım ayrıca düğün fotolrıyla ilgili bir yarışma daha düzenlenecekmiş
ama ben katılıp katılmamakda kararsız kaldım
zaten 2009 enlerinde en iyi albüme sahip seçildim. şimdi bu yarışmaya katılırsam diğer arkadaşlarıma haksızlık etmiş olurum diye düşünüyorum...
birde benimkilerde malum sütütyo değil...
neyse şu en iyi bakışanı bir atlatalım onuda düşünürüz...
ama çok iyi fikirler çıkıyor tebrikler size...

canım ayrıca düğün fotolrıyla ilgili bir yarışma daha düzenlenecekmiş
ama ben katılıp katılmamakda kararsız kaldım
zaten 2009 enlerinde en iyi albüme sahip seçildim. şimdi bu yarışmaya katılırsam diğer arkadaşlarıma haksızlık etmiş olurum diye düşünüyorum...
birde benimkilerde malum sütütyo değil...
neyse şu en iyi bakışanı bir atlatalım onuda düşünürüz...
ama çok iyi fikirler çıkıyor tebrikler size...

canım dıs mekanda olabılır en guzel studyo fotosu yarısmamızda
bence katıl derım ben yınede ama sen bılrsn cnm
yalnız o yarısmanın son katılımıda cuma gnu 3 e kdr..
bırbırıne en ıcten bakan cıft ve o yarısma ıkısıdfe aynı zamanda bıtıcek katılım surecı sonra anketlerı acıcam cuma 3 ten sonra

kaydirigubbakcemile3 burcu ödüllere doymuosun 2009 en iyi albüm secildin sanırım bu çift yarısmasının 1.side sen olacaksın bidee stüdyo fotoları olursaaa senden ödüllüsü olmaz herhalde

herkese günaydınopuyorumnanaktan
aslıcım diğer bazı topikler gibi bu yarışma da misafirlere kapalı olsa nasıl olur bilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3 burcu ödüllere doymuosun 2009 en iyi albüm secildin sanırım bu çift yarısmasının 1.side sen olacaksın bidee stüdyo fotoları olursaaa senden ödüllüsü olmaz herhalde

Şenizkaydirigubbakcemile3
yok şekercim bzim tüm pozlarımız zaten dış mekan sütüdyo yok yani a.s
zaten bu yarışmada da kazanamıyorum ki balısı bakalım kısmet en iyi bakışanda kazanırız belki hihihihi kaydirigubbakcemile3 iddialıyız bu defa aşkımla bakışırkenn :roflol:
koca sırtında foto fazla oynak geldi kkdaşlarıma hahahahaha:roflol::roflol::roflol:

yok kız oyları siz topluosunuz yaa acık ara öndesiniz diğer yarısmada dış mekanda oluo yaw hele sen bi çekilde birazda biz kazanalım yaw zemuszemuskaydirigubbakcemile3 ay ne kadar kötüyüm ya

yok kız oyları siz topluosunuz yaa acık ara öndesiniz diğer yarısmada dış mekanda oluo yaw hele sen bi çekilde birazda biz kazanalım yaw zemuszemuskaydirigubbakcemile3 ay ne kadar kötüyüm ya

tamam tamam katılmıycam ona kaydirigubbakcemile3
zaten ben katılmazsam ksin sen birincisin katılırsamda bayağı çekişiriz kaydirigubbakcemile3
hımm seninle rakip olmayalım arkidiş olalım gel öpem Şeniz
brde bu bakışma olayına katıldım dahada katılmam yarışma marışma aldım hevesimi :roflol:

zaten ben katılmazsam ksin sen birincisin katılırsamda bayağı çekişiriz kaydirigubbakcemile3
brde bu bakışma olayına katıldım dahada katılmam yarışma marışma aldım hevesimi :roflol:

burcuuu en güzel gelinliği seçiyoz kuzum ona katıll

burcuuu en güzel gelinliği seçiyoz kuzum ona katıll

haydiiiiiii o ne zaman çıktıı kaydirigubbakcemile3
yaa katılırım ktılmasınada türk kızları malum genelde kabarık gelinlik seviyor benmki sıradışı gelir kazanamam nda hakketten moralm bozulur bunlar fasafisoda
bakma en iyi albüm falan seçildikte ne bleyim onlar fotolar nedeniyle sanki hani gelinlik oy almaz belki. bu seferüzülürüm çünkü hayatımın gelinliğiyydi boshayallersmile
en büyük hevesimdi gerçek oldu :kedi: moralim bozulsun istemem :kedi:

haydiiiiiii o ne zaman çıktıı kaydirigubbakcemile3
yaa katılırım ktılmasınada türk kızları malum genelde kabarık gelinlik seviyor benmki sıradışı gelir kazanamam nda hakketten moralm bozulur bunlar fasafisoda
bakma en iyi albüm falan seçildikte ne bleyim onlar fotolar nedeniyle sanki hani gelinlik oy almaz belki. bu seferüzülürüm çünkü hayatımın gelinliğiyydi boshayallersmile
en büyük hevesimdi gerçek oldu :kedi: moralim bozulsun istemem :kedi:

sen bilirsin kuzum ama benim yarışmalarıma da katılımlarını beklerimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oyyy cnm benim şaka yapıyorum cnm maksat eğlence olsun hareket geldi biraz foruma seviyorum seni cnm olumunekankayizsmile

aslım sen bak bı bana haber wer ona gore yolaayım cnm olar mı??

X