Birbirine En İçten Bakan Çift ' i Seçelim mi :)

bizim dugun fotolarımızda var hep öle bakmısız birbirimize yoksa baska yokmafoldumben

uff bizimde düğün var ama stüdyo diil yolluorum bi bakarmısın cnm ya gelinlikliler de olsun nolcakk

ama gelinlikle çiftin ne alakası varkiiii sonucta çift olarak bakılacak gelinlige deilki

ama gelinlikle çiftin ne alakası varkiiii sonucta çift olarak bakılacak gelinlige deilki

ya canım ama gelinlik fotoğrafları daha cezbedici daha hoş gelir insanların gözüne her zaman... normal bir mekan ve normal bir zaman ve kıyafetlerle çekilen resimler başka , gelin damat fotoğrafları başka... stüdyo fotoğrafları ve gelin damat fotoğrafları yok o yüzden yarışmada

her ikimizde bakmak zorunda mı, sadece birimiz baksa olmaz mı :))

cnm senin yarışman tabiki kuralları sen koy ama bak öteki yarışmada çoğu arkadaş benim gibi 9numaraya vermiş inan hiç üstündekilere bakmadım bile..gözlerindeki ışığa verdi herkes oyunu bence bu yarışmada da daha geniş tutarsan katılımı daha güzel fotolar gelir..yoksa biz bütün fotolarda kıza bakıoruz çocuktan snra hiç öle foto moto yok:KK43:(

ya canım ama gelinlik fotoğrafları daha cezbedici daha hoş gelir insanların gözüne her zaman... normal bir mekan ve normal bir zaman ve kıyafetlerle çekilen resimler başka , gelin damat fotoğrafları başka... stüdyo fotoğrafları ve gelin damat fotoğrafları yok o yüzden yarışmada

haklısın öyle ama buda elimi baglıo şimdi askkııım bak bana içten bak foto cekcem diemem desemde olmaz hep dolu fotomuz var ama öyle birbirimize bakmamısız neyse bende oy veririm yine

cnm senin yarışman tabiki kuralları sen koy ama bak öteki yarışmada çoğu arkadaş benim gibi 9numaraya vermiş inan hiç üstündekilere bakmadım bile..gözlerindeki ışığa verdi herkes oyunu bence bu yarışmada da daha geniş tutarsan katılımı daha güzel fotolar gelir..yoksa biz bütün fotolarda kıza bakıoruz çocuktan snra hiç öle foto moto yok:KK43:(

Alisha en sevimli çift yarışmasındada çok titiz davrandım bu konuda.Stüdyo fotosu ve gelin damat fotosu olmadı olmayacakta.. Tamam normal bişey söylüyosun ama evli olmayanlarda var aramızda ... İster istemez insan oy verirken gelin damat fotoğraflarına yönelebilir o kişiye göre değişir o anki atmosferdir yani...

X