Birazcık sohbete buyurmaz mısınız ??

Amin canim yükle canim merakla bekliyorum yeni evlere bakmak büyük zevk benim için

Hoşgeldin Canim:-)

İyi bari canim yerlessin bakalim evinee

Koltuk takiminin benzerini beğeniyordum bu da guzelmis canim güle güle kullanmak nasip olsunn[/QUOT

tesşekkür edrim canım beğendiğine sevindim koltuk takımının teklisini düz yaptırıyorum ben klasik seviyorum şu an piyasadakileri pek beğenmedim amiiin inşallah huzurlu otumak nasip olur Rabbim daha iyisini sizlere nasip eylesin :KK16:

seninlede paylaşırım canım :21: hele bi ev bitsin eşyam serilsin hayırlısıyla 17 Ağustosa çeyiz götürmeyi düşünüyoruz İnşallah eşyalarda yetişir hem bende merak ediyorum kızlaaaar :KK23: :KK9::KK9::nazar: İnşallah size de böyle mutluluk nasip olur sizinde çeyizlerinizi gelinliklerinizi görürüm bu arada eşyalarımı nette buluyumda paylaşayım bakalım :KK15::KK14:
çeyizlerin çook güzel güle güle kullan mutlulukla eskir inş :KK16::nazar: bu arada burda bi seni tanıyorum diğerleri ile de tanısırım inş :KK1::KK1: kızlaaaar Merabaaa:KK62::KK3::KK3:

tesşekkür edrim canım beğendiğine sevindim koltuk takımının teklisini düz yaptırıyorum ben klasik seviyorum şu an piyasadakileri pek beğenmedim amiiin inşallah huzurlu otumak nasip olur Rabbim daha iyisini sizlere nasip eylesin :KK16:
düz olması daha iyi bi kaç sene sonra renklinin modası gecer düz her zaman kullanılır :KK1:

çeyizlerin çook güzel güle güle kullan mutlulukla eskir inş :KK16::nazar: bu arada burda bi seni tanıyorum diğerleri ile de tanısırım inş :KK1::KK1: kızlaaaar Merabaaa:KK62::KK3::KK3:
merhaba canımm :) bende sümeyra :KK9::KK9:

sahteprensess hoşbulduum :KK34::KK34:

nasılsınn canımm :KK9::KK9:

Biz iki günden beri temizlik yapıyoruz canım ya allahtan bitti , pazarı da bugün çıkarttık aradan iyi oldu sıra sizde o halde:KK1:
bizde köye gideceğiz gitmeden bi temizlik yapıp öyle gidelim diye başladık bakalım 2-3 günde bizimki sürer
hiç bitmiyor ki temizlik :-)
Hava serin çok şükür rahat gider geliriz diye düşünüyoruz bakalım

X