biraz şaçma gelebilir ama bi bakın

tuba_cxuxneyt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
119
2
arkadaşlar adetim hep 5 gün öne atıyor şimdi ben gebelik testi yapmak istesem neye göre yapıcam geçen ay 15 inde olmuştum bu ay 10 da olmam lazımdı... belim çok agrıyor ama bugun olmadım herşeye ragmen bi umut var içimde gerçi onca tedaviden sonra dogal yolla biraz zor ama olsun umutsuz yaşanmıyor.... her gün önce sizin için sonra kendim için dua ediyorum rabbim şu mübarek ayda hepimizin yüzünü güldürsün böleee gezelim ortalarda:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

tatlım ben az önce bi konu actım tam sana göre sanırım.sabredemeyip test yapmak istiyorsan önerecegim şeyi al derim.bu tsti ilk defa duydum hem prodktor kadar pahalı da degil.9 ytl..normalde idrar testleri 10 günden öncee belirtmiyor ama bu test 4 gün önceden belirtiyormuş.dene istersen sabretdemiyorsan..

amin canım inş hepimiz hayırlı sonuçlar alırız.ama benim yok büyük ihtimalle.çünkü adetim normalde de gecikiyor.tedavi olurken düzenlendi 1 ay ara verdim ilaç kullanmadım yine gecikti eski haline döndü sanırım..iyi geceler canım...

arkadaşım testi yaptın mı???sonuç ne ???inş. hamişsindir yaa...ALLAH hayırkısını versin..

canım testi aldıma eve geldim ama yapmaya cesaret edemedim yarın yapıcam inşallah aslında zor tutuyorum kendimi de 1 gün daha beklemekte fayda var... inşallah canım hayırlısı olur yarın yazarım sonucu öpüyorumm a.e.o

canım testi aldıma eve geldim ama yapmaya cesaret edemedim yarın yapıcam inşallah aslında zor tutuyorum kendimi de 1 gün daha beklemekte fayda var... inşallah canım hayırlısı olur yarın yazarım sonucu öpüyorumm a.e.o

umudun hiç bitmesin...inanıyorum bi gün bizde anne olacagız...
canım sonucu aldığında beni haberdar et canım...:1hug:

25-35 gün arasında adet görmek normal diye biliyorum yani adetinizin 5 gün önce gelmesi ve ya 5 gün sonra gelmesi normal........
inş. hamişsinizdir hsyırlısı olsun

slm herkese canım herşeyin hayırlısı 4 yıl sonra düzenli adet gören ben 2 günlük geçikmeden sonra test aldım pozitif çıktı inanamadım sonra kan testi pozitif ve sonrasında 12 günlük geçikmeden sonra kanamam başladı kimyasal gebelik dendi bundan sonra en az 10 gün beklicem daha çok üzülmemek için inşallah bu sene içinde hepimizin sağlıklı bebişleri olur

X