biraz özel olacak ama...

valla kizlar altta kaçinci haftada olduğumu görüyorsunuz
ben hamileliğim boyunca sikinti yaşamadim doktorda bişey demedi yani tam gaz devam hiç bişeycikte olmadi vallaa

valla kizlar altta kaçinci haftada olduğumu görüyorsunuz
ben hamileliğim boyunca sikinti yaşamadim doktorda bişey demedi yani tam gaz devam hiç bişeycikte olmadi vallaa

ohh ohh maşallah cnmcım :) senin de az kalmış ne güsel,normal doğum mu olacak? her an gelebilir miniğin

kızlar ben 2 aydır bıraktım o işleri korkuyor aman bişey olacak diye eşim benden pinpirik yaklaşmıyor o benden daha korkak bana dr. bu konuda hiç birşey söylemedi bende sormadım aman zaten şurda 2.5 ayım var ................

gamzeki patlattın kız beni gülmekten :roflol:demek kuduruk demesin diye haaa:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:kuduruk hehehehhe ayy öldüm gülmekten ayolllsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık

tabi canımcım adama desem gel bişey olmaz valla diceği lafı hemen biliyorum kuduruk karı kendi zevkine çocuğu düşünmüyor der Allah korusun olmazda bide bi terslik olursa sonra çenesinden kurtulamam :) o yüzden hiç yanaşmıyom adama

:roflol:ayyy gamzekicim çok hoşsun ilahiiiiisırnaşık şeysırnaşık şey

ben de tekim sanıyodum.benim kocam da inanılmaz tedirgin oluyor.hamile olduğumu öğrendğimizden beri yapamıyoruz.a.s

ohh ohh maşallah cnmcım :) senin de az kalmış ne güsel,normal doğum mu olacak? her an gelebilir miniğin

evet canım inşallah normal doğuım istiyorummm
zaten bizde çalışmalara oyüzden devam ediyoruz
erken gelsin diyee:roflol::roflol::roflol:

evet canım inşallah normal doğuım istiyorummm
zaten bizde çalışmalara oyüzden devam ediyoruz
erken gelsin diyee:roflol::roflol::roflol:

seninki ne güsel 39 haftayı bile bulmuş annesi,bizimkiler daha da sıcaklara denk geliyor bana 40 haftayı beklemiceklermiş gibi geliyor. sizin çalışmalar devam ama ben eşime bi şi olmaz desemde korkuyor kızımıza bi şi olacak diye o yüzden de kardeş kardeş yatıyoruz biz :))) :sm_confused:

walla bizim doktor da 37. haftaya kadar devam dedi. biz de devam ediyoruz, tabi normal zamanlardaki kadar sık olamıyor, bazen hiç canım istemiyor, ama allahtan eşimin bişi olcak korkusu yok, yani istediğimde de yapabiliyoruzcoksekeriremsuŞeniz

Evet canım yaa sıcaklar bitiriyo insanı hele ağustos sıcakları off allah yardımcınız olsuunnn
benim kocişte çok korktu ama ikna ettim sonunda:roflol: istersen doğumdan sonra 6 hafta beklede aklın başına gelsin dedim ammada uzunmuş dedi ama ikna ettim sonundaaa:roflol::roflol:a.s

kıslarr en sonn 2 gün önce gittik dotora bu konu hakkında bişey söylemedi..yani devammmm:roflol::roflol:

yinede korku oluyor tabe...dikkat etmek lazımmfisfisfis

ahahahhah...ben de benimkini ikna edebilsem.senin dediğini ben de dedim eşime beklerim nolcak dedi :) bizim ki bi şi olacak bizim cadıya diye korkuyo bi türlü değiştiremedim fikrini..amann napıyım ben de rahatım aslında böle :) :teytey:

siz yine iyisiniz..benim eşim en korkak 3 aydır falan hiç bişey olmadııfisfisfis.kardeş kardeş uyuyoruzza.s.yapamam ben diyooo..aman napim bende iyiyim zaten böyleeyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…