Biraz moral ne olur!!!

hiç moralini bozma canın sıkma benim komşumda aynı şeyleri yaşadı.inşallah hayırlısıya kucağına alırsın bebişlerini. Seninkide tüp bebekmi?

evet cnm tüp bebek hala lekeler geliyor özellikle kahve rengi çamur gibi pıhtılar varya acaba progestandanmı yaaaaa

cnm ben o kadar iyi besleniyorum ,kendime o kadar iyi bakıyorum ki.. eşim allah razı olsun hamileliğimi öğrenir öğrenmez beni çalıştırmadı ve evden dışarı çıkmadığım halde her gün bi avuç para bırakıp gidiyor.hiç strese sokmuyor beni. sabahtan akşama yatsam bi tabak yemek istemez yeter ki siz iyi olun diyor. ama inanır mısın bütün bunlara rağmen bebeklerim çok küçük,kilo almadılar fazla.doktorum 36 haftaya ulaşmamızın zor olduğunu söylüyor.doğuma kadar 2 kilo olurlarsa bile mucize diyor. 1700-1800 gr anca doğacaklar ve büyük ihtimalle küvez macerası yaşayacağız. bütün bunlara rağmen hiç moralimi bozmuyorum. çünkü 3500 kilo doğup küvezde kalan bir bebeğe şahit oldum.1500 kilo doğduktan sonra tosun gibi olan bebekler var,sen Allah'a güven ve dualarını esirgeme. O herşeye kadir.bizim için moral önemli böyle ufak ayrıntıları büyütüp kafanı ve karnındaki mucizeyi bozma tamammı.

X