Biraz isve cilve dişil enerji yüklensin istiyorum

Bütün erkekler, onlarla birlikte yaşadığınız takdirde kadının yaşam enerjisini emer. Bu her zaman erkeğin suçu değildir, çünkü enerji akımı bu şekildedir. Tek çare, hiçbir erkekle aynı evin içinde yaşamamaktır ama çoğu kadın bunu göze alamaz. Günden güne eriyip biter
evlilik kelimesinin kökü bile ev. Aynı evde yaşamak istemeyen evlenmesin flört kovalamaya devam etsin.
Çocuğun babaya değil, mutlu bir anneye ihtiyacı vardır. Annesi mutsuzsa, çocuk asla mutlu olamaz ve travmatik bir çocukluk geçirir. Sözümona fedakarlık ederken, çocuğuna en büyük kötülüğü annesi yapar
Çocuğunuz yok gibi konuşmuşsunuz anne ya da baba olmak otomatik olarak fedakarlık getirir. Dünyaya getirdiğin canlının sorumluluğunu Süleyman Demirel mi üatlenecek elbet fedakar olunmak zorunda. Olmayanların çocukları Allah’a emanet yolda yurtta kim bilir nerelerde

Bütün erkekler diye genel konuşmak çok saçma.
10 senelik evliyim ve eşimi her gördüğümde gözlerimin içi güler ve mutlu olurum.
Çünkü eşim evin içinde ve dışında beni mutlu eder.
Eş tercihini yanlış yapıp bu durumun içinde kalmayı tercih eden kadın tükenir.
Aynen katılıyorum. Sağlıklı iletişim işin sırrı. Yetişkin olamadan, iki lafı bir araya getirmeden kavgaya giriştiği halde evlenen çiftler çabuk tükeniyor.

isve cilve iceriden gelir bence. ben cocukken de cok cilveli bir cocuktum. babamdan bir sey isteyeceksem en sirin sesimle vucudumu saga sola sallaya sallaya, cumleyi uzata uzata konusurdum, sandalye olmasina ragmen kucagina otururdum, hoslandigim cocuklarla konusunca saçlarımi elimle lule yapa yapa konusurdum 😂 büyüdüm, 33 oldum degismedim. hala sevgilime bir şey anlatırken nazli nazlı anlatirim, yerde yagmur birikintisi varsa ayaklarim islanmasin diye kendimi taşıtır, o kapiyi acmadan arabaya ne biner ne arabadan inerim.
çocukluktan bir yakin dostum var. o kucukken de hoslandigi erkegin kafasına su sisesi kapagi atardi, askindan öldüğü çocuk ona bakinca "ne bakiyon" der kizardi😅 evlendi cocugu var hala daha oyle. ama esi de zaten incelikten anlamayan biri oldugu icin idare ediyorlar.
esin de seni boyle sevmiş belki ki. bence sorun olarak gormuyordur. cilveli kadin isteseydi cilveli kadin bulurdu.
ama yine de oneri olarak sey diyebilirim, bir yerden baslamak icin.
yatakta kendini iyi hissettirecek bir kostüm al. onu giydigin gecelerde role-play cilveli bir kadin ol. yani o karaktere bürün, o geceye özel. masaj yap adama, konusurken gözlerinin icine bak da dinle, sevisirken yer değiştir (bir anda sandalyeye gec mesela) yanina çağır, ya da talepkar ol, ondan bazi seyleri talep et vs vs
kendin öyle degilsen bile o senin yatak odasi karakterin olsun.
inan cok etkili bir sey ve iliskinize renk katar.
benim de normalde olmadigim bir kisiligim var yatak odasında, bazi zamanlar kullandigim. kendi kendine dogaclama cikti aslinda, zamanla cok sevdik. simdi ona ozel kostümüm bile var 😅
beni dinle sen bunu bir dene

merhaba kızlar 5 yıllık bir evliliğim var , iyi kötü zor kolay çok dönemden geçtik . Ama ben genel olarak dişil enerjisi düşük bir kadinim erkek gibiyim sürekli öfkeliyim gerginim ufacık şeylere bağıran bi tipim.5 yıldır sürekli esim ister beraber olmayı o yanaşır ve bu durumdan da muzdarip haliyle. Bakım özen de yok iki ufak çocuğumuz var ama genel olarakta kendine bakan biri olmadım oyle .eşimin benden bunlari beklediğini biliyorum ki kendisi çok bakar kendisine sporunu bakımını asla ihmal etmez.!yani bu enerji nasıl yükselir içten mi gelir bu hep nasıl cilveli olunur neler yapilir nasıl etkilenir bi erkek , yorum yaparsanız çok sevinirim
Bence bu içten gelen birşey 🤣 yani bende siizn gibiyim öyle ortada şıkır şıkır işveli edalı gezemem yapımda yok maalesef . Keşke de olabilsem öyle ama olmuyor plajda topuklu terliklerle yürüyemem mesela ben makyajla saçlar başlar yapılı gezemem🤣 zaten iki çocukla hem bakımli hem edalı işveli cilveli olmak için bazı şeylerden ödün vermek gerek ya çocuktan ya evden yada işten güçten. 8 senelik evliyim 2 çocukta bende var biri 6 aylık vallahi uykusuzluktan gözümü zor açıyorum bazı günler. Kaldıki işve cilve 😆😀

Kadınlığınızı keşfedin. İşve cilve açık giyinmek, saçı maşa yapmak değildir. İşve cilve ses tonudur, mimiklerdir, hal harekettir. Öfkeliyim demişsiniz. Feminenlik dış görünümden bağımsız çabasız bir şey aslında biraz. Her işi kendiniz yapmaya çalışmayın evde mesela. Gücünüz her şeye yetmesin. “Aşkım bunu açamadııım yardım eder misin?” Ardından bir teşekkür öpücüğü. İnce bir ses tonuyla konuşun hep. Emirler vermeyin höt höt olmayın naif ve kırılgan olun. Emin olun siz böyle sakin ve uysal oldukça kendinizi bir kadın gibi hissedeceksiniz.O üzerinize daha çok titreyecek, titredikçe siz kadınlığınızı keşfedeceksiniz kendinizi güzel hoş alımlı bulacaksınız. Renklerden de destek alabilirsiniz. Kadınlar cıvıl cıvıl giyinince yakışıyor. Renkler bize çok yakışıyor kadınlar. Özetledim biraz ama genel olarak böyle canım sorun olursa msj atabilirsin

X