Biraz isve cilve dişil enerji yüklensin istiyorum

ikicocukannesiyim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
40
11
29
merhaba kızlar 5 yıllık bir evliliğim var , iyi kötü zor kolay çok dönemden geçtik . Ama ben genel olarak dişil enerjisi düşük bir kadinim erkek gibiyim sürekli öfkeliyim gerginim ufacık şeylere bağıran bi tipim.5 yıldır sürekli esim ister beraber olmayı o yanaşır ve bu durumdan da muzdarip haliyle. Bakım özen de yok iki ufak çocuğumuz var ama genel olarakta kendine bakan biri olmadım oyle .eşimin benden bunlari beklediğini biliyorum ki kendisi çok bakar kendisine sporunu bakımını asla ihmal etmez.!yani bu enerji nasıl yükselir içten mi gelir bu hep nasıl cilveli olunur neler yapilir nasıl etkilenir bi erkek , yorum yaparsanız çok sevinirim

İşve cilveleşme yatakta başlamamalı. Çaktırmadan kırpılan bir göz, bir öpücük, temas, bir jest, kompliman vs. Tabii bunlar karşılıklı. Bir de normal hayatında eşine karşı sert olan, suratsız olan erkekler dişil enerji filan bırakmaz. O yüzden önce ilişki ve iletişimi güçlendirmek ve samimiyeti iyi davranışları merkeze almak lazım.

merhaba kızlar 5 yıllık bir evliliğim var , iyi kötü zor kolay çok dönemden geçtik . Ama ben genel olarak dişil enerjisi düşük bir kadinim erkek gibiyim sürekli öfkeliyim gerginim ufacık şeylere bağıran bi tipim.5 yıldır sürekli esim ister beraber olmayı o yanaşır ve bu durumdan da muzdarip haliyle. Bakım özen de yok iki ufak çocuğumuz var ama genel olarakta kendine bakan biri olmadım oyle .eşimin benden bunlari beklediğini biliyorum ki kendisi çok bakar kendisine sporunu bakımını asla ihmal etmez.!yani bu enerji nasıl yükselir içten mi gelir bu hep nasıl cilveli olunur neler yapilir nasıl etkilenir bi erkek , yorum yaparsanız çok sevinirim
Çocuklardan sonra mı böyle oldunuz?

Eskiden nasıldiniz? Bazı erkekler kadınların dişil enerjisini emiyor malasef.
Bütün erkekler, onlarla birlikte yaşadığınız takdirde kadının yaşam enerjisini emer. Bu her zaman erkeğin suçu değildir, çünkü enerji akımı bu şekildedir. Tek çare, hiçbir erkekle aynı evin içinde yaşamamaktır ama çoğu kadın bunu göze alamaz. Günden güne eriyip biter

Bütün erkekler, onlarla birlikte yaşadığınız takdirde kadının yaşam enerjisini emer. Bu her zaman erkeğin suçu değildir, çünkü enerji akımı bu şekildedir. Tek çare, hiçbir erkekle aynı evin içinde yaşamamaktır ama çoğu kadın bunu göze alamaz. Günden güne eriyip biter

Bütün erkekler diye genel konuşmak çok saçma.
10 senelik evliyim ve eşimi her gördüğümde gözlerimin içi güler ve mutlu olurum.
Çünkü eşim evin içinde ve dışında beni mutlu eder.
Eş tercihini yanlış yapıp bu durumun içinde kalmayı tercih eden kadın tükenir.

Bütün erkekler diye genel konuşmak çok saçma.
10 senelik evliyim ve eşimi her gördüğümde gözlerimin içi güler ve mutlu olurum.
Çünkü eşim evin içinde ve dışında beni mutlu eder.
Eş tercihini yanlış yapıp bu durumun içinde kalmayı tercih eden kadın tükenir.
Bütün erkekler bunu istese de istemese de yapar, bu yüzden hiç evlenmeyen bekar kadınlar gencliğini çok ileri yaşlara kadar muhafaza edebiliyor. Single anne olmak bile bir erkekle birlikte yaşamaktan daha kolaydır

Dediğim gibi hiç alakası yok😁
Odunla evlenirsen enerjin gider tabi.
Odun erkek veya nazik erkek diye birşey yoktur. Evlendikten sonra bütün erkekler aynıdịr. Bir erkekle aynı evde yaşamak kadın tabiatına temelden aykırıdır. Erkeğe çok konforlu bir hayat sağlarken kadının çökmesine yol açar. En zengin erkek bile, sağladığı bütün maddi olanaklara rağmen her zaman kadının enerjisinden kendine çeker

Bacım herkes Fazıl say değil ki onlar bile boşandı 😀
Çocuğumuz babasız kalacağına biz sekssiz kalalım modundayiz napalim 🤣

Bacım herkes Fazıl say değil ki onlar bile boşandı 😀
Çocuğumuz babasız kalacağına biz sekssiz kalalım modundayiz napalim 🤣
Çocuğun babaya değil, mutlu bir anneye ihtiyacı vardır. Annesi mutsuzsa, çocuk asla mutlu olamaz ve travmatik bir çocukluk geçirir. Sözümona fedakarlık ederken, çocuğuna en büyük kötülüğü annesi yapar

X