Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
13
35
Benim bi arkadasim var 3 ay once Ukranyaya gitmisdi.1 hafta once dondu.Onu gorunce gozlerime inanamadim.Yuzu cok ve igrenc cilli olmasina ragmen temizlenmisdi.Nedenini sordum solemicem,sirrim bu dedi...ama sonunda soyletdim :) Ukraynada yasli bi teyzenin evinde kaliyormus ve onun cillerini gorup kurtulmak istermisin bunlardan demis.O zaman yuzunu cisinle her sabah 1 ay sileceksin demis.o da yapmis....sonucu ben gordum tertemizdi.bende de cil var ama yapamiyorum onu.Belki aramizda yurekliler vardir benim de bir katkim olsun diye yazdim.
Ama eger bunu yapacak olanlar olursa yalniz sabah cisinizle yapmalisiniz.sabah erkenden bir kere tuvalete gidin ondan degil de,bi sonraki gidisinizden aalip silin yuzunuzu.
Bilmiyorum belki beni kinayanlar da olur nasil bi tedavi diye ama duydugumu yazdim...deneyen ola bilir belki...tesekkurler....

ben bu yöntemi yaklaşık 12-13 sene önce duydum benim hiç çilim yok ama komşumuz denedi ve inanılmaz bir şekilde bir süre sonra yüzü bebek gibi oldu enteresan ama enfeksiyon kaptımı bilmem allah korusun bi tarafı yaparken diğer tarafı yıkmamak gerekli onlar bir kitaptan okumuş ve uygulamışlardı başarılı olmuştu

Goruyomusun su begenmedigimiz sidigin hikmetini killari yok ediyor, cilleri gideriyor du bakalim daha neleri cikacak deneyecek olanlar varsa paylassin arkadaslar biz de cevredekilere onerelim:)

yha benım cildim harita gibi hemde dünya:roflol:
ne ararsan var öellikle çil ve güneş lekesi artık çok sıkıldım ama bnuda yapamam herhalde
günah filan degilmidir yha bide nekadar kalacak ciltte

ben bu yöntemi yaklaşık 12-13 sene önce duydum benim hiç çilim yok ama komşumuz denedi ve inanılmaz bir şekilde bir süre sonra yüzü bebek gibi oldu enteresan ama enfeksiyon kaptımı bilmem allah korusun bi tarafı yaparken diğer tarafı yıkmamak gerekli onlar bir kitaptan okumuş ve uygulamışlardı başarılı olmuştu

ama ben simdi guzellik uzmaninin bana verdigi bi kremi kullaniyorum.3cu gundur.belki onunla beraber bu yontemi de yaparim bilmiyorum.biraz cesaret lazim bana.yarisini da sen verdin,cok sagol canim benim :):1hug:

Sabah çişi her derde deva,ben ayıplamam çişin profesörü oldum artık.
Umarım burnumdaki çilleri götürür,sağolsun severim çişimi çok iyiliğini gördüm.
Cildin rengini açıcı ve lekeleri yok eden bir etkisi var,duru bir görüntü oluşturuyor gerçekten.

Goruyomusun su begenmedigimiz sidigin hikmetini killari yok ediyor, cilleri gideriyor du bakalim daha neleri cikacak deneyecek olanlar varsa paylassin arkadaslar biz de cevredekilere onerelim:)

ben bu yontemi duydugum gun komsuma solemisdim.meger o yapmis.bugun gordum aaa yuzunun rengi acilmis sanki,puruzsuz olmus dedim.senin dedigini yapiyorum dedi :)

yha benım cildim harita gibi hemde dünya:roflol:
ne ararsan var öellikle çil ve güneş lekesi artık çok sıkıldım ama bnuda yapamam herhalde
günah filan degilmidir yha bide nekadar kalacak ciltte

tutabildigin kadar tut.zarari yok.

bende seneler önce bir arkadaşımla bizim burda rus pazarı var oraya gitmiştim. arkadaşımın yüzünde çok sivilce vardı o dönem. ordan bakıyoz işte rusların tezgahlarına. bi rus kadın durdurdu arkdaşımı. senin yuz nedir bole, sabah pamuğa çişini dök sur surata dedi. sonra gel bana teşkurr et dedi:)
sonra yaptımı yapmadımı bilemem bikere sordum ayyyy iğrenç yapamam demişti daha sormamıştım.

bende seneler önce bir arkadaşımla bizim burda rus pazarı var oraya gitmiştim. arkadaşımın yüzünde çok sivilce vardı o dönem. ordan bakıyoz işte rusların tezgahlarına. bi rus kadın durdurdu arkdaşımı. senin yuz nedir bole, sabah pamuğa çişini dök sur surata dedi. sonra gel bana teşkurr et dedi:)
sonra yaptımı yapmadımı bilemem bikere sordum ayyyy iğrenç yapamam demişti daha sormamıştım.

zaten rus,ukrayna ve s. yasli teyzeleri bole seyleri cok iyi biliyorlar :)

kızlar yapabilirsiniz, cesaret biraz, ilk yapışta zorlanıyorsunuz, evde çığlık çığlığa dolaşıyorsunuz, ama biraz sabır. sonra alışıyorsunuz, banyo bile yapabilecek duruma geliyorsunuz :)))) tüy konusunda uygulayanlar bilir :)))) günah değil, sadece üzerinizde olduğu temizlemediğiniz süre zarfında namaz abdestiniz tutmuyormuş o kadar. ananeme sordum. elbisenize falan sıçratmamaya çalışın. hatta ananemin seneler önce kolu kesilmiş ve iltihaplanmışta 3-5 gün çiş ile pansuman yapmışlar ve hemen iyileşmiş. gözdeki iltihaplı arpacığada iyi geldiğini yazmıştı bir arkadaş başka bir sayfada.
sağol leyla hatırlamışken uygulayacağım bende yeniden. bende çil yok da lekelerim var. haydi hepsinden kurtulalım :lepi:

şimdi bir şey geldi aklıma hanımlar.
eğer idararın böyle bir özelliği varsa belki o lekeleri, çilleri fln gidermek için kullandığımız kremlerin içinde de o idrardaki maddelerden olabilir. :uhm:
olur mu olur yani ben beklerim. fisfisfis
eğer öyleyse yabancıya gitmesin biz kendi şeyimizle yapalım bu işi yani. :eek:
ben yapar mıyım bilmiyorum ama kendimi buna hazırlamam zaman alıcak. :eek:

İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!

*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

...

yok artık. yüzüme belki sürebilirim ama boğaz ağrıma alırım bi pastil geçer. a.s

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!

*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...
gar garamıı
ay bayıldım gulmekten gece vaktı daha neler:roflol::roflol:sırnaşık şey

çok ilginç ya..hiç duymamıştım..
raabimin şifayı nerde gizlediği hiç belli olmaz..
sorunlu ciltleri olan arkadaşlara söyleyeyim bari...

yha bunu yaptıgıma inanamıyorum ama yaptım:tomato:
kendimle 2 3 saat savaş yaptım ama sonunda yapmaya karar verdim
nekadar yüzümde tutabilirim bilmiyorum
şu an yüzümde karıncalanma gibi bişeyler oluyor
umarım faydasi olur
eşime kesinlikle söylemeyi düşünmüyorum
bida öpmez beni herhaldedelikafadulden

ya kızlar benimde yüzümde biraz çillerim var ama yapamam bunu ya midem bulanır düşüncesi bile fena:KK43:

X