Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor. (yağmurda edilen dualar kabul olurmuş)
Ben de sana okudum arkadaşım Allah ne dileğin varsa hayırlısıyla versin:KK34: amin amin aminn

Bende size okudum,Allah kabul etsin.Rabbim ne muradınız varsa hayırlısıyla en yakın zamanda nasip etsin :KK31:

ALLAH ikinizin birbirinize ettiği duarı kabul edip benimkileri de onların niyetine kabul etsin AMİN kızlar:KK16:

aminnn canım bu temiz dileğinin hatrına, Allah senin gönlündekileri tez zamanda hayırlısıyla versin:KK16:
Bu topiği açan arkadaşı da tebrik ederim harika bir bölüm burası.:KK9: Her gece uğrarım artık.

aminnn canım bu temiz dileğinin hatrına, Allah senin gönlündekileri tez zamanda hayırlısıyla versin:KK16:
Bu topiği açan arkadaşı da tebrik ederim harika bir bölüm burası.:KK9: Her gece uğrarım artık.

AMİNNNNNNN canımmm
bende uğrarım artık yer gök dua ne de olsa hafifliyorum sanki dua ettikce
topiği açan arkadaştan ALLAH razı olsun
ne demişler müminlerin birbirine ettikleri dualar daha çabuk kabul olurmuş ALLAHIM biz birbirimizi burda tanımadan dua ediyoruz ALLAH yar ve yardımcımız olsun duaları kabul olmuş kullarından eylesin AMİN:KK16:

S.A.hayırlı akşamlar bende okudum.çok güzel olmuş.inşallah benimde duam tez zamanda kabul olurda dileyim gerçekleşir AMİN.

S.A.hayırlı akşamlar bende okudum.çok güzel olmuş.inşallah benimde duam tez zamanda kabul olurda dileyim gerçekleşir AMİN.

bende sana okudum canım ayrıyetten sitedeki herkes için bitane daha okudum herkesin gönlündekii hayırlısıyla versin rabbim..

Ben de okudum. Ne güzel topikmiş bu. :)
İnşallah benim de dualarım kabul olur, yüce Rabbim hayrıyla verir gönlümüzdekileri. :)

X