Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

allah dualarını hayrılısıyla kabul etsın ınşaallah..

benım ıcın çocuklarım eşim tum akrabam ve musluman alemı ıcın .razı olunan kul olmamız ıcın dua eder mısın?

benım ıcın çocuklarım eşim tum akrabam ve musluman alemı ıcın .razı olunan kul olmamız ıcın dua eder mısın?

Amin 3 ihlas 1 fatiha okudum..

Bu sene yurtdışında 2. Üniyi okumak nasip olsun..bu evden biran evvel istediğimiz yere taşınalım..Allah beni öyle biriyle karşılaştırsın ki iyiki ondan ayrılmışım diyebileyim :) aminnn

1 fatiha, 1 ihlas, 1 ayetel kürsi okudum, istekleriniz için dua ettim.. Allah kabul etsin inşallah.

en büyük dileğim hayırlı, iyi insanların olduğu, huzurlu, bana uyan bir iş. bir de kpssde böyle bir yere atanmayı..
umudumun, inancımın, gücümün sarsılmaz olmasını, hiç bir zaman kötü düşüncelere, yollara sapmamayı, benim için hayırlı doğru yollarda, düşüncelerde ilerlemeyi ve doğru kararlar almayı, üşengeç olmamayı ve ders çalışma konusunda isteksizlik yaşamamayı..
ailemin ve benim sağlığımızı..
ve kötü, bana sıkıntı, zarar verebilecek insanların hayatımdan bana zarar vermeden çıkmalarını, haksızlıkların ortaya çıkmasını, iyi arkadaşlıklar ve hayırlı gerçek bir dost diliyorum...

Aminn Ne kadar güzel şeyler dilemişsiniz bende sizin için 1 salat ı tefriciye 1 ayetel kursi okudum.Allah dileklerinizi kabul etsin gönlünüze göre versin

filozof prenses Rabbim gönlündeki neyse o olsun ... 1 fatiha okudum ... Rabbim artık erhanla olacak mı olmayacak mı belli olsun bu gün akşam görüştüğümüzde o da gelsin belli olsun artık

HakkındA hayırlsı olsun. Fatiha okudum...

Rabbimden dileğim mutlu yuva kurmak için adımlarım sağlam olsun. Kim olacaksa karşımdaki insan beni rüyasında görsün. Evleneceğim kişi beni görsün :))

Sizin icin ateyel kursi 3ihlas ve 1 fatiha okudum.insallah karsiniza yüreği sevgi şefkat ve sonsuz iyilik dolu bir insan cikar.

Benim dileğim duam ailem ve kendim için herşeyin hayirli ve guzel olmasi.
Ayrica babam lenfoma onun da en yakin zamanda sifasina kavuşması.
Bir dilegim daha var gönlümde onun da en yakin zamanda hayirlisiyla olması. Teşekkürler.

Okudum canim insallah kabul olur.

Benim icinde su zor gunleri atlatip guzel bir is bulup sadece kendini dusunen guclu biri olmam icin dua edermsiniz?

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Benim icinde su zor gunleri atlatip guzel bir is bulup sadece kendini dusunen guclu biri olmam icin dua edermsiniz?

Okudum canım bende bi evlat bi bebek istiyorum babamın borçlarını ödeyip emekli olmasını istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum canım bende bi evlat bi bebek istiyorum babamın borçlarını ödeyip emekli olmasını istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum cnım..bende bebiş istiyorum..rabbim inşallah tez zamanda bebek sahıbı yapar..

okudum cnım..bende bebiş istiyorum..rabbim inşallah tez zamanda bebek sahıbı yapar..

1fatiha 1 ihlas 1ayetel kursi okudum rabbim bir an once seni meleğne kavusturur insallah
benim dilegim erhanin gönlü kalbi bana isinsin rabbim sen olmazlari olduransin ol de olsun bizi bir araya getir amin

1fatiha 1 ihlas 1ayetel kursi okudum rabbim bir an once seni meleğne kavusturur insallah
benim dilegim erhanin gönlü kalbi bana isinsin rabbim sen olmazlari olduransin ol de olsun bizi bir araya getir amin

Okudumm erhan en kisa surede seni arar insallah

Benimde dileklerimin kabulu icin okurmusun?

Okudumm erhan en kisa surede seni arar insallah

Benimde dileklerimin kabulu icin okurmusun?

Okudum canım. Allah kabul etsin.

Ben de her daim sıhhatli, huzurlu, mutlu olayım ve yalnızlık duygumdan hayırlısıyla tez vakitte kurtulayım.

Cumamız mübarek olsun.

Ben de her daim sıhhatli, huzurlu, mutlu olayım ve yalnızlık duygumdan hayırlısıyla tez vakitte kurtulayım.

Cumamız mübarek olsun.

okudum canm Allah sağlık sıhhat versin mutluluk huzu rversin ......

benm dileğim erhanın hayırlı olması güzel bir birlikteliğe başlamak aminn

Allah dualarınızı kabul etsin..

Fatşha okudum sizin için

okudum dua ettim.
Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla, inşallah.

Ben de senin için 3 fatiha 7 ihlas okudum, Allahım gönlündeki duaları hayırlısıyla kabul etsin inşallah

ben de size fatiha üç ihlas okudum.Allah yardımcınız olsun inşallah.

Canım duanı okudum Rabbim gönlüne göre versin duanı muradını kabul etsin inşallahh
Banada nişanlımla hayırlısıyla içimize sinerek evlenmemiz için ve sınavlarım için dua edermisiniz

filozof prenses Rabbim gönlündeki neyse o olsun ... 1 fatiha okudum ... Rabbim artık erhanla olacak mı olmayacak mı belli olsun bu gün akşam görüştüğümüzde o da gelsin belli olsun artık

Cumamız mübarek olsun.

sa kızlar. hepinize dilekleriniz için dua ettim. ayrıca, size ve sevdikleriniz iş ne hayırlısı ise onu nasip etsin.. iş isteyenlere güzel işler nasip etsin.kendi ayaklarınız üstünüzde durup güzel bir geleceğe sahip olmanızı diledim.
kalbinizden dilinizden geçen duaları rabbim geri çevirmesin

sa kızlar. hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum dileklerinizle beraber. rabbim kalbinizden dilinizden geçen duaları kabul etsin. sizin için aileniz ve sevdikleriniz için ne hayırlısı ise onu nasip etsin. rabbim herkese huzurlu sağlıklı yuvada yaşamak nasip etsin.. doğru insanla sonsuza kadar mutlu ve aşk dolu yuvalar nasip etsin.. iş isteyene iyi bir iş.. eş isteyene ahiretlik bir eş nasip etsin

bu sıralar en büyük sıkıntım ablam. rabbim ablama huzurlu bır yuvada olmayı nasip etsin. inşALLAH eniştem dairimi bir iş bulur. ablam da hak ettiği hayatı yaşar.

rabbim babamızı başımızdan eksik etmesin.. ama en azından bize merhamet eden düşünen bir baba olmasını nasip etsin.. erkek kardeşimle anlaşmasını birbirlerini anlamalarını rabbim sağlasın.. selim kardeşimin doğru bir evlilik yapmasını nasip etsin..
elif kardeşimin yanlış kişilerden uzak kalsın. hatalı şeyler yapmasın herşeyden önemli olan ailesinin olduğunu unutmasın.. yanlış insanla beraber olduğunu görsün.. kendini bu hale getirmesin.. annemizin emeklerini unutmasın..rabbim kardeşlerimi korusum.

kız kardeşim ve erkek arkadaşım inşALLAH kpss den iyi bir puan alıp atanmak nasip olur onun dışında burdaki tuğba sibel aslı merve diğer emek veren arkadaşlarımızda inşALLAH atanırlar.

rabbim banada mutlu huzurlu bir evlilik nasip etin.. benim için hayırlı insanı kalbimde yer etsin. anneme ve ablama huzurlu mutlu günler nasip etsin

Asmunikal, canım benim...
Okudum dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah, hayırlısıyla...

Okudum canım Rabbim bu güzel günde duanı kabul etsin inşallahh

Okudum canım Rabbim bu güzel günde duanı kabul etsin inşallahh

1 fatiha 1 ihlas okudum senn için tanemm gönlünden geçen neyse rabbim versin onu sana ....

benim dileğim Rabbimden erhanla güzel bir beraberliğe başlamak artık bana doğru 1 adım atması aminnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…