Bir umut .. Kızlar yardım lütfen

kacakkiz8

EyMnLs
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
79
3
Yeni Birgün ve yeni umutlarla merhaba kızlar .. Size danışmak istiyorum
Benim 2 halamında çocuğu olmadı evliliğimde 8. ayıma girdim 2 aydır korunmuyoruz geçen ay enfeksiyon yaşadığım için
hamilelik durumu söz konusu değildi .. Bu ay başladık başlamadan önce doktora göründüm korkumu anlattım . alttan üsten herşekilde muaynesini yaptı ve çok şükür hiçbir problemin yok dedi hamileliği planlamaya başlayabilirsin komutunu aldım
ve eşimle yumurtlama günlerimizde 2 güne bir birliktelik oldu ... Ve yaşadığım bi kaç tuhaflık var
o günlerde gece sık sık uyanıp tuvalete çıkardım tutamayacak gibi olurdum ve çok su içme ihtiyacı hissederdim ağzım
kupkuru oluyordu .. Hatta 3. haftamda midem bulandı istifra ettim ve o gece su içmekten lavaboya gitmekten uyuyamadım.
Ertesi gün işe sersem gibi gittim .. Çok yorgun bi halim var kokulara fazla duyarlıyım .. Tabiki bunlar psikolojikmi değilmi çözemedim ..
Şimdi kızlar size BAT günlerimi yazsam ne zaman idrar testi yapmam gerektiği hakkında beni bilinçlendirirseniz çok sevinirim

Adetimin ilk günleri
OCAK : 15
ŞUBAT:18
MART:23
NİSAN:28
HAZİRAN :6
TEMMUZ:10
AĞUSTOS:10
EYLÜL : İnş hastalanmam :)))

Mayıs ayında çok stresli günler yaşadığım için adetim fazlasıyla geçikti 40 gün sonra olabildim ...

Kızlar bu ay ne zaman idrar testi yaparsam net sonuç alabilirim :2:

Kızlar dayanamadım adetime 2 veya 2 gün var tahminimce test yaptım ikinci çizgi silik sizce yok hamilemiyimmmmmmmmmmm

Hayırlı olsun Hamilesiniz :) ALLAH Kucağınıza almak nasip etsin inşAllah :)

hayırlı olsun hamilesin gibi duruyor adet gününde kan testi yaptır kesinleşsin :)

Teşekkür ederim kızlar dayanamadım kan testi yaptırdım dün sonuçlarını aldım

değerim 224,09 çıktı 2 doktor vardı biri gebesin dedi biri şüpheli dedi kaldım öyle

1 hafta sonra doktora gidecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…