bir tv dizisine teşekkürler....

Bazı diziler gerçekten de verecekleri mesajları ince ince dokundurarak veriyorlar.Sözü geçen dizi bunu yaptı mı bilemiyorum çünkü tek bir bölümünü dahi izlemedim.Bu benim için bir kayıp mıdır?Bence hayır,illa dizi ile bir takım şeyleri öğrenecek değilim,döneme ait kitaplardan da pekala istediğim bilgilere ulaşabilirim..
Ama geçen yıllarda ''Çemberimde Gül Oya'' adlı bir dizi vardı ki,evet baştan sona kaçırmadan izledim..Ama gerçekten de buram buram siyaset kokuyordu..

Başta da dedim ya,kişiler mi desem,diziler mi desem;verecekleri siyasi mesajları güzel taktiklerle sergiliyorlar..

Evet çemberimde gül oyayı bende izledim ama oda kominizm yanlısı hatta bunu abartarak anlatan bir diziydi. Öyle ki nerdeyse karşıt düşüncede olanları sapık gibi gösteriyorlardı.. Hatırla sevgiliyi izlemedim hoş zaten çok nadirdir benim tv izlemem tv programlarını cıvıtanlar ve sık sık araya giren en önemli yerinde upuzun reklam veren kanallar sağolsun beni tv gibi bir beladan kurtardılar. Ama trt nin verdiği belgesellere bayılıyorum. :)

X