Bir test meselesi

Bilmiyorum bu değerler ile normal yollar ile denemelimiyim
Canım merhaba,
Bence arastirip.iyi bi merkez bulup bi Dr 'a danış.Bu değerlerle tüp bebek önerirler büyük ihtimal esinin değerleri çok düşük.

Burda soruyorsun hepimize bildiğimiz kadar cevap verebiliyoruz ama sana en iyi cevap vericek olan doktorlardır.

Bilmiyorum bu değerler ile normal yollar ile denemelimiyim
Şmdiki degerlerle zor ama. 2 sene öncesine göre gayetgüsel üstelik herhmgi bir takviye almamış eşiniz ürolojı ye gidin o ne önerir
Ayrıca diger bütün tahlillerinizi yaptırın kromozom analızı dna hasar testi ona göre yol çeizersin zaman kaybetmek istiyprsan tüp bebek yaptır

Kızlar erkek ınferlitesi bölümünde konu açtım lakin çok cevap alamadım ..
Kızlar bir tüp denedik düşük ile sonuçlandı .İlk tüp bebek merkezinde eşimin sperm değerleri aşağıya atıyorum ...Bizde başka doktorun görüşünü almaya çalışıyoruz ..
Lütfen bana söyleyin bir tedavi ile eşimin testleri düzelir mi
Bizde de ayni sorun var. 28 yasindayim. dr direk tuo bebek baska yolu yok dedi. merkeze gittim esinin dr gitmesi lazimmis urolojiye o da 2 ay sonraya gun veriyo muayene icin. kaldi tedavi :KK43: ne yaocaz bilmiyorum. ama durum ayni. dna hasar vs testi yaptiramadik henuz uaz tatiline kaldi zaman yok yas gidiyo ahh ahh

Kızlar erkek ınferlitesi bölümünde konu açtım lakin çok cevap alamadım ..
Kızlar bir tüp denedik düşük ile sonuçlandı .İlk tüp bebek merkezinde eşimin sperm değerleri aşağıya atıyorum ...Bizde başka doktorun görüşünü almaya çalışıyoruz ..
Lütfen bana söyleyin bir tedavi ile eşimin testleri düzelir mi
Cnm sperm degeeleiniz düşük zaten morfolojidw yazmıo testte siz bence kaan aydosa gidin randevu alın düzelmeyecwk die bişey yok ya varikosel vardır sizde yada dna hasarı biz 1 yıl tedavi olduk şuan yeni karar aldık tüp bebek yaptırmaya dna hasarına muhakkak baktırın çok öenmli ayrıca çip yöntemi uygulandımı özelde mi yaptırdınız bunlar önemli

Canım çok sağol bizim hoca direk tüp bebek dedi o yüzden hiç tedavi edilmedi .
Düşük sebebi araştırılmadı malum ilk düşüklerde araştırılmıyor bizde bahara doğru test vereceğiz .
Bu testten birşey anlamadım ben ya .Başka doktora gittik biz devlete doktor da elle muayene etti ve ultrasona soktu eşimi sonuçta şu yazıyor
Sol pampiniform pleksus ven çapı en geniş yerinde 2.5mm ölçülmüş olup valsalva manevrası sırasında reflü akım saptanmıştır.”
Daha sperm testini vermedik bu nedenle biliyor musun ,araştırdım ama bazı arkadaşlar varikosel olabilir dediler .İlk doktorumuz variliysek yok demişti sadece elle muayene etti .Ben 29 yaşındayım
Sol varikısel var cnm sizde geri akım saptanmış demek varikosel demek

X