bir sorununuz varsa benim büyük bir derdim var deme benim büyük bir Rabb'im var de

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
başlıklara göz gezdirirken bu başlık dikkatimi çekti hepimizin dertleri var benimde dünya kadar ama benim büyük bir Allah'ım var herşeyden büyük derdimi de yaratan dermanınıda veren O 'na sığınmak medet sende demek engüzeli en huzurlusu sadece bunu yazmak geldi iiçimden

• Konu Sahibi EU2

tabii ki öyle diyorumm Allah'ım her zaman benimle ve hep dua ederim yolundan şaşırtma beni diye..

• Konu Sahibi EU2

:hooray:

• Konu Sahibi EU2
çok güzel yazmışsın ellerine,yüreğine sağlık.mevladan başka kimimiz varki?mevlam yar ve yardımcımız olsun ıNŞALLAH.

• Konu Sahibi EU2

paylaşımın için çok tşkr ederim.şu anda moralim bozuk ve bu yazıyı okumak bana iyi geldi.a.s.

• Konu Sahibi EU2
evet çok güzel yazmışsın allahım her daim yardımcımız olsun

• Konu Sahibi EU2
çok güzel yazmışsın ellerine,yüreğine sağlık.mevladan başka kimimiz varki?mevlam yar ve yardımcımız olsun İNŞALLAH.

AMİN içimden oyle gecti sadece bu baslığı görünce ne ukelalık olsun diye nede siz Allah'a sığınmıyosunuz demek deildi kasıt bazen olur ya hani ruh dile gelir siz konuşmazsınız ama o söyler içindekini oyle bişey işte keşke bu sözü bende uygulayabilsem hayatımda derdim var diye dolaşmasam etrafta ama bazen unutuyoruz işte herşeyi sanki bizi yöneten bizi var eden kimse yokmuş gibi ben ne yapcam ben ne olcam sığınmak inannark dua etmek çoğu zaman gelmiyo bile aklımıza oysa ben nezaman dua etsem hep olmuştur hiç boş çevrilmemişmdir bazen unutuyoruz işte

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
canım çok doğru söylemişsin...:hooray:
bu günlerimize şükürler olsun allahım:Saruboceq:

AĞLIYORUM

Ruhuma emredildiğinde Allah’a secde etmediyse diye Ağlıyorum
Günah bataklığında yüzdüğümden dolayı ağlıyorum
Ezanı duyduğumda kalbim titremediğinden dolayı ağlıyorum
Nefsimin aklıma hakim olmadığından dolayı ağlıyorum
Resulü Ekrem in ismini duyduğumda
kalbimin dışarı fırlamamasından dolayı Ağlıyorum
İbadet yerine dünya zevkine daldığımdan dolayı Ağlıyorum
Allah kelamını işittiğimde tüm hücrelerimin titremediğinden
damarlarımın çatlayıp kanım boşanmadığından dolayı Ağlıyorum
Yaratana kulluk yapamadığımdan dolayı Ağlıyorum
Allah ve Resulü Ekrem in aşkını tadamadığımdan dolayı Ağlıyorum
Nesillere kötü örnek olduğumdan dolayı Ağlıyorum
Yaradılış gayesinden habersiz olduğumdan dolayı Ağlıyorum
Cehenneme girmekten değil Allah’ın nuruna vasıl olamamaktan,
Resulü Ekrem i görememekten dolayı Ağlıyorum
Asrımızın BATAKLIĞINDA
Bataklığı kurutmaya çalışanların yanında olmadığımdan dolayı Ağlıyorum
Ağlıyorum ilimle uğraşmayıp cehalete daldığım için Ağlıyorum
Bana yol gösterenlere köle olmadığımdan dolayı Ağlıyorum
EVLİYALARIN hocaların sohbetine nail olmadığım için Ağlıyorum
İyi bir ümmet olamadığımdan dolayı Ağlıyorum
AĞLIYORUM, AĞLIYORUM, AĞLIYORUM
Sana dilediğim gibi kulluk edemediğim için

tek derdimiz bu olmalı aslında bizim ama oooo dünya zevklerine oyle bi dalmışızki

bu benim çok beğendiğim bir şiir belki bunu burda yayınlamam yasak yeni uye olduğum için kuralları çok iyi bilmiyorum yasaksa eğer yönetimden özr diliyorum

tabi canım ya biz asla yalnız değiliz çünkü kimsesizlerin kimsesi rabbimiz bizi herzaman görüyo ve duyuyo :asigim: Allaha sığınmak gibi var mı derdi veren Allah dermanı verende O........

Canım ne güzel söylemişsin derdide weren rabbimiz dermanıda weren rabbimiz dualarımzla ibadetlerimizle O'na sığınırız allah yar we yardımcımız olsun a.s.

çok güzel yazmışsın canım
her zaman herşey için allahıma şükrederim ve hep allahtan herşeyin hayırlısını isterim gönlümden geçeni değil
dert sıkıntı veren allah mutlaka dermanınıda verir yeterki isyan etmeyelim sabırlı olmayı bilelima.s

agzına saglık cnmm süper dedin cidden..
bana bi yaşlı teyze demiştiki ;nezaman halinden bıkarsan,umutsuzluga kapılırsan,senede bikere mezarlıga ve hastahaneye git haline şükredersin..gercekten çok dogruuu:

"Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp,"Benim büyük bir derdim var!" deme,derdine dönüp "Benim büyük bir Rabbim var!" de.
MEVLANA

konuyu yanlış yere açmışsınız. burası derdini anlatanların yeri...............

konuyu yanlış yere açmışsınız. burası derdini anlatanların yeri...............

hayır bence bu konunun yeri burası dertlerine derman olması için biraz olsun insanların içini ferahlatması için olması gereken yer bura gidip diyet sayfasına yada sağlık kısmına yada modaya yazılacak açılacak bi başlık değil bu neyse sizi rahatsız etmek istemezdim boşverin

"Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp,"Benim büyük bir derdim var!" deme,derdine dönüp "Benim büyük bir Rabbim var!" de.
MEVLANA

evet sözün doğrusu buydu ama bi türlü aklıma gelmedi teşekkur ederim

ama yinede yeri burası değil.
http://www.kadinlarkulubu.com/iliskiler-duygular-hayatin-icinden-f28/
burası olabilir belki...
neyse,mod arkadaşlar bulurlar yerini.............

Bence de olmasi gereken yer de konu,
derdi olan insanlara farkli bir pencere acmis arkadas.Tesekkur ediyorum ben,ince bir dusunce a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…