Bir sorun mu var acaba çok korkuyorum

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
arkadaşlar merhaba bu durumda olanlar lütfen yazın ben geçtiğimiz yıl mayıs ayında kürtaj oldum bebeğim gelişmediği ve kalp atışı olmadığı için eylüle kadar korunduk vücut dinlensin kendine gelsin diye sonrasında bebek için uğraştık ama hala olmadı kürtaj öncesinde adetim hemen kanama şeklinde olurdu şimdilerde ise önce pembe akıntı şeklinde oluyor bi kaç gün sonra kanama olarak devam ediyor bi de bi kaç gün önce olmaya başladı acaba rahimde bi yapışıklık kanallarda bi tıkanıklık olmuş olabilirmi?kürtajdan bi kaç ay sonra dr a gittim dr a şikayetimi anlattım rahim yapışıklığı olabilirmi diye endişemi belirttim karından ultrasonla baktı rahim tertemiz dedi ikinci gebelik için hazır dedi karından ultrasonla bakıldığında rahimdeki yapışıklık falan anlaşılırmı? (kontrol için gittiğim dr kürtajı yapan değil)rahim filmi falan deniliyo yaa acaba nasıl yapılıyo çok ağrı acı oluyo anestezi gerekebiliyomu ben çok korkuyorum arkadaşlar çok istiyorum bi çocuğum daha olmasını ama ya problem varsa gibi düşünceler beni deli ediyoo uzun yazdım biliyorum ama napıyım yardımlarınıza çok ihtiyacım var nolur bilen kendisi veya çevresi bu durumu yaşamış olan yazsın

kimse bişey yazmamış aşkolsun kızlar kucağınız bebişlerle dolsun :)

Sana yardımcı olmayı çok isterdim ama böyle bir durum başımdan geçmedi.
Bu arada ilk gebeliğinmiydi
Bence rahim tıkanıklığı karından anlaşılmaz
Rahim filmi gerekir
Seni endişelendirmek istemem ama Eylülden bu yana epey zaman geçmiş
Bence biranönce fazla beklemeden tekrar muayene ol..

canım bence öenmli bişey yokutr.. ama çok endişen varsa en güzeli bir dr a gidip rahimine iyice baktırmann.. hatta kendin söyel rahim filmi çekin diye.. belki dr lar umursamaz.ultrasonla herşey belli olmayabiliyor.. geçmiş olsun cnm::).

Canım sakın endişelenme bebiş geleceği zamanı çok iyi biliyor.bende 22 martta kürtaj oldum
sonra temmuzdan itibaren korunmadık ağustosta hamile kaldım.bide kürtajdan sonra aynı senin gibi ilk başta lekelenme iki gün sonra sökülüyo.Normal içini ferah tut

canim dr keske vajinal ultrason yapsaydi ama bence de bisey yoktur..ama sen icim rahat etmiyor diyorsan baska bir dr a git...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…