Bir sorum var kızlar

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
:kedi:bu 6.ayımız açıkçası 6ayda cok yıprandım bekle bekle sonuç yok..doktou erteliyorum başka knular var hayatımda ama en geç aralıkta gidicem..
asıl sorun bugün adet günümdü sabah cok küçük noktalar şeklinde bir kanama oldu sadece peçeteyle silince göründü ped koydum ama bu sat oldu devamı gelmedi...hiç böyle olmazdı başladı mı sürerdi yani hala yok...bi de acayip şiş bir karın var ve son bir haftadır nerdeyse 5 öğün yeme ihtiyacım var...başına böyle bi şey gelen var mı sizce bu adet mi değil mi?kasık ağrısı ve göğüs şişliği de var ama adet belirtisi de olabilir kafam karışık..bilmiyorumkismile

canım beklemekten başka çare yok...adette olabilir hamilelikte..bekle bakalım yarında aynı olursa durumun bi test yaparsın...

boyle bisey yasamadim ama yasayan cok duydum
belki yerlesme kanamasi olabilir diye dusunuyorum
istersen bi test yap dene belli olmaz

hamile de olabilirsin erken bilmenin faydalari cok cnm
insallah hamilesindir haber ver olur mu

benim de başıma böyle bir şey gelmedi canım ama inş inşşşş yerleşme kanamasıdır...birkaç gün daha bekle olmazsa test yap..inş hamişsindir

benim başıma geldi ama diğer gün şakır şakır başladı adetim eğer yarın olmazsan test yap olursan yapacak birşey yok zaten.

herkese teşekkürler arkadaşlar ancak bugün bakabildim inş.hamileyimdir kanama hala olmadı cok azıcık gelmesi ilginç daha önce hiç başıma gelmedi :)2günüm geçti şimdilik hayırlısı test yapmıyorum üzülmemek adına en az 1 hafta geçsin bakalım..

herkese teşekkürler arkadaşlar ancak bugün bakabildim inş.hamileyimdir kanama hala olmadı cok azıcık gelmesi ilginç daha önce hiç başıma gelmedi :)2günüm geçti şimdilik hayırlısı test yapmıyorum üzülmemek adına en az 1 hafta geçsin bakalım..

canım ya Rabbim gönlüne göre versinn inşalahhhhh

inş arkadaşlar hala olmadı olmayacak inş...adet döngüme bakınca bu kadar geçmemişti..peçeteye gelen o pembelik yerleşme lekesi mi bilmiyorum ...gögüslerim şiş hala karnım kasığım da gün içine bazen ağrıyor ara ara...test yapıp üzülmek istemiyorum cumaya kadar beklicem mutlaka paylaşırım lüten bana dua edin..

canm ya bekleme bence yap testi sen hamilesin ben buna eminim
belirtilerin cok net hamilelik belirtileri yap hadi su testi bizi merakta birakma

kızlar ya gcikmişse stresten falan kpss stresi var üstümde acaba ondan mı gecikti diyorum eşime adet oldum dedim zaten ..testi cumaya kadar sabredeyim korkuyorum aylar önce daha günüm gelmeden test yapardım defalarca bunun bıkkınlığı var ve korkusu..bekleyebildigim kadar bekleyeyim ben...dua ediyorum cuma günü yapayım sonucu yazıcam ben de inanmaya başladım aslında ama sabır..

yine olmadı malesef bu kez kandırılmış gibi hissediyorum kendimi..bi daha bir ayda geçse inanmicam...zaten bu gidişle ömür geçecek...

uzulme saglik olsun zamani var demeki daha zamani gelmemis
ama buda bi gelisme genelde hamilee kalac kadinlarin bir kac ay onceden boyle gecikme olurmus
vucut hazirlanirmis ve bidahaki aylar iceresinde mutlaka gebelik olur ben buna cok sahit oldum
senin anlattigin kadariyla normalde adetin hic sasmazdi demi bu ilk oldu
belkide vucudun hazirlik yapiyor bak bi arkadasda da aynisi oldu hatta sana yazmis oda
laubali 8 senedir denemedigi sey kalmamis en son 3 ay oncesi boyle bi gecikmesi oldu onada ayni yorumu yapmistim bu arada tup bebek denemeleri de yapiyor 3 ay sonra normal yolla hamile kadigini ogrendi bu ALLAH in bir mucizesi zamani gelmis demekki sabret bol bol dua et

uzulme saglik olsun zamani var demeki daha zamani gelmemis
ama buda bi gelisme genelde hamilee kalac kadinlarin bir kac ay onceden boyle gecikme olurmus
vucut hazirlanirmis ve bidahaki aylar iceresinde mutlaka gebelik olur ben buna cok sahit oldum
senin anlattigin kadariyla normalde adetin hic sasmazdi demi bu ilk oldu
belkide vucudun hazirlik yapiyor bak bi arkadasda da aynisi oldu hatta sana yazmis oda
laubali 8 senedir denemedigi sey kalmamis en son 3 ay oncesi boyle bi gecikmesi oldu onada ayni yorumu yapmistim bu arada tup bebek denemeleri de yapiyor 3 ay sonra normal yolla hamile kadigini ogrendi bu ALLAH in bir mucizesi zamani gelmis demekki sabret bol bol dua et

sağ ol canım inş.dediğin gibidir dediğin gibi olur...

X