bir soru da benden

ruksan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
15
0
kızlar selam

adetim yaklaşık 1 hafta gecikti ama son 4-5 gündür şiddetli şekilde adet sancısı gibi sancım var..adet sancısı kesinlikle ondan eminim her zamanki gibi.beklenen adetten 5 gün önce fortelle test yaptım negatif çıktı sonra oncomed testi yaptım adetim 2 gün gecikince o da negatif çıktı ve son olarak 2 gün önce bir daha başka bir test yaptım o da negatif çıktı ama 1 haftadır agrım olmasına rağmen adet olamıyorum.3 farklı test yaptım 3 ü de negatif çıktı 3ünün de yanılması imkansız diye tahmin ediyorum.sizce ne önerirsiniz daha beklemeli miyim hamileliği istemiyorum şu an için.sizin görüşünüz nedir?3 testte de yanılma ihtimali olabilir mi en ufak bir 2. çizgi dahi yoktu 3.de de silik de olsa. hepsi kapkalın bir tek çizgi verdi.

Bence kesin cevap almak icin hemen en yakin saglik ocagina gidip kan testi yaptir.
Eger negatif cikarsa 5 gun gecikmeden sonra pozitife olma ihtimali dusük.

Son düzenleme:
biraz daha bekleyeyim diyorum sıkıntı stress malum daha 1 hafta oldu olabiliyor bazen bu kadar gecikme.ama sizce de 5 gün önce negatif çıkması 2 gün sonra negatif çıkması ve tekrar 5-6 gün sonra negatif çıkması kesinlik katmaz mı olaya

umutlandirmak icin söylemiyorumm ama benim yengemin adetinden iki hafta sonra pozitif ciktii olabilir yanii ben kaliplasmis seylere artik inamiyorum sonunda makina degiliz biz bazen ummadigimiz seyler olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…