Bir silik çizgi de benden!!

meis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
270
6
39
Merhaba arkadaşlar...çok erken olduğu için kimseye söylemek istemedim...ama kimseyle paylaşmazsam da çatlarım:)
1 yıllık evliyim 3 aydır da yasmin kullanmıyorum eşim istemediği için..demek ki eşlerin korunmaları da yetmiyormuş..cumartesi test yaptım silik çıktı ikincisi. bugün sağlık ocağına gittim...yine biraz silik ama pozitif olduğunu söylediler...çok heyecanlıyım...
ee ne olacak şimdi; ne yapacağım, ne yapmayacağım...desteklerinizi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar...çok erken olduğu için kimseye söylemek istemedim...ama kimseyle paylaşmazsam da çatlarım:)
1 yıllık evliyim 3 aydır da yasmin kullanmıyorum eşim istemediği için..demek ki eşlerin korunmaları da yetmiyormuş..cumartesi test yaptım silik çıktı ikincisi. bugün sağlık ocağına gittim...yine biraz silik ama pozitif olduğunu söylediler...çok heyecanlıyım...
ee ne olacak şimdi; ne yapacağım, ne yapmayacağım...desteklerinizi bekliyorum

Bir kere super birsey bu ilac kullanip sonra 3. ay hamile kalmak :KK53:
Tebrikler cnm
kac yasindasin merak ettimde
ayrica artik doktoruna gidip kan testini yaptirip sonuc pozitif oluncada ultrasonda bakilir bebisine
son adet tarahin nezaman _

seda çok teşekkür ederim benim adım da selda bu arada:))
canım 1 hafta filan gecikti adetim..ama çok düzenlidir normalde..ilaç kullanmayınca bukadarla bile merak ettim işte...27 yaşındayım.
yaşadığımız yerde hastane yok malesef:) o yüzden sağlık ocağına gittim..ama en kısa zamanda ki 1 2 haftayı bulur bir hastaneye gidicez...ultrason için çok çok erken 2 3 haftalık filandır heralde yanılmadıysak...

seda çok teşekkür ederim benim adım da selda bu arada:))
canım 1 hafta filan gecikti adetim..ama çok düzenlidir normalde..ilaç kullanmayınca bukadarla bile merak ettim işte...27 yaşındayım.
yaşadığımız yerde hastane yok malesef:) o yüzden sağlık ocağına gittim..ama en kısa zamanda ki 1 2 haftayı bulur bir hastaneye gidicez...ultrason için çok çok erken 2 3 haftalık filandır heralde yanılmadıysak...

Memnun oldum cnm
bende 23 yasindayim
Himm ozaman soyle yap aradan bir hafta daha gecsin ikinci cizgiyi koyu olarak gorursun ozaman ..)
hayirli olsun Allah anali babali buyutsun cnm
Bende bebis bekleyenlerdenim
ama hamile degilim olmak icin savasanlardanim .)
bu sitede hamilelik haberleri duymak mutlu ediyor insani :KK49:

aslinda doktora gidebilsen iyi olurdu
cunku folic asite baslaman lazim
ben suan kullaniyorum zaten planli hamilelik icin 3 ay onceden baslaniyor ama seninki gibi surprizlerde doktor yazar
eger anne cocuk sagligi varsa orda oraya git ki saglik ocaklarindada doktttor vardir
belki onlar folic asite baslatirlar ama dersenki doktor olmadan baslamam
ozaman doktora gitmeyi bekle agir kaldirma kendine dikkat et cnm

canım benim çok teşekkür ederim darısı başına inşallah en kısa zamanda...bu arada eşimden sonra ilk paylaştığım sen oldun..inşallah birbirimize uğurlu geliriz. daha kan testi yaptırmadan aileleri umutlandırmak istemiyorum ...bi süre sessiz sessiz paylaşıcam artık burdan:)):KK30:

canım benim çok teşekkür ederim darısı başına inşallah en kısa zamanda...bu arada eşimden sonra ilk paylaştığım sen oldun..inşallah birbirimize uğurlu geliriz. daha kan testi yaptırmadan aileleri umutlandırmak istemiyorum ...bi süre sessiz sessiz paylaşıcam artık burdan:)):KK30:

insallah ugurum olursun cnm
kan testini yaptir sonra gogsunu gere gere anlat bidi bidi :KK66:
:KK49: :KK49: :KK49:

tebrikler allah sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin bencede en azından sağlık ocağına tekrr git dr folic plus yazsın bebişin gelişimi için kullanmak faydalı bende ugrasıyorum bebiş için hyırlı zamanı bekliyorum tekrar tebrikler :nazar:

Allah herkese nasip etsin inşallah...ben şu aptal bakışlarımdan şaşkınlığımdan bi kurtulabilsem :)) aile hekimimizin alt katta muayenehanesi var. akşam üzeri sorarım sağlık ocağı çok kalabalıktı..çok çok teşekkür ederim en kısa zamanda sizden de aynı haberi almayı diliyorum inşallahh

Allah herkese nasip etsin inşallah...ben şu aptal bakışlarımdan şaşkınlığımdan bi kurtulabilsem :)) aile hekimimizin alt katta muayenehanesi var. akşam üzeri sorarım sağlık ocağı çok kalabalıktı..çok çok teşekkür ederim en kısa zamanda sizden de aynı haberi almayı diliyorum inşallahh

saol cnm bende kendimden bekliyorum o iyi haberler:KK66: :KK66:
Ama heralde esim delirir :KK49:

saol cnm bende kendimden bekliyorum o iyi haberler:KK66: :KK66:
Ama heralde esim delirir :KK49:

Benden netleşmiş bir iyi haber var. hamileyim bugün itibariyle 6 haftalık:))) muayenemi oldum her şey yolunda çok şükür...dede nine adaylarına söyledik bir ay kimseye söylememe sözü alarak..çok heyecanlıyım kalbi atıyo yaaa:))):KK52:

Benden netleşmiş bir iyi haber var. hamileyim bugün itibariyle 6 haftalık:))) muayenemi oldum her şey yolunda çok şükür...dede nine adaylarına söyledik bir ay kimseye söylememe sözü alarak..çok heyecanlıyım kalbi atıyo yaaa:))):KK52:

canım hayırlı olsun...sağlıkla dünyaya gelir ana babalı büyür inşallah bebişin...bişeyi çok merak ediyorum da ...göğüs hassasiyetin oldu mu acaba...bende hiçbir belirti olmamasına rağmen umutlanmaya devam etmek istiyorum :KK14: ...bugün adet tarihim hayırlısı bakalım...

tebrikler canim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:darisi tüm bekleyenlerin basina.Hayirli kandiller arkadaslar

amin canım amin inşallah tüm umut edenlere isteyenlere...hele de bu hayırlı günde...öyle tuhaf bir duygu ki bu. herkes böylesine çaba sarf ederken emek harcarken bizim miniğimiz sürpriz yaptı..herkese nasip olsun inşallah

tatlım göğüs hassasiyetini sormuşsun evet 3 haftadır filan sancıyla birlikte şiştiler...dokunmak hatta gece uyurken ters bi hareket bile acı veriyor. ama bende de bulantı baş dönmesi filan olmamıştı ilk kez bugün bulantı kusma var...ama inşalllah hayırlısıyla umduğun gibidir...çok çok teşekkürlerr

bu arada ilk kez jinekolojik muayene oldum. o kadar çok korktuğum ve çekindiğim birşeydi ki 27 yaşında ilk defa gittim. hatta giderken sadece ultrasonla bakılır tam muayene olmam sanıyordum. ama doktorum sağolsun öyle cici bir bayan ki hem korktuğum gibi olmadı hem de sonrakiler için aşırı rahatlattı beni. antalyalı olanlar için samimiyetle öneriyorum Aslı Vural Sesver hanımı

X