bır sıkıntım war lutfen yardım edermısınız

S

secilmemis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi secilmemis
gunaydın kızlar eşimle ilgili bir sorunum war esım cok tutumlu ama bende evlendıgımızden berı lcd ıstıyorum ve suan kampanyada ıstese alabılır aslında olay televozyon alınıp alınmaması degıl kendıne gelınce telefon aldı 600 mılyonluk laf olur dıe ıstemıyo bıde benım ıstedıgımı yapmaması canımı cok sıktı ne yapmam lazım nasıl yola getırmem lazım bagırınca olmuyo guzellıkle olmuyo dedıgı dedık cok ınat ve suan hıc bır yere borucumuz yokken olmaz dıyo:Saruboceq:

• Konu Sahibi secilmemis
canım eğer tv niz varsa ve bunu gereksiz diyorsa boşver boyle şeyleri problem yapmayn aranızda değmez eminim...

• Konu Sahibi secilmemis
aslında derdım tv degıl benım ıstedıgım bıseye olmaz demesı ve yuklu harcamaları kendı yapması ona kırıldım ben

• Konu Sahibi secilmemis
kendi istediğini alıyor,sizin istediğinizi almıyorsa bu tutumluluk değil resmen gıcıklıktır:mymeka:

• Konu Sahibi secilmemis
benim de eşim biraz buna benzer güzelim ben en son konuştum artık senden hiçbirşey zaten kendim için istemiyorum da ev için kızımız için dahil istemeyecem dedim tınlamadı bile bence bizi yıpratan beklentiler bekleme artık gerek görürse alır emin ol

• Konu Sahibi secilmemis
ben böyle şeyleri gereksiz buluyorum :kahve:
o şunu aldı ben de bunu alıcam
o şunu yaptı ben bunu yapmazsam hatırım kalır falan filan...
huzurkovandır bunlar
ne gerek var bu yüzden hayatı hem kendinize hem eşinize zindan etmeye?
ihtiyacınız yoksa niye fuzuli masraf yapiyosunuz?
yuvayı yapan dişi kuştur unutmayin
cep telefonu harcamasını gereksiz buldugunuz icin kızabilirsiniz haklisiniz
ama o onu aldiysa bende bunu alirim demek yanlış:nazar:

• Konu Sahibi secilmemis
cnm sanada günaydın gördüğüm kadarıyla sende çalışıyorsun insan istediği bişeyi alamıyorsa neden çalışsın kendin almayı denesen tabi çalıştığını düşünüyorum yanılmıyorum dimi? bu arada eşin kendi istekleri dışındaki harcamalara biraz cimrilik yapıyor galibaCADIARZU

• Konu Sahibi secilmemis
ben böyle şeyleri gereksiz buluyorum :kahve:
o şunu aldı ben de bunu alıcam
o şunu yaptı ben bunu yapmazsam hatırım kalır falan filan...
huzurkovandır bunlar
ne gerek var bu yüzden hayatı hem kendinize hem eşinize zindan etmeye?
ihtiyacınız yoksa niye fuzuli masraf yapiyosunuz?
yuvayı yapan dişi kuştur unutmayin
cep telefonu harcamasını gereksiz buldugunuz icin kızabilirsiniz haklisiniz
ama o onu aldiysa bende bunu alirim demek yanlış:nazar:

görende seni 5 kere kocadan geldin sanacak...kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi secilmemis
Çalışıyosan para biriktir sen alabilirsin:icecream:.​

Gurbişin dediklerine katılıyorum ama
bu konuyu çokkkkk ii anladım
aynısını yaşıyorum
İlk evlendigimizde çookkkk cok borcumuz vardı
bisim bey ps 2 almıştı bende istediğim bişeyi alsaydım iyice bütcemiz iyice sarısılırdı...
yani evliliklerde 1 taraf bişey alıyorsa ( telde ihtiyac ama 200 ytllik olanda iş görür) diger tarafın alması gerekmeyebilir ihtiyac dışıysa ( tv varsa gerek yok ama sen bilirsin senin arzun) lcd de olmayıversin boşver....
Bence seni üzen konu neden senin isteklerin alınmıyor yada olmuyor...
tv dışında başka bir şeyle dene bakalım belki kendi çapında gereksiz görüyor lüks görüyor olabilir...
Mutfak eşyası filan olabilir
Misal meyve suyunu seviyorsa meyve sıkacagı alıcam de bakalım..ne dicekk

Bir dakika, kendi istediklerini aliyor o zaman tutumluluk yapmiyor lakin sana aldirmiyor!!:1closedeyes:

Hopppp, iste bu olmadi!!:kızgın:

Birseyden nefret ediyorsam oda böyle kendine gelince seve seve harcayan eslerine, cocuklarinada cimrilik yapan adamlardandir....Aslinda genelde cimri insani sevmem neyse konu bu degil!!:nazar:

Hayatim sende calisiyorsun suan galiba, evin gelirine giderine onun kadar seninde söz hakkin var gerci ev hanimida olsan yinede ben herzaman eslerin harcamalara beraber karar vermesinden yanayim...Erkeklere bakarsan zaten eve alinan hersey gereksiz!!mirmirmirmir

Bence konus yine, cok istedigni söyle durumunuz el veriyorsa git al, ölümlü dünya niye kendini mahrum birakasinki!!:kahve:

ya arkadaş çalişmiyo olsa dediklerinizde yuzde yuz haklisiniz ama calisiyo
yani profili yaniltimiyosa calisiyo :nazar:
dolayisi ile kendi parasiyla da alabilir lcdyi

kendisi yapipta seni görmezden geliyorsa ki sorun bu zaten,bence acik acik konus canim...
ama böyle alma satma davalari icinde birbirinizi kirmayin olur mu??

Ben çok istiyorum ve alacağım de git al hayatım.
Borcunuz yokmuş, sen de çalışıyormuşsun, paran var pulun var, ne diye kocandan bekliyorsun ki? :kahve:
Çok beklersen çok üzülürsün...bu da sana nacizane abla tavsiyesi.

ya arkadaş çalişmiyo olsa dediklerinizde yuzde yuz haklisiniz ama calisiyo
yani profili yaniltimiyosa calisiyo :nazar:
dolayisi ile kendi parasiyla da alabilir lcdyi

Öyle kolay degil gurbik!!:nazar:

Bazi adamlar var, senin calistigin paraya bile sana söz hakki tanimiyor!!:mymeka:

Dedim ya bende taniyorum öyle birini, zavalli kadincagiz gider temizlik islerinde, aff edersin almanin b....temizler, ictigi sigarayi bile kadinin yüzüne vurur, para gidiyor diye, ama kendine gelince herseyin son modeli:kızgın:

bu sorunları yaşamamak için çalışıyorum alacağımı kendim alıyorum
evlendiğimde çoook eski bi tv vardı
lcd aldım koydum taksitlerini de ben ödedim
bu konu ile ilgili eşlerle tartışmaya girmeye değmez
ama seninki tutumluluk değil bencillik :1closedeyes:
kendine 600 ytl ye telefon alcak eve lcd almıcak ha:mymeka:
adamı yer bitiririm ben orda :roflol: aldığına pişman olur yeminle gamyoncuiremsu

kadınlar saçlarını süpürge der
dişinden tırnağından arttırır,erkeklerde
böyle kendi işlerine gelince alırlar,satarlar
bayanlara hiçbirşey yok..siz de biriktirin paranızı
söylemeyin ona biriktirdiğinizi istediğinizi alın..

Öyle kolay degil gurbik!!:nazar:

Bazi adamlar var, senin calistigin paraya bile sana söz hakki tanimiyor!!:mymeka:

Dedim ya bende taniyorum öyle birini, zavalli kadincagiz gider temizlik islerinde, aff edersin almanin b....temizler, ictigi sigarayi bile kadinin yüzüne vurur, para gidiyor diye, ama kendine gelince herseyin son modeli:kızgın:

ehh be yavrum zor olabilir ama biz de kolay hatun değiliz ki :nazar:
öyle temizliğe gidip parayi erkeğe kaptırcak göz var mı bende bi baksana sen gözlerime sengözlerimebaksanab
eğer eşim kazandıgı parayı pervasızca kendi isteklerine göre harcıyorsa benim kazandıgım paraya değil el koymak göz bile koyamaz :1closedeyes:
ama işte iş bu noktalara gelmemeli
senin paran benim param olayı ayyuka çıkınca sarsılıyor evlilikler
kırıcı oluyor taraflar

X