Bir haftalık adet gecikmesi ve sonuçlar negatif yardım???

Ay benim de böyle başladı hamileliğim dehşet bi mantar enfeksiyonu ile. İnşallah siz de hamilesinizdir. Ben negatif testlerden çok sonra öğrendim Rabbimin mucizesi çook
Bende aynı durumdayim 8. Gün patlamak isteyeyim adetimin 4. Gün gecikmesinde kan negatif kasette negatif göğüsler sis kaşık bel ağrısı felaket ama hala hiç bisi yok doktor alttan muayene diyor ama ben tedirgin oldum sorun olur diye

Bana da mevsimsel gecikme demiştiler. Gecikme 8. Günü kan testi negatifti, adet söktürücü kullanalım dediler ben biraz daha beklemek istedim. 17. Gün gecikme olunca bir kez daha test yaptırıp öyle kullanayım dedim. Hamileymişim geç döllenme olmuş. Aman hanımlar acele etmeyin ilaç kullanmaya
Belirti

Bana da mevsimsel gecikme demiştiler. Gecikme 8. Günü kan testi negatifti, adet söktürücü kullanalım dediler ben biraz daha beklemek istedim. 17. Gün gecikme olunca bir kez daha test yaptırıp öyle kullanayım dedim. Hamileymişim geç döllenme olmuş. Aman hanımlar acele etmeyin ilaç kullanmaya
Cinsel ilişkinin kaçınci günüydü acaba bende 6 gün geciktim testler negatif 21 gün geçti üzerinden ilişkinin

X