Bir haftalık adet gecikmesi ve sonuçlar negatif yardım???

Humakaser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
694
999
31
Kızlar merhaba bu ay değişik şeyler yaşıyorum. Bir haftalık bir gecikme icerisindeyim sarı akıntı kaşık ağrısı uyku hali mide bulantısı ateş basması susama isteğinde artış ne ararsanız var . Adetten iki gün önce erken gebelik yaptım negatif . Adet gecikmesi den 2 gün sonra kan testi verdim negatif . Adet gecikmesi in 4. Günü kaset test yaptım negatif. Bugün bir hafta oldu gecikeli ve sarı akıntı çoğaldı. Ne yapmalıyım kizlar . Karnım şiş kasiklarim da çalışma var gibi. Korkuyorum da kist olmaktan yada sağlıksız bir gebelik yasamaktan çünkü bir kimyasalim var . Lütfen bir yol gösterin bana.

Kızlar merhaba bu ay değişik şeyler yaşıyorum. Bir haftalık bir gecikme icerisindeyim sarı akıntı kaşık ağrısı uyku hali mide bulantısı ateş basması susama isteğinde artış ne ararsanız var . Adetten iki gün önce erken gebelik yaptım negatif . Adet gecikmesi den 2 gün sonra kan testi verdim negatif . Adet gecikmesi in 4. Günü kaset test yaptım negatif. Bugün bir hafta oldu gecikeli ve sarı akıntı çoğaldı. Ne yapmalıyım kizlar . Karnım şiş kasiklarim da çalışma var gibi. Korkuyorum da kist olmaktan yada sağlıksız bir gebelik yasamaktan çünkü bir kimyasalim var . Lütfen bir yol gösterin bana.
enfeksiyon falan olabilir mi?

Bende 4 mayista adet oldum, enfeksiyon için flagyl ilac ve fitil kullandım 2023 boyunca 26 gunde bir adet oldum ve genelde 26 28 en gec 31 mayista adet olmam gerekirdi ve hala adet olmadım böyle bir durum yasayan oldu mu 5 günlük bir gecikmem var gebelik testi yaptım bugün negatif 😥 antibiyotik bile kullansam bu kadar gecikmezdim midem tuhaf gurul gurul, meme hassasiyeti bi var gibi bi yok gibi, sık idrara çıkıyorum. Kasik ve bel ağrım var çıldıracagim

Randevu aldim ama icim içimi yiyor. 1 kutu flagyl ve fitilden olur mu diye düşünüyorum adetime 1 gün kala kestim çünkü doktora cuma gunune randevu verdiler. Daha 5 gün var.

Merhabalar aynı şeyleri yaşıyorum gebelik var mı acaba
Bana da mevsimsel gecikme demiştiler. Gecikme 8. Günü kan testi negatifti, adet söktürücü kullanalım dediler ben biraz daha beklemek istedim. 17. Gün gecikme olunca bir kez daha test yaptırıp öyle kullanayım dedim. Hamileymişim geç döllenme olmuş. Aman hanımlar acele etmeyin ilaç kullanmaya

Ay benim de böyle başladı hamileliğim dehşet bi mantar enfeksiyonu ile. İnşallah siz de hamilesinizdir. Ben negatif testlerden çok sonra öğrendim Rabbimin mucizesi çook

X