Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bir güzeL haberde benden =))

ortakkkkkkkkkkk pes etmicez yaaa deme öle üşeniyorum falan die .. yok öle üşenmek falan biz şimdi 1 bardakla başladık bırakmak yok

tamam ortak kızma :79: 1 bardak zor içiyorum 5 bardak içemem onu demek istedim.bu sefer senin desteğinle zaten devam edip bırakmıcam.kocaman kocaman olsunlar inşallah

bende başladım bu ısırgan otunu içmeye ama ben diğer topikte yazıldığı gibi gece yatmadan önce bi bardak içiyorum az mı oluyo acaba yaa .....
bide yine sorayım konu sahibine bu ısırgan otu suyu zayıflatmıyo dimi arkadaşım sen baya içmişin
kilon ne durumda zayıflama falan varmı..ben zayıflamak istemiyorumda...

Selam kizlar, ben yurt disinda yasiyorum bu forumda 1-1½ sene once cok takiliyordum yaklasik 6-8 ay denedim birsuru sey bir kac santim den fazla etki etmedi. Yurt disinda yasadigim icin bu sizin kullandiklarinizi bulamiyordum bende poset caydan nar cayi, bir kac hurma yiyip masaj yapiyordum pek etki etmedi. Dun alisveris deyken bir magazada bakim magazasi makyaj urunleri felan satiyor bir kac degisik yaglar da var. Iste dun orda isirgan cay i gordum, dedim acaba alsam ise yarar mi? (onceden hic denememistim onu) neyse bugun uzun bir ara dan sonra yine forum a girdim ki isirgan otu hakkinda birsuru pozitif seyler yazmissiniz, yarin zamanim olursa hemen gidip alicam, InsaAllah ise yarar tam umudumu kaybetmisken yine umutlanmaya basladim, tskler kizlar umarim HEPIMIZIN GÖGÜSLERI 80-85 SUTYENIN ICINE TAM DOLDURUR VE MURADIMIZA ERERIZ!! AMIN AMIN AMIN!! D haydi herkeze kolay gelsinD

Hey ....ceren....
Benim bildigim kadariyla isirgan zayiflatmiyor maydanoz zayiflatiyor, isirgan sac lari guclestiriyor, amcam ve babam onceden cok icerlerdi kaynatip isirgan suyunu saclari guclensin diye de hic zayifladiklarini gormedim, o yuzden sanmiyorum.. :))

ısırgan otu bıttı buaraLar ıcemedım kurban bayramındada memLekete gıttım masajda yapadım ısırgan tu aLıp masaja ve cvaya devam edıcem çörek otuda aLdım hergun 1 tatLı kasıgı agzıma atıp su ıLE yutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…