Bir Gün Çocuğunuz Olursa Nasıl Bir Anne Olursunuz Testedin :)

Tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisinve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum !!!
:)

Sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyor

))))))))))))))))

Bana çıkan sonuç;
SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYOR

teşekkürler çok eğlendim.

SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM
arkadaşım sanki herkese aynı şey söylenmiş gibi bunda bi gariplik yokmu

Sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum !!!

valla sersoycum hiç girip teste bakmadım bile başlığı görünce yazmak istedim senin mükemmel bi anne olacağına eminim seni tanımıyorum ama cidden çok saygı duyuyorum ve inanılmaz takdir ediyorum seni güzel arkadaşım sen çok güçlü bi kadınsın ve çok güzel bi anne olacaksın adım gibi eminim rabbim gönlüne göre versinde inşallah şu dilediğin ikiz bebeklerine bir an önce kavuşursun ne diyeyim dualarımız seninle Rabbime emanet ol güzel arkadaşım benima.s.

aynı seyleri söylüyor banada aynısını soyledı yazmayayım aynısı

canım benim, Allah razı olsun.. bu guzel sözlerin ve dileklerin için çok teşekkür ederim, sabah sabah çok duygulandım :asigim:
Rabbim senide tamamına erdirsin sağlıkla sıhatlle bebişini kucağına aldığını göresin. Yiğenime iyi bak annesi Allaha emanet olun Şeniz

sEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!
aaa bana bu cıktı ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…