bir garip sakal ve nişan meselesi

ben 25 nişanlım 30 yaşında küçük değiliz :) bahane de uydurmuyoruz siz kadın olarak nişanınıza kel çıkacağınızı düşünün, kabul eder miydniz?
ama atlı üstü nişan yanii, hani düğün videosu, fotolarda güzel görüneyim dese yine anlarım...

bir de erkek, ne bileyim...erkekle kadındaki görsellik takıntısı farklı. Kadının saçıyla, erkeğin sakalı bir mi...

ama atlı üstü nişan yanii, hani düğün videosu, fotolarda güzel görüneyim dese yine anlarım...

bir de erkek, ne bileyim...erkekle kadındaki görsellik takıntısı farklı. Kadının saçıyla, erkeğin sakalı bir mi...

ablam da tam olarak sizin gibi düşünüyor. ama bi erkeğin de bunlara önem vereceği düşüncesi fazla kaprisli geliyor ona.

Nisanliniz hakli
Ablan izin tarihini nisan tarihine gore ayarlamali ve size destek olmali
Olayi buyutmeye gerek yok siz net olun

konuya sonradan anket ekleyebilir miyim bu arada bilen var mı?

Daha once soyleyen oldu mu bilmiyorum
66573262-D83A-4A4B-846C-A56F01AC89F2.jpeg

Nisanliniza soyleyin aha bundan alicam diye. Belki akli basina gelir

Son düzenleme:
Nısanlınız bencil ve ablan haklı.
Su adamların Bukadar agzının üçüne bakmayın odunuz kopmasın terkedecekler diye.
Cunku evlenınce yine buna devam ettiklerinde ki edecekler ablalarınızın omzunda yatmaya yuzunuz olsun.
Kıldan tuyden abla uzulmez geri planda bırakılmaz.

ablanız abartmıs hangı gun desenız ablanıza uymuyor ablanız sıze uymak zorunda sız ablanıza degıl nısanlanacak ve gun alacak olan sızsınız su gun dersınız herkes kendını o gune ayarlar bu ısler boyle olur
baskalarına uymaya kalkarsanız bırı o gun ben musaıt degılım der baska gun baskası musaıt degılım der.

nısanlınız kendını en ıyı hıssettıgı zaman nısan yapmak ıstemekte haklı resımler ölene kadar kalacak hatta cocuklarının cocuklarına kalacak

ablanız resmen yolunuza taş koyuyor .

Valla ablanız haklı. Erkek arkadaşınızı aşırı bencil, saygısız ve düşüncesiz buldum. Umarım askerlik biraz kendine getirir. Seven insan saçsızda sakalsızda sevdiğinin mutluluğunu düşünür.

Adamın sakalına verdiği değeri siz ablanıza vermiyorsunuz.

Bu en son ocak 94 doğumluların gideceği posta canım. Ben öyle biliyorum eşimden dolayı.
canım benim eşimden küçük arkadaşlarımız daha önce gitti askere o başvuru zamanıyla alakalı.. ayrıca bu bedelli hala 15 bin verenlerin bedellisi ama yeniler gibi mi olacak haksızlık olmuş oluyor ama devletimiz bilir🤣🤷🏻‍♀️

ablanız abartmıs hangı gun desenız ablanıza uymuyor ablanız sıze uymak zorunda sız ablanıza degıl nısanlanacak ve gun alacak olan sızsınız su gun dersınız herkes kendını o gune ayarlar bu ısler boyle olur
baskalarına uymaya kalkarsanız bırı o gun ben musaıt degılım der baska gun baskası musaıt degılım der.

nısanlınız kendını en ıyı hıssettıgı zaman nısan yapmak ıstemekte haklı resımler ölene kadar kalacak hatta cocuklarının cocuklarına kalacak

ablanız resmen yolunuza taş koyuyor .

Abla yurtdışında yaşıyor yalnız. Buradaki gibi ha deyince alamaz ki izin. Muhtemelen ta yılın başından bellidir.

canım benim eşimden küçük arkadaşlarımız daha önce gitti askere o başvuru zamanıyla alakalı.. ayrıca bu bedelli hala 15 bin verenlerin bedellisi ama yeniler gibi mi olacak haksızlık olmuş oluyor ama devletimiz bilir🤣🤷🏻‍♀️
Heh işte bende 15 binlik değilde 31 bin olanı diyorum kzuum 😂 onlar 1 ay yapacak. Hem çok para hem çok zaman 😂😂

X