Bir Garip Kul Umre Yolculuğunda...

Allah sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin.

Ben de çok istiyorum , Allah hepimize nasip etsin.

Bizim de oraya gidebilmemiz için dua edermisin Bir de sağlık, mutluluk ve huzur için dua istiyorum sizden

Hayırlı yolculuklar...

Elbette, allah isteyen herkese ''lebbeyk'' demeyi nasip etsin inşallah. Teşekkür ederim, amin

Oyyy oyyy canım benim,Rabbimn sevgili kullarından olmak(inşallah)ne güzel
Bu ne büyük mutluluk ne büyük hazdır kimbilir
Seneler evvel okyanuslar aşıp gittigim oraların uyandıgımda bıraktıgı tad anlatılmaz derecede ise eminim oralarda Lebbeyk Ya Allah Lebbeyk demek kimbilir nasıl bir lezzettir
Rabbim tamamına erdirsin bitanem,bizler içinde kalp gözü ile bak oralara,bizler içinde nefes al bizler içinde yalvar,bu aciz kullarının selamlarını aşklarını,umutlarını,tevbelerini,yakarışlarınıda götür oralara,selam olsun efendiler efendisineselam olsun Cenentül-Baki,Cennetül Mualla'da yatanlara
Bir garip hüzündür şimdi içime çöken,düşündümde biz aciz kulların ne çok duası varmış şu hayata dair
Ben de dua isteyenlerden,tevbelerimi gönderenlerden olmak istiyorum canım
Benide unutma olurmu
Bu hayatta Rabbime layık kul olmak,kıyamette efendiler efendisinin şefaat ettigi ümmetten olmak istiyorum
3 Kardeşim ve hak hukuk bilmez kuzenlerim var onlar için hidayet istiyorum,anasına babasına asi olmayan evlatlar olmalarını diliyorum,bir erkek kardeşim var naif,saf,iyi ama arkadaş kurbanı,girdigi bataktan kurtulması en büyük dilegim,Rabbim anamın babamın gözyaşını dindirsin istiyorum
Evlatlarım eşim ve Muhammed ümmeti için iman,haya,edep,saglık,afiyet helal kazançlar bereketli ve boşa geçirilmemiş ömürler diliyorum
Yaptıgımız her işte adaletli olmayı,harama yan bakmamayı adet edinmiş insanlar olmayı diliyorum
Rabbim kuluna el açtırmasın,elden gelecek diye kapılara baktırmasın istiyorum

Doyumsuz insanogluyuz,gönül herşeyi ister ama Rabbim bana ve sevdikerlerime fani hayat yolunda ebedi hayat heybesini Cennet için dolduranlardan olmayı nasip etsin kuzum,dua et benim için bizim için

Gittigin yolda Rabbim seni utandırmasın,saglıcakla gidip gelesin bize oraların kokusunu getiresin inşallah,topragını,havasını,resimlerini bolca biriktir,göresim var hemdeöyle böyle degil
Oranın aşkı ile dolu olasın,yüreginden bu aşk hiç eksik olmasın güzel bacım benim

SELAM OLSUN MEDİNE'DEN MEKKE'YE EFENDİLER EFENDİSİNE NECEF'TEN KERBELA'YA MEŞHED'TEN ŞAM'A 14 MASUM 12 İMAM EHLİBEYT (A.S)' 124 BİN PEYGAMBER'E BÜTÜN KAİNATA VE ŞÜKÜRLER OLSUN BİZLERİ YOKTAN VAR EDENE.....

Yolun açık,kalbin bahtiyar olsun canım

merhaba .. günaydın .. özelden yazamıyorum daha o yüzden burdan yazdım ..Daha çok yeni olmus ayrılalı benim 5 sene oldu .. Bitiş nedeninin bilmiyorum senin ama anladığım kadarıyla hala cok seviyorsun . Bİzimki biraz kötü bir nedenle bittiği için unutmam atlatmam pek zor olmadı. Ama ne olursa olsun Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin . Ben zamanında cok isyan etmiştim . Ben ne yaptım bunu hakedecek ne yaptım neden ben yaşadım bunu diye . Ama şimdi görüyorumki o zaman şer dediğim benim için su an hayırlı oldu. Ve böyle daha mutluyum . Bir arkadasın yazdığı bir yazıyı gördüm 'ex ' ten 'next' olmuyo demiş .. kesinlikle katılıyorum .

Canım inşallah Bi gün eşimle banada nasip olur gitmek..bende senden dua istiycem öncelikle sağlık mutluluk ve sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün Bi evlat istiyoruz eşimle 16 aydır olmadı bunun için bana dua edersen çok çok mutlu olurum birde eşim kpssye hazırlanıyor hayırlı bir yer kazanmasını istiyorum inşallah dua edersen çok sevinirim ve çok teşekkür ederim canım

Umreye gideceğini biliyordum ama konuyu yeni görüyorum.
Başlığı okur okumaz ; COOL'a söyleyeyim de bana dua etsin lütfen! dedim.
Ne kadar çıkarcıyım dedim sonra da...
Ama zaten sen de yazmışsın.

CANIM duam şu; Hayırlısıyla gönlüme göre istediğim gibi birisi gelsin beni bulsun. Ben ona o bana aşık olalım. Hayırlısıyla evlenelim tez vakitte... Evliliğimiz saygı , sevgi , mutluluk, huzur dolu olsun. Akabinde sağlıklı hayırlı bebikolar doğurayım. Anne olayım.

Çok mu dedim? Allah razı olsun canım. İbadetini kabul buyursun Rabbim...

Sizin adınıza çok sevindim ...Rabbim bizlerede nasip etsin...Oğlum Yunus emrenin bir hastalığı var onun için dua ederseniz seviniriz...Allah razı olsun...

Sizin adınıza çok sevindim ...Rabbim bizlerede nasip etsin...Oğlum Yunus emrenin bir hastalığı var onun için ve ailemin sağlığı için dua ederseniz seviniriz...Allah razı olsun...

Son düzenleme:

İyi yürekli, aslan kadın. Ne güzel dualar, insanın içi dalgalanıyor okudukça. Etmezmiyim, duaların kabulüne vesile olabilirsem ne mutlu bana, ne mutlu...

Kul kul ile sınanıyor işte. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin, mutluluğunuz katlanarak çoğalsın inşallah

Elbette, yazdım defterime, dualarımız kabul olur inşallah

Canım arkadaşım rabbim tam da gönlüne göre birini çıkarsın inşallah karşına

Sizin adınıza çok sevindim ...Rabbim bizlerede nasip etsin...Oğlum Yunus emrenin bir hastalığı var onun için dua ederseniz seviniriz...Allah razı olsun...

Rabbim şifa versin, evladınızla sınamasın sizi. Elbette mutlaka hatta hergün edeceğim sizin için dua. Oğlunuzu öperim çok çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…