Bir Garip Kul Umre Yolculuğunda...

allah kabul etsin canım.sağlıkla git gel inşallah.inşallah bizler de nasip olur:KK16:

Allah hayırlısı ile gidip dönmeyi nasip etsin tatlım :KK16:
İsteklerimi özelden yazcam sana :KK6:

canım benim içinde edersen çok sevinirim.datlı bi bebiş:emir_bebek: yuvamızı şenledirsin inş:KK16::KK16::KK16:rabbim hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin .

Benim için de dua eder misiniz? Benim dileğim de miskamberle aynı. Gözümüzü ve gönlümüzü nurlandıracak hayırli bir evlat istiyorum. Allah size de her açıdan bereketli olacak bir umre nasip etsin. dualarınız kabul olsun inşallah:)

Merhaba :KK16:
1 ay sonra ortadoğunun o başka şehirlerinde; Mekke ve Medine'de olacağım allah kısmet ederse. Rabbim davet etti, bende bu davete icabet ediyorum. Çocukluğumdan beri gençken gitmekti isteğim. Gitmeden önceki zaman zarfında dua emanet etmek isteyen varsa bu başlıkta yazabilir, ya da özelse özel mesajları da not edeceğim, dua defteri yapacağım-unutmamak adına...
Nasip olur da dönersem şayet güzel şeyler paylaşma ümidi ve duası ile...

Dua emanet etmek nasıl olur bilmiyorum, duayı okuyacağız sen orada bağışlayacak mısın ? Öyleyse tabi ki isterim çok sağol.

Merhaba oncelikle Rabbim size saglikla gidip gelmeyi nasip etsin ve bizleri de dusundugunuz icin sizden razi olsun . Benim sizden ricam esimle kizimla saglikli huzurlu yuvamizin devami icin de dua etmeniz ve ozel olarak kalbimden gecirdigim ama bir turlu gerceklestiremedigim ortunme istegim icin dua etmeniz. Allah im sizin icin herseyi kolaylastirsin ve gonlunuze gore versin Allah a emanet olun

canım benim içinde edersen çok sevinirim.datlı bi bebiş:emir_bebek: yuvamızı şenledirsin inş:KK16::KK16::KK16:rabbim hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin .

Benim için de dua eder misiniz? Benim dileğim de miskamberle aynı. Gözümüzü ve gönlümüzü nurlandıracak hayırli bir evlat istiyorum. Allah size de her açıdan bereketli olacak bir umre nasip etsin. dualarınız kabul olsun inşallah:)

Amin diyorum yürekten, çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın geç cevap yazdım ama dua defterime notları alıyordum, sizi de yazdım. Sevgiler :KK16:

Dua emanet etmek nasıl olur bilmiyorum, duayı okuyacağız sen orada bağışlayacak mısın ? Öyleyse tabi ki isterim çok sağol.

Müslümanın müslüman kardeşine gıyabında duası daha makbulmüş. Öyle derler büyüklerimiz. Ve kabeyi dünya gözüyle ilk gördüğün anda edilen dua geri çevrilmez diye de duydum. Siz duanızı yazacaksınız (ya buraya ya da özel mesajla bana) bende kabeyi allah kısmet ettiğinde ilk gördüğümde dua defterimden gıyabınızda sizin adınıza dua edeceğim :KK16: Böyle yani :KK16:

Merhaba oncelikle Rabbim size saglikla gidip gelmeyi nasip etsin ve bizleri de dusundugunuz icin sizden razi olsun . Benim sizden ricam esimle kizimla saglikli huzurlu yuvamizin devami icin de dua etmeniz ve ozel olarak kalbimden gecirdigim ama bir turlu gerceklestiremedigim ortunme istegim icin dua etmeniz. Allah im sizin icin herseyi kolaylastirsin ve gonlunuze gore versin Allah a emanet olun
Amin çok teşekkür ederim güzel sözlerinize, sizi de ekledim. Sevgiler :KK16:

Coolkul umreye mi gidiyorsun
Allah yolunu açık etsin canım:KK16: bizlerden de selam söylersin oralara :KK16:

Hayırlısıyla gidip gelirsiniz inşAllah :KK16:

Benim için de bu sene Hukuk Fakültesini kazanmam için dua edermisiniz acaba?

Bizleri de düşündüğünüz için çok teşekkürler
:KK16:

X