Bir erkeğin sevdiği ya da sadece sevişmek için birlikte olduğu nasıl anlaşılır?

yalnizkus_

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
730
663
Önceki konularımı biliyorsunuz, aseksüellik, temas eksikliği vs. ama ilk defa birinden gerçekten hoşlandım. 7 aylık arkadaşlık sonrası iki aylık bir ilişkim var ve ilk defa birini kendim öpmek istedim. öpüştük falan. aramızda çok güzel bir çekim var, onunda çok sevdiğini hissediyorum. ama bazen düşününce yanlış mı hissediyorum acaba diyorum. O daha önce cinsellik konusunda her şeyi tamamen fazlasıyla yaşamış biri benimse hiç olmadı. o yüzden bana öpüşme sarılma hafif yakınlaşmalar yeterken ona yetmiyor. ilk ay öpüşme ile yetindi ve böyle sürebileceğini söyledi ama son zamanlarda yetmemeye başladığı, ihtiyaçlarını gideremediğini söylüyor. bekaretine kesinlikle zarar vermek istemiyorum ama en azından sürtünme yolu ile biraz yakınlaşalım diyor. bana şimdiden bunları söylemesi çok fazla geliyor ve niyetini sorgulatıyor ama ona sorduğumda da yaşlarımız 27 liseli ergen değiliz bunlar çok normal şeyler. Seni arzuluyorum, cinsel ilişkiye girmiyoruz sadece basit bir yakınlaşmadan bahsediyorum diyor. İlerisini evlendiğimiz zaman yaparız diyor. önce ki ilişkilerinde ilk günlerden her şeyi fazlasıyla yaptıkları için böylesini ilk defa yaşıyorum ve uyum sağlamaya çalışıyorum beni de anla orta yolu bulalım diyor. önceki ilişkileri uzun sürmüş.

ben bu kadar gelenekçi değilim aslında aksine o çok daha gelenekçi ama şimdiden yakınlaşma derdinde olması acaba sevmiyor mu diye düşündürüyor. bunlar dışında gün içinde sürekli yazan, soran ilgi gösteren ve ilgi bekleyen biri. sağlığımla ya da benimle ilgili herhangi bir sorun olduğunda çok önemsiyor. sinirliyken bile kırmamaya özen gösteriyor. beslenmemi aksattığımda uyarıp bir şeyler hazırlıyor, iki aylık süreçte dışarıda dört kez buluştuk sadece hiç temas etmeden bir şeyler içip gezdik ama bunun dışında hep evine davet ediyor ya da annesi ve ablası ile görüşüp sohbet ediyoruz. Evine gittiğimde aramızda cinsel ilişki olmuyor zaten ama öpüşme ve temas oluyor. Bu kadarı bana çok fazla geldi, güven vermiyor, yakın zamanda ilişkiyi bitirmeyi düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Ortayol sürtüşmek mi yani? Bu adamda hiç ileride evlenme potansiyeli göremedim. Şimdiden sizden alacağını alıp kuş uçtu beybi moduna girecek gibi.

istemediğiniz bir seye zorlayan herkesten uzak durun. sürtünme ne ayrıca? asıl bu ergence değil mi? allah bilir sürtüne sürtüne kaç kızın günahına girdi saçma. kişinin ilişkide cünsellik istemesi normaldir mambu karsındakini rahatsız ediyorsa tut seyini otur aşağıya

ihtiyaçlarını gideremediğini söylüyor. bekaretine kesinlikle zarar vermek istemiyorum ama en azından sürtünme yolu ile biraz yakınlaşalım diyor.

Şu cümleleri kurması çok terbiyesizce. Üstelik korkak tavuğun teki. Birliktelik yaşarsınız başına kalırsın ya da bebek olur diye korkusundan ileri adım bile atamıyor. Adam hem zavallı hem ezik.

Önceki ilişkilerinde uzun uzun dolu dolu cinsellik yaşaması yalandır. Cinsellik kendisi için önemliyse, mutlaka bir ilişkide olması gereken bir şeyse, kimseye böyle baskı, zorlama yapmadan kendisine göre biriyle ilişki yaşaması gerekir.

Yani sürtünmeye kadar herşey mübahta ondan sonrasımı günah sadece… niyeti belli anlamışsınız da zaten

Siz sevgili yapmayın bence ne gerek var ki?

İstemediğiniz hiçbir şey yapmayın manipüle etmesine de izin vermeyin kesinlikle. Ama aseksüellik falan diyorsunuz. Eğer öyleyseniz hayatınıza da kimseyi almamanız gerekir. Öpüşmeyle bitmiyor o işler.

Bu kadar seviyorsa düşüncelerinize saygı da duyması gerekir. Bunu size hissettirmesi bile pek iyiye işaret değil. Anlattığınız kadarı ile bana pek güven vermedi. İstediğini alana kadar love bombing yapıp sonrasında degisecekmis gibi geldi. Ayrıca neden sürekli evde buluşuyorsunuz onu da anlamadım. 2 ayda bu güzel sıcak havalarda neden sadece 4 kere dışarıdaydınız?

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bu tamamen karşı taraf ve sizin konu hakkındaki ortak fikrinizle alakalı bir şey. Ortak bir fikir birliğiniz yok, o nedenle ayrılmalısınız. Kendinizi hazır hissetmeden hiçbir şey yaşamayın. He bana kalırsa ben cinsellik yaşamadan ilişki yürütemem. Ama bu benim fikrim. Cinsellik yaşamadan ilişki yürütmek isteyen biri ile karşılaşsaydım yollarımızı ayırırdım. Ayrıca sürtünme nedir ya, ya tam yaşayın, ya hiç yaşamayın. Sürtünme olunca bakire mi kalıyorsunuz?

He bu arada ufak bir bilgilendirme; Tıptaki adı Latince Hymen okunuşu himen'dir. Fonksiyonel bir görevi olmayan kızlık zarı bir organ değildir. Anne karnında 7-12 haftalar arasında oluşan kızlık zarı, çocukluk döneminde vajina içerisine mikropların girişini engelleyerek enfeksiyonu önler. Çocukluk çağından sonra kızlık zarı fonksiyonunu yitirir.

Siz sevgili yapmayın bence ne gerek var ki?
Sana nadiren de olsa öylesine katılıyorum ki... Evlilik niyetiyle başlayıp 6 ay içinde yüzük takması gerekirken sevgili mevgili bi ton ot çöp işle uğraşıp canını sıkıyor. Ya karşıdakinin vaktine de yazık.

Bana güven vermedi konu sahibi, bişeyler yasamak ya da yasamamak bir tercihtir o konuya hiç girmeden direkt şunu söylemeye geldim.

Sizin düşüncenize saygı duymayan, zorlayan biriyle olmaz. Hele de cinsellik konusunda.
Çok soğutan bir detay, istemıyorum diyorsun ama söyle yapalım böyle orta yol bulalım dıye bısey yok, cinselliğin dogasında yok.
Burnuma pis kokular gelıyor

önce sürtünme talebi, bi süre sonra da nasıl olsa evlenmeyecek miyiz talebi gelecek, her seferinde sizin için bir şeyler aşılmış olacak.

belli ki kendinizi kötü hissedeceksiniz, istemiyorsanız lütfen istemiyorum diyin.

Adam Über sığ ve bencil eğer isterseniz yaşarsınız iki damla kan önemli değil tabi ki de ama istemediğiniz hiçbir şeyi yaşamayın çünkü oda sözel tecavüze giriyor

Bu yaşta sürtünme bekaret o kadar komik şeyler ki...

Dinen yanlış olduğunu kabul ediyorsanız yamınlaşmazsınız. Onun haricinde 2 damla kanın engel olması über saçmalık. Sürtünmek rezalet.
Bunun yaşla bir ilgisi yok birleşme istememe nedenimin de bekaret zarı ile bir ilgisi yok. ama öyle algılandığı için karşı taraftan öyle bir öneri geldi zaten onunda bana uymadığını belirttim
k.zarı derdinde değilim, birleşme olmaması kişisel tercihim. sürtünme de bir birleşme değil. tercih etmezsin ben de etmiyorum ama sorunun bekaret olmadığını ifade etmek istedim.
Evlenmeyi o istiyor aslında tam aksine ben olumsuz bakan tarafım o da zamanla bunu anladığı için bazı konularda açık davranıyor

Rıza oluşturmaya çalışıyor. Siz istemiyorsanız yapmazsınız.

Bana, sizi "kullanıp atacak" gibi gelmedi. Sevgi dolu davranışlar da var anlattığınız kadarıyla.

Ama cinsellik konusunda anlaşamamak büyük bir problem. Bu şekilde sürmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…