bır derdım var:(

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.761
405
37
kızlar bır derdım var.Çok sevmiştim bır erkek arkadaşım vardı.Askere gıttı bekledım aylarca yanına her haftasonu gıttım fakat bır arkadaşım asılıyordu telımde o ızne gelıcegını bıldıgı ıcın telımden sankı ben ona cekıyormusum gıbı mesajlar cektı ve hayatımdakı ınsanda ayrılma kararı aldı.Bugun yanına gıttım.Onu gene ıstedıgımı unutamadıgımı soylemek ıcın askerlık psıkolojısınde oldugunu fakat uygun olmadgımızı artık dusundugunu soyledı fakat benden 4.5 ay duzgun durmamı bunu başarabılırsem evlenebılecegımızı soyledı.Size hangı nokta mantıklı gelıyor yerımde olsanız ne yapardınız?

hadi ya bence onunki artik asker psikolojisinden cikmis baska bir seye girmis...
senin hayatindan hangi hakla 4.5 ayini calabilirki...
yada sen neye güvenip onu bekleyeceksin....
hem uygun olmadiginizi söyleyip sonra bekle diyor bana tuhaf geldi...
sahsen ben böyle bir seyi kabul etmem...
gerekcesi ne peki neden 4.5 ay???

zaten 4.5 ay bekle demedı hayatına başkalarını al surdurmeye calıs alamazsan oturur konuşurz baştan sona herşeyı eğer cok ılıskı ıhtıyacın varsa dedı.Bende ılıskıye ıhtıyacım yok sadece sevdıgım ınsanla ılıskı ıstıyorum dedım oda pekı ozaman kendıne guvenıyorsan 4.5 ay dogru durust davran eger uygun olursak evlenırız dedı.

Askerıyeden cıktım ben aramadım hıc ama o aramış benı bı kere bende duymadım dıye msj attım arayıp konuşsammı sızce bu ne ? ben ne yapmalıyım? onu unutamıyorum hayatıma başkasını alsamda 3 yıllık ılıskıyı tek gunde bıtırdı gördükleriyle:KK43:

Pardon bulunmaz hint kumaşımı sanıyor bu eski erkek arkadaşın kendini?
Ne demek 4,5 buçuk ay rahat durursan evlenirim seninlede ne demek!!!
Nerede senin düşüncelerin,gururun yapma sakın bu kadar kör olma kendini bu insan içinde asla harap etme..
Kendini dev aynasında gören bir insanla benim asla işim olmaz,seninde olmasın canım...
Sana tavsiyem herşeye sıfırdan başlamak olsun bırak o kendini harap etsin ağlasın yakarsın..

cok sacma 4.5 ay dogru dürüst davran uygun olursak evlenirmiyiz???
ne bu ya imtihan sürecimi oluyor yani bu 4.5 ay...
valla arkadasim kusura bakma ben anladim seven adam böyle bir sey nasil der yok hayatina baskalarini al felan ne bileyim bana samimi gelmedi...

Peki arkadaşınla aralarında bir şey olmadıgından eminmisin...

o arkadaşının varlıgının böyle bir şeye sebeb olması mümkün değil mi?:nazar:

hayır cnm o arkadaşım erkek ve benımle arasında bırseyler yaşandıgını dusunuyor yanı askerde aldatıldıgını dusunuyor:KK43:

o seni oyalamaya calışıyor kanımca..
ve de kandırmaya onu çok ama çok sevdiğini fazlasıyla farkına varmış
yerlerde süründürecek seni
ac gözünü dikkatli ol bence!

Hımmm

o halde ne ara ne sor kendinede ona olan sevginede yazık etme.
Bi an önce onu unutmaya ve yoluna edim adımalrla devam et derim.

Ondan sana ne köy nede koca olur

arkadaşım bana şu çok saçma geldi.bir erkek kız arkadaşına ne olursa olsun git başkasıyla dene yapamazsan seninle evleniriz dermi yaaaaa.bence çok saçma bir yaklaşım.bak arkadaşım sen başkasıyla çıksan bu seferde sen beni beklemedin gittin başkasıyla çıktın diycek.yani o zaman evlenme ihtimaliniz sıfır.ama bence bir erkeğin bunu söylemesi çok hatalı.belkide kafasınca seni sınıyordur.hani sana yem atıyor başkasıyla çık diye bakcakki çıkıcanmı yoksa onu bekleyecekmisin diye.eğerki gerçekten seviyorsan ve ilişkiniz ciddiye gidiyorsa bu çocuğu bekle derim ama diğer türlü düşününce arkadaşlar sizlere mantıklı geldimi bir erkeğin git başkasıyla çık yapamazsan seninle evlenirim demesi.bana çok saçma geldi arkadaşım.bence arkadaşının kişiliği oturmamış henüz

aa bune sacmalık
4,5 ay düzgün durursan evlencek hee :eek:klava:

şimdi böyle yüz veriyorsunuz sonra astar istiyor bu erkekler :eek:klava:

kızlar bır derdım var.Çok sevmiştim bır erkek arkadaşım vardı.Askere gıttı bekledım aylarca yanına her haftasonu gıttım fakat bır arkadaşım asılıyordu telımde o ızne gelıcegını bıldıgı ıcın telımden sankı ben ona cekıyormusum gıbı mesajlar cektı ve hayatımdakı ınsanda ayrılma kararı aldı.Bugun yanına gıttım.Onu gene ıstedıgımı unutamadıgımı soylemek ıcın askerlık psıkolojısınde oldugunu fakat uygun olmadgımızı artık dusundugunu soyledı fakat benden 4.5 ay duzgun durmamı bunu başarabılırsem evlenebılecegımızı soyledı.Size hangı nokta mantıklı gelıyor yerımde olsanız ne yapardınız?

bir arkadaşın sana mı asılıyodu?
arkadaşın senin telefonundan sevgiline mesaj cekti senmişsin gibi?
eh ama eger dogru anlamışsam sevgilinin sana güvenmemesi cok normal..
bence ona durumu anlatmalısın bunu yapanın sen olmadıgını sölemelisin..

çok karmaşık bir durumda senin teliden başkası nasıl mesajlar yazabiliyor secgilinde haklı söylediklerinde kırılmış olabilir..ama şuan için anlaşılan yüz vermiyor sende verme o zaman tatlım anca öyle anlar kıymetini ve seviyorsa zaten bir şekilde yanında olur bahaneler bulmaz..

kızlar bır derdım var.Çok sevmiştim bır erkek arkadaşım vardı.Askere gıttı bekledım aylarca yanına her haftasonu gıttım fakat bır arkadaşım asılıyordu telımde o ızne gelıcegını bıldıgı ıcın telımden sankı ben ona cekıyormusum gıbı mesajlar cektı ve hayatımdakı ınsanda ayrılma kararı aldı.Bugun yanına gıttım.Onu gene ıstedıgımı unutamadıgımı soylemek ıcın askerlık psıkolojısınde oldugunu fakat uygun olmadgımızı artık dusundugunu soyledı fakat benden 4.5 ay duzgun durmamı bunu başarabılırsem evlenebılecegımızı soyledı.Size hangı nokta mantıklı gelıyor yerımde olsanız ne yapardınız?[/QUOasılan kim bir kzı mı sevgiline asılan bir kızla nedne arkadassın ve nedne telefonundan mesaj cekmesine izin verdin bi de ne yazdı ki mesajlarda bu çocuk sendne ayrıldı müstehcen mi ne yani yazılar?anlamadım ben çünkü sorularım bunlar:uhm:

bir arkadaşın sana mı asılıyodu?
arkadaşın senin telefonundan sevgiline mesaj cekti senmişsin gibi?
eh ama eger dogru anlamışsam sevgilinin sana güvenmemesi cok normal..
bence ona durumu anlatmalısın bunu yapanın sen olmadıgını sölemelisin..

işte bunu soruyordum ben de nedne o mesajları cekti ve izin verdin acaba:uhm:nasıldı içerik ki ayrılığa yol actı .sen sevgiline asılanlarla arkadas oluyor musun :uhm:

kim kime msj çekmiş kimin telefonuymuş ay vallahi olayı anlıyamadım yoksa yapardım güzel bir yorum:1shok:süprizzzzz:jeyyar:hihoyyyt:içelim::teytey:

kim kime msj çekmiş kimin telefonuymuş ay vallahi olayı anlıyamadım yoksa yapardım güzel bir yorum:1shok:süprizzzzz:jeyyar:hihoyyyt:içelim::teytey:

valla olayı anlatan arkadaşımızın telinden bir başka arkadaşı sevgilisine mesaj çekip ayrılığa yol açmış ben böyle anladım..şimdide sevgilisi askerden dönene kadar rahat dur diyormuş arkadaşımıza nese karışık yani ben yorumumu yaptım zaten sende yaparsın artık durumu çözdüysen...

bu ne yaa pembe dizi gibi.
düzün durursan seninle evlenirim lafı nedir nedir. nekadar gurur inciti bi laftır o. bana öyle bi laf sarfedilirse artık sen istesende ben evlenmem der yol veririm.

****kızlar bır derdım var.Çok sevmiştim bır erkek arkadaşım vardı.Askere gıttı bekledım aylarca yanına her haftasonu gıttım fakat bır arkadaşım asılıyordu telımde o ızne gelıcegını bıldıgı ıcın telımden sankı ben ona cekıyormusum gıbı mesajlar cektı ve hayatımdakı ınsanda ayrılma kararı aldı.Bugun yanına gıttım.Onu gene ıstedıgımı unutamadıgımı soylemek ıcın askerlık psıkolojısınde oldugunu fakat uygun olmadgımızı artık dusundugunu soyledı fakat benden 4.5 ay duzgun durmamı bunu başarabılırsem evlenebılecegımızı soyledı.Size hangı nokta mantıklı gelıyor yerımde olsanız ne yapardınız?

****hayır cnm o arkadaşım erkek ve benımle arasında bırseyler yaşandıgını dusunuyor yanı askerde aldatıldıgını dusunuyor:KK43:

size asılan birinin eline telefonunuz nasıl geçti, mesaj atmaya nasıl fırsat buldu? burada sizin de hatanız var gibi.
askerdeyken zaten çocuğun aklı sizde kalıyor. dikkatli davranmamışsınız hiç.
erkek arkadaşınızda bazı duygular bitmiş. mantıklı konuşmuyor.

siz aldatmadığınıza inandırın. inanmaya niyeti yoksa da unutmaya çalışın.

X