BİR DERDİM VAR

Claire Fraser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
942
1.375
Esenlikler kız kardeşlerim.

Bir haftadır uyuyamamaktayım. Uyku hapları, asmr videoları, zihnimi başka bir meseleye yönlendirme çabalarım sonuçsuz kaldı. Hiçbirşeye odaklanamamaktayım. İş yerinde performansım olumsuz yönde etkileniyor. Akşam yemeğinde soframızda sadece bu konuyu konuşur olduk.

Yaklaşık bir hafta kadar önce Instagram'da tesadüfen aşağıda linkini paylaştığım video karşıma çıktı. Muhtemelen abarttığımı düşünüyorsunuz ancak ben zihnimi susturamıyorum. Kulağıma biri sürekli şöyle fısıldıyor '' Birşeyler yapmalısın. Sen yemek yiyorsun ama o aç ve sokakta yatıyor. Sen bencilsin. Otobüs bileti alarak İzmir'e gidebilirsin. Ona yardım edebilirsin ama etmek istemiyorsun. '' . Geceleri uyuyamıyorum. Kalp çarpıntılarıyla ve sanki okyanusta boğulacakmışçasına uyanıyorum

İktidar ve muhalefet partilerinden çok sağlam tanıdıklarım, eski bakanlar, milletvekilleri olduğu halde bu meseleyi çözemiyorum. Amacım polemik yaratmak değil. Yardıma muhtaç evsiz pek çok kişi olduğunun farkındayım. Bu kişiyi neden bu kadar takıntı haline getirdim bilmiyorum. Gün içinde öğle molalarında ve akşam eve geldiğimde bu videoyu tekrarlarca izliyorum.

Gündüz kuşağı kadın programlarına yazdım. Ahbap derneğine yazdım. Dönüş alamadım. İzmir'de hiç akrabam yok.

Bu kardeşimiz zihinsel engelli. Üvey annesi , babasını fişeklemiş ve öz evladını sokağa atmış. İnanılmaz merhametsiz insanlar.

Sayın site Yöneticisi ve Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları , beni antipatik bir üye olarak gördüğünüzün farkındayım. Bana olan şahsi husumetinizi bir kenara koyarak bu kişiye nasıl yardım edebileceğim konusunda bana da yardım edebilir misiniz ?

Bir haftadır uyuyamamaktayım. Uyku hapları, asmr videoları, zihnimi başka bir meseleye yönlendirme çabalarım sonuçsuz kaldı. Hiçbirşeye odaklanamamaktayım. İş yerinde performansım olumsuz yönde etkileniyor. Akşam yemeğinde soframızda sadece bu konuyu konuşur olduk.

Yaklaşık bir hafta kadar önce Instagram'da tesadüfen aşağıda linkini paylaştığım video karşıma çıktı. Muhtemelen abarttığımı düşünüyorsunuz ancak ben zihnimi susturamıyorum. Kulağıma biri sürekli şöyle fısıldıyor '' Birşeyler yapmalısın. Sen yemek yiyorsun ama o aç ve sokakta yatıyor. Sen bencilsin. Otobüs bileti alarak İzmir'e gidebilirsin. Ona yardım edebilirsin ama etmek istemiyorsun. '' . Geceleri uyuyamıyorum. Kalp çarpıntılarıyla ve sanki okyanusta boğulacakmışçasına uyanıyorum

İktidar ve muhalefet partilerinden çok sağlam tanıdıklarım, eski bakanlar, milletvekilleri olduğu halde bu meseleyi çözemiyorum. Amacım polemik yaratmak değil. Yardıma muhtaç evsiz pek çok kişi olduğunun farkındayım. Bu kişiyi neden bu kadar takıntı haline getirdim bilmiyorum. Gün içinde öğle molalarında ve akşam eve geldiğimde bu videoyu tekrarlarca izliyorum.

Gündüz kuşağı kadın programlarına yazdım. Ahbap derneğine yazdım. Dönüş alamadım. İzmir'de hiç akrabam yok.

Bu kardeşimiz zihinsel engelli. Üvey annesi , babasını fişeklemiş ve öz evladını sokağa atmış. İnanılmaz merhametsiz insanlar.

Sayın site Yöneticisi ve Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları , beni antipatik bir üye olarak gördüğünüzün farkındayım. Bana olan şahsi husumetinizi bir kenara koyarak bu kişiye nasıl yardım edebileceğim konusunda bana da yardım edebilir misiniz ?

Çok fazla Ankara'da dayiniz varmış neden buraya yazmak yerine onlardan birini aramadiniz ?

Ayrıca bu çocuk haberlere çıkmıştı , yanilmiyorsan sorunu çözüldü. Başka olayla karistirmiyorsam.

Not: açıklamada zaten belediyenin ev verdiği yaziyormus ? Siz okumadınız mi ?

Ayrıca bu çocuk haberlere çıkmıştı , yanilmiyorsan sorunu çözüldü. Başka olayla karistirmiyorsam.

Not: açıklamada zaten belediyenin ev verdiği yaziyormus ? Siz okumadınız mi ?

Sorun gerçekten çözüldü mü? Sokakta kalmıyor mu artık ? Nerede yazıyor acaba telefondan giriyorum

Ben de telefondan giriyorum. Attığınız linkin altinda İlkadım belediyesi ev verdi yazıyor. Haberlere de çıktı minumum 1 yıllık olay bu

Ben de telefondan giriyorum. Attığınız linkin altinda İlkadım belediyesi ev verdi yazıyor. Haberlere de çıktı minumum 1 yıllık olay bu.

Derdiniz didişmek peki.

Merhaba Claire Fraser,
yönetim kısmına cevap yazayım, bizim sizinle veya buradaki diğer üyelerle kişisel husumetimiz olamaz, kurallara uyulmadığında yapılması gerekeni yapmak da kişisel husumet değil kuralları uygulamaktır😌

Bahsettiğiniz delikanlıya gelince ev verilmiş aşağıdaki videoda ayrıntılar var ama içiniz rahatlasın istiyorsanız İlkadım Belediyesiyle iletişime geçip gencin son durumu hakkında bilgi alıp alamayacağınızı sorabilirsiniz.

Derdiniz didişmek peki.
Hanimefendicim ben sizi tanımam etmem, telefondan giriyorum demişsiniz ben de telefonlayim , üstelik kendi attiginiz link. Ayrıca tanıdıklarınızı sıralayan da sizsiniz. Sonra gelip merhametli insanlar el atar diyorsunuz. Sizin tanıdığınız olan milletvekillerinden daha fazla kazanan kaç kişi var bu sitede sizce ?

Muhtemelen abarttığımı düşünüyorsunuz ancak ben zihnimi susturamıyorum. Kulağıma biri sürekli şöyle fısıldıyor '' Birşeyler yapmalısın. Sen yemek yiyorsun ama o aç ve sokakta yatıyor. Sen bencilsin. Otobüs bileti alarak İzmir'e gidebilirsin. Ona yardım edebilirsin ama etmek istemiyorsun. '' . Geceleri uyuyamıyorum. Kalp çarpıntılarıyla ve sanki okyanusta boğulacakmışçasına uyanıyorum
Bu normal değil durumunuz ciddi, doktorunuzu bundan haberdar edin.

X