Bir defteri kapamak-Ayrılık

Ediesdd

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
79
23
26
Merhaba kızlar, kk'yı uzun süredir takip ediyordum bugün itibariyle üye olup içimi dökme kararı aldım yoksa patlayacağım sanırım.
Öncelikle üni. öğrencisiyim o da aynı şekilde, dün karşılıklı karar doğrultusunda 1 yılı geçkin sürüncemeli ilişkimizi sonlandırdık, birkaç gün öncesinde ilişkimizin temel problemini (gelecek kaygısı) halledemedik ve ben o günden beri soğuk davranıyordum bu sefer üstüme gelmeye başladı kısıtlamaya felan başladı ve bir konuşma yaparak bitirdik.İlk başta bitmesin devam edelim gibi bir şeyler söyledi fakat benim sert tutumum ve mantıklı saydığım sebeplerimle o da tamam dedi.

İkimizinde kariyer hedefleri var belki de geleceğimiz birbirinden bağımsız olacaktı ama o bunun şimdiden hesabını yaptı benimle eninde sonunda ayrılacağını kafasından atamadı bir türlü ben onunla birlikte gelecegime yön vermek isterdim o istemedi maalesef :KK43:

Artık aramasın yazmasın istiyorum çünkü bunu hep yapıyor. Ben de pişman olup aramak istemiyorum çünkü benim de hatalarım oldu gereksiz trip kırıcı konuşmalar vs. fakat bu davranışlarım hep onun kafasında kurduğu saçma sapan kurgulardandı. Akşamdan beri kalbim ağrıyor aklımdan ve kalbimden silmek istiyorum onu nasıl olacak ki bu? :cry:

Canim bir anda olmayacak... Zamanla duzelecek. Onsuzluga alisacaksin benim de iliskim yeni bitti ayni sekilde o yuzden seni cok iyi anliyorum. Ilk baslarda cok aci cekerken simdi ara ara aklima geliyor ne ara bu kadar iyilestim diyorum. Yalniz uyarayim ilk baslarda o kalp cok aciyor ve kaybettigin insan dunyadaki en harika insanmis gibi geliyor, o kismi onu stalklamadan, onunla konusmadan, gormeden atlatirsan gerisi kolay. Sakin stalklama bu ciddi.

Zaman gerekiyor bunun için. Her aklınıza geldiğinde ilişkinizin neden sürmediğinin nedenlerini düşünürseniz süreci kısaltırsınız.

Gelecek kaygısı derken? Nasıl bir kaygı? Yanlış anlaşılmasın eleştirmeden sadece. merak ettim.

benim de ilişkim yeni bitti. nasıl uyuyorum nasıl uyanıyorum napıyorum hiç haberim yok, günler öylesine geçiyor. Sonuçta geçmeyen bişey yok bu da geçecek biliyorum ama yine de kendime bu eziyeti yapıyorum. Öküz oturuo kalbimde

Canim bir anda olmayacak... Zamanla duzelecek. Onsuzluga alisacaksin benim de iliskim yeni bitti ayni sekilde o yuzden seni cok iyi anliyorum. Ilk baslarda cok aci cekerken simdi ara ara aklima geliyor ne ara bu kadar iyilestim diyorum. Yalniz uyarayim ilk baslarda o kalp cok aciyor ve kaybettigin insan dunyadaki en harika insanmis gibi geliyor, o kismi onu stalklamadan, onunla konusmadan, gormeden atlatirsan gerisi kolay. Sakin stalklama bu ciddi.
ikimizinde sosyal medya hesabı yok şu anlık ama insta açarsam o da açarsa engellerim muhtemelen. wp son görülmeye de bakmıyorum... umarım atlatırım :KK43:

ikimizinde sosyal medya hesabı yok şu anlık ama insta açarsam o da açarsa engellerim muhtemelen. wp son görülmeye de bakmıyorum... umarım atlatırım :KK43:
atlatirsin canim suan imkansiz gibi geliyor ama atlatacaksin. Kendini zamanla gececegine inandir. Onu seviyorum deme kendine sevmiyorum, olacagi olsa ayrilmazdik de.

1 sene önce çok aşık olduğum, uzun süre ayrıl-barış giden toksik ilişkim bitti. ilk başlarda çok kötüydü. bir süre çokça ağladım zırladım, hiçbir şeye odaklanamadım, sadece onun hakkında konuşuyordum.

1,5-2 ay sonra bu abartılı acı hali bitti. gülüp eğlenmeye, sosyalleşmeye, gezmeye, yeni arkadaşlıklar kurup hayattan zevk almaya başladım. ama bu süreçte yine hep aklımdaydı, sosyal medyadan kontrol ediyordum, sık sık onu düşünüyordum. yaşadığım akvitelerden %100 zevk almak yerine “o da burda olsa” diye hayaller kuruyordum.

bu hal az buz değil, yaklaşık ayrılığın 7. ayına kadar sürdü. yani dışım çok normal, çok mutlu ama hep ufak bi boşluk. hep bi tam dolamama hissi. hep bi gün sayma. hep bi aklımın köşesinde olma hissi.

7 ayın sonunda o da geçti.
şimdi 1 senelik ayrılığı yeni doldurduk. ne içimde bir boşluk hissi kaldı, ne de ona aşığım.
arada aklıma geliyor, merak ediyorum. en yakın arkadaşımdı çünkü. benim için çok değerliydi. ama bu hisler hiç yoğun değil, eskisi gibi tutku yok içinde.

bugün doğum günü. içimden “hep mutlu olsun” diye dilemekten başka bir şey yapmıyorum. eskiden ona mesaj atmamak için kendimi tutmaya çalışırdım. şimdi anca üstüne para teklif ederlerse mesaj atarım :KK70:

benim süreç uzun sürdü. normalde insanlar bu kadar yoğun & uzun yaşamıyor. ama ben güzel bir örneğim işte; uzun ve zorlu olsa da mutlaka zamanla geçiyor :)

1 sene önce çok aşık olduğum, uzun süre ayrıl-barış giden toksik ilişkim bitti. ilk başlarda çok kötüydü. bir süre çokça ağladım zırladım, hiçbir şeye odaklanamadım, sadece onun hakkında konuşuyordum.

1,5-2 ay sonra bu abartılı acı hali bitti. gülüp eğlenmeye, sosyalleşmeye, gezmeye, yeni arkadaşlıklar kurup hayattan zevk almaya başladım. ama bu süreçte yine hep aklımdaydı, sosyal medyadan kontrol ediyordum, sık sık onu düşünüyordum. yaşadığım akvitelerden %100 zevk almak yerine “o da burda olsa” diye hayaller kuruyordum.

bu hal az buz değil, yaklaşık ayrılığın 7. ayına kadar sürdü. yani dışım çok normal, çok mutlu ama hep ufak bi boşluk. hep bi tam dolamama hissi. hep bi gün sayma. hep bi aklımın köşesinde olma hissi.

7 ayın sonunda o da geçti.
şimdi 1 senelik ayrılığı yeni doldurduk. ne içimde bir boşluk hissi kaldı, ne de ona aşığım.
arada aklıma geliyor, merak ediyorum. en yakın arkadaşımdı çünkü. benim için çok değerliydi. ama bu hisler hiç yoğun değil, eskisi gibi tutku yok içinde.

bugün doğum günü. içimden “hep mutlu olsun” diye dilemekten başka bir şey yapmıyorum. eskiden ona mesaj atmamak için kendimi tutmaya çalışırdım. şimdi anca üstüne para teklif ederlerse mesaj atarım :KK70:

benim süreç uzun sürdü. normalde insanlar bu kadar yoğun & uzun yaşamıyor. ama ben güzel bir örneğim işte; uzun ve zorlu olsa da mutlaka zamanla geçiyor :)
o kadar güzel anlatmışsınız ki.. benim de içimde şu an yangınlar var umarım tamamen acısı geçer 27si de onun doğum günü ve kutlamayacağım tabii ki .. ama yine de çokk üzülüyorum

Gez toz, kiz arkadaslarinla gorus, yemek ye tatli ye. Alisveris yap olabildigince evde tek durmamaya bak.
Zamanla alisicaksin zaten. Hic irtibata gecme kendisinle..

Gelecek kaygisindan kastiniz nedir? Yani evlilik dusuncesi falan mi yoktu? Bunun garantisini kim verebilir? Henusmz universitedesiniz. Neden gelecek planlari yaparak, bugununuzu yasamayip mahvediyorsunuz. Siz simdi "ben seninle evlenecegim" deseniz bile bunun gerceklesme ihtimalini kim bilebilir? Belki siz artik sevmiyorum diyerek ayrilan taraf olacaktiniz. Sadece tahmin uzerine bunlari yazdim. Tam olarak ayrilik sebebinizi anlamadim.