Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anladım canım ama evde olduğun için kürleri rahatlıkla yapabilirsin ben soğan kürünü yaparken çok zorlanıyorum sabah yapmak zorunda kalıyorum o da çok zor oluyo.

anladım canım ama evde olduğun için kürleri rahatlıkla yapabilirsin ben soğan kürünü yaparken çok zorlanıyorum sabah yapmak zorunda kalıyorum o da çok zor oluyo.

işte evdeyimde gelen giden koşturmaca bitmiyo ama bu ay başlıycam inşallah rabbimin izniyle ya kayınvalidelerde gelip kalınca onun görmesini istemiyorum çünkü cümle aleme anlatır hemde abartır artık sonra millet sormaya başlar eşimin ameliyatı olacağı zaman kendi annemlere bile söylemedim ben bi baktım mahalle bakkalı geçmiş olsun diyo klava: e kendi oğlunu anlatan el kızını nasıl anlatır kötükedihüso

kızlar ben birazdan çıkmak zorundayım aşkım yola çıkmıştır bile rabbime emanet olun kendinize iyi bakın canlarım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

haklısın canımm valla doğru diyosunn

haklısın canım tabi, çaktırma hiç onlara :lepi: :lepi:

alpy bubuş prlanta ayse bunlar aklımdan geçenler belkide bi kaçı aynı zamanda olur ne güzel olur bisürü hamişimiz olur

kızlar ben adet oldum öğlen çok şükür ama zamanında adet oldum. bunada şükür.
hadi bakalım diğer kzılar sizlerden haber gelir inşallah.
öptm hepinizi iyi akşamlar.
acayip moralim bozuldu.
çokda ağrım var.. ((

canım cyclo progynova dogum kontrol hapı degil canım bunu kullanırkende hamile kalabilme ihtimali var çünkü 11 tane beyaz hap e2 hormonu içeriyor bu yumurtalıkları geliştiren hormon. diger 10 taneside e2 ve pregesteron içeriyor o yüzden endişe etme ve iç canım

kızlar offf kimse yokmuş ayçacım da yarın olmayacak bişi sorucaktım benim hsg raporunda şu yazıyor uterus sağa deplaze tubalar vizualize pasaj mevcut diye yazmış rapora dr bu ne demek röntgen görüntülerindede bi tarafa ilaç yayılmış ama bir tarafta sanki fazla yayılmamış gibi neden acaba ya tıkalımı allahım bide bu çıkmasın başıma

canım internette araştırdım ama bi sonuç bulamadım bende rahim filmi çektirmiştim iyi çıkmıştı ama bu seninkini pek anlamadım canım

keşke şu an sana yardımcı olabilseydim canım ama ben rahim filmini çektireli 4 sene felan oldu iyi çıkıncada bir mühlet sakladık sonra attık

rahim filminde canım her 2 tarafta görünmesi lazım.benimkinde öyleydi.2 tüpte görünüyordu. rahim yapısı bile görünüyordu.

Kıssslar ben yarın eşimin memleketine gidiyorum
Ordaki evde net bağlantısı yok
O yüzden hepinize şimdiden iyi bayramlaaar hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Kendinize iyi bakıııın
Çooook öptüüüüm
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

abla fazla ilaç yayılmayan taraf tıkalıdırr ama tabi nekadar ilaç yayıldığına bağlı keşke bize resmini koyma şansın olsaydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…