Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kızlar ben tarcın bal corek otu denıyorum ıkı gundur bunu deneyıp faydasını goren varmıa yrıca bunu gun ıcınde kac kere yemek lazıjm ben bır kere yıyorum gende etkısı olurmu

slm kızlar ben tarcın bal corek otu denıyorum ıkı gundur bunu deneyıp faydasını goren varmıa yrıca bunu gun ıcınde kac kere yemek lazıjm ben bır kere yıyorum gende etkısı olurmu

sabah akşam yiyor arkadaşlar güzelim inşallah işe yarar en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına hayırlısıyla

kuzucum işlerin yoğun sanırım canım sence ben bu jelden alsammı ne dersin vveeeeee bu mesaj benim 1000 ci mesajım oldu bi anlamı yok ama işte 1000 ci oldu ne güzel bin kere sizinle düşüncelerimi duygularımı paylaşmışım sorular sorup cevaplar yazmışım

canım al istersen faydası olabilir sana 1000 ci mesajın hayırlı olsun bu arada daha nice 1000 mesajlar yaz bize inşallah

:roflol: teşekkür ederim canım benim ikibinlere gelmeden hamilelik ve bebiş haberlerimizi yazmayı nasip etsin rabbim inşallah canım vee bişey daha iki üç gün içinde yeni bir hamile haberi alıcaz gibi geliyo bana bakalım kim vericek bu haberi bize hadi hayırlısı

bu arada asel-k eski topikten arkadaşım seni burda görmek ne güzel canım hoşgeldin

« önceki Konu | sonraki Konu »

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, ahudan, aSeL_k, hewalim, kayra_esk

ayçanın haricindemi canım bence ayşe olabilir bu kişi inşallah başka olma ihtimali olan kişiler kim olabilir bi bakalım listeden dimi :)

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
kayra_esk, ahudan, aSeL_k, hewalim, Kuzunaz kızlar siz nasılsınız hoşgeldiniz

alpy bubuş prlanta ayse bunlar aklımdan geçenler belkide bi kaçı aynı zamanda olur ne güzel olur bisürü hamişimiz olur

alpy bubuş prlanta ayse bunlar aklımdan geçenler belkide bi kaçı aynı zamanda olur ne güzel olur bisürü hamişimiz olur

canımm benimm Rabbim herbirimize versin inşş tez zamanda.adetim bitsin de başlıycam dualara hepimiz içinn.

canımm benimm Rabbim herbirimize versin inşş tez zamanda.adetim bitsin de başlıycam dualara hepimiz içinn.

rabbim kabul etsin canım inşallah bende meryem suresini okuycam inşallah herkese sırayla okuycam inşalllaaahhhh rabbim kabul eder yollar bize bebklerimizi

Kuzucum senden bişey rica edicem,
adalexin gittiği hastane ve doktor adını öğrenebilir misin?o da pkoluydu ya merak ettim.

kayra ,
canım sen de pkolusun ya kür niye kullanmıyosun.?

haklısın güzelim ama benim tirot yüksekti biraz sanırım bu yüzden beni pko sandı sanırım dr ama ben yinede şeker hapımı içtim bu ayın başından beride tiroit hapımı içiyorum önümüzdeki adetimden 10 gün öncede soğana başlıycam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…