Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bayıldım yaaa ne kadar tatlılar bunlardan ikisi benim olsa hatta biri dünyalar benim olurdu :asigim::Saruboceq:

inşallah kayracım bu arada sen tedavini çok yavaştan alıyorsun gibime geliyor aşılamanı yaptır hatta gerekirse tüp bebek yaptır yani maddi durumlar nasıl canım müsaitmisin bu arada bişi daha bugün derya yani adalex bebeklerin kalp atışlarını dinlemek için dr a gidecekti ama hiç msn de görmedim ne oldu acaba korkuyordu bir kere daha öle boş kese çıkmıştı ya ondan

Canım yaaaa
Olsun vardır rabbimin bir bildiği
Karışmak gibi olmasın ama
madem iyi durumları niye siz kredi çekiyorsunuz??

keşke tüpe gitseydin
benim arkadaşım vakit kaybı diyor sadece
sebebsizse en iyisi tüp bebek diyor??

Bu arada ne sonucu güzelim??
Bildiğimiz şeyler mi??

valla canım sen en iyisi istanbula gel eskişehirde düzgün klinik hastane dr yok heralde ya

Daha önce de yazmıştım ya canım
Benim arkadaşı bir sene boşuboşuna uğraştırdılar
yok vajinumus, yok yumurta takibi,yok hsg, yok klomen, yok aşılma, derken kız Afyon- eskişehir arasında mahvoldu
Allah'tan durumları vardı da uğraştılar
en son anatolyaya gittiler ilk seferde iki kızları oldu maşşallaaaah
oradan çok memnundu
Hem hakan yaradı, hem de bülent tıraştı sanırım
İkisi birlikte çalışıyolarmış
çok halden anlayan insanlar diyordu
ve herşeyle kendileri ilgilenmiş rapordu ilaçtı felan

işte kızlar bu nezih beyde anatolia hastanesi ile anlaşmalı birlikte çalışıyorlar ben nezih beye kendim gitmeden arkadaşımı yolladım 20 gün sonra hamileydi tüp bebekle oğlu var şimdi ilaçları takibi filan burda yapıyomuş yumurtalar toplanacağı zamanda ankaraya gidiyomuşsun daha kısa sürüyo yani süreç ama işte dr hastahanede yok cebinimi arasam acaba kayınvalidelerin durumu oldukça iyi ama onlar bunu teklif etmedikçe (ki borç olarak) biz asla istemeyiz kredi çekeriz eşimin arkadaşlarından borç alırız bakalım

Eeeee kuzu,
ben açıyom yine kırrmızıları
bakalım yarın progestron kaç çıkacak???
Çok endişeliyim var ya
Şu son dr kafamı karıştırdı
adetle yumurtanın alakası yok diyerek
Ben hala çözemedim.
yumurtası olmayan ya da yumurtası gelişmeyen kadın benim bildiğim kadarı ile adet olamaz de mi???

Haklısın
nasıl istenirki..
biz de aynen sizin gibiyiz vallaaa...
bir sürü borç ödedik ama ağzımızı açıp isteyemedik
Sağolsunlar onlar dediler sıkışmayın gönderelim diye ama
o öyle denmezkiii
evladım para çıkarttık alın denir...
haksız mıyım???

adetle yumurtlamanın alakası varmı yokmu bilemiyorum ama çatlamanın var büyük ihtimalle şimdi ben ilk evlendiğim zaman klomen kullandım dr kontrolünde dr bana epey bi yumuran oluştu dedi çatlama iğnesi yapacakmısınız dedim yok dedi neyse sonra benm günüm geldi kan verdim bişi çıkmadı ama adet olmadım dr farlutal kullan dedi kullandım oldum şimdi şöyle bir durum var yumurta serbest kaldıktan sonra progesteron üretiliyor yani çatladıktan sonra üretiliyor ya o bakımdan ilgisi olabilir ama bende yumurtlamayla ilgisi varmı yokmu bilemiyorum ya

Canım zaten olgunlaştıktan sonra çatlayan yumrta dışarı atılır
ve tüplere alınmak üzere yakalanır
ve tüplerde en fazla 36 saat içinde döllenirse gebelik oluşur
ve rahme yerleşir böylelikle gebelik başlar
ama döllenir ve rahme yerleşmezse yani tüplerde kalırsa dış gebelik oluşur
buraya kadar sorun yok
ama en son ki dr bana öyle demiyo işteeee
Ben düzenli adet olurum dedim de bana
alakası yok diyo adetle yumurtlamanın diyooo
Yani her ay yumurta oluşmayabilir ama sen adet olursun diyoooo
Böyle bişiy var mı yaaaa
aklım bi türlü almıyooo
e o zaman pko nereden çıkıyo
o zaman pkolu herkesin (yumurtası oluşmayan veya gelişmeyen) şakır şakır adet olması gerekmez mi???

ay bana böle bişi soran bile olmadı ne güzel en azından sormuşlar neyse boşverelim yine açılmasın benim dertler zaten hala akrnım ağrıyor ((( duş alıcaam ev hala ısınmadı işten geldiimizden beri

dikkat et kendineeee
bu halde duş alma diyicem ama dinlemeyeceksin biliyom

he şimdi anladım adet olupta yumurtlama sorunu yaşayanlar vardır elbet canım ki var duyuyorum tembel yumurtalar filan aman ne bilim çok karmaşık yumurtlama olmadan adet olunursa progesteron nerden gelecekki değilmi ya rahim nasıl kalınlaşacak yani

dikkat et kendineeee
bu halde duş alma diyicem ama dinlemeyeceksin biliyom

en son cumartesi saçımı kuaförde yıkadılar ogünde adet oldum ağrım çoktu duş alamadım kuzenimin nişanı vardı cumartesiden beri saçım yağlandı artık utanıyorum işe böle gitmeye kuaför sprey filanda çok sıkınca daha dünden yağlandı hele bir ev ısınsın şu ağrım geçsinde

ama zaten canım tembel yumurtanın bir ilerisidir pkoda
başka bişiy değildir ki
neyse yaaaa
benden söylemesi bak bence yarını bekle
zaten ağrın var hala
sana sıhhatler olsun yine de cnım
Ben kaçıyorum
kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bana vermiş oldugunuz destek için teşekkür ediyorum allah bu benim yaşadıgım çoook zor günleri sizlere bana ve hiç kimseye yaşatmasın rabbim....inşallah bebişlerimizi kucagımıza alınca herşeyi unutacaz mutlu günler bekliyordur bizleri...bayramda adet olursam tedaviye başlayacaz.aşılama deneyecez doktorun bana verdigi igne MERİONAL ...ama kalçadan yapılıyor bunuda benim yapmam mümkün degil .apartmanda kadın dogum ebesi var ona yaptırıyorum.tedavi esnasında yumurtlamam güzel gidiyor ..sizlere soracaktım.tedavi sırasında igne yaptırıyorum bununla birlikte hayıt tohumu suyu ve bögürtlen kökü suyu içsem acaba birşey olurmu....birde arkadaşlar ben hayıt tohumunun suyunu içeli tam bir ay oldu ben internette araştırdım kısırlık sorunu için en az 3 ay kullanmak lazımmış.içtigin günden itibaren 10 gün içinde etkisini gösteriyormuş..ben aslında hayıt suyunu 2 ay daha kullanmak istiyorum ama olabilirmi acaba arkadaşlar

slm kızlar bende pko yok ama hamıste kalamıyorum ılk basta ne yapmam lazım bu kurlerden neyle baslasam kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…