Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar hepiniz o kadar tatlısınız ki verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler.. Allah hepinize güzel yüreğiniz kadar güzel şeyler yaşatsın inşallah....

inşallah canım cümlemize yaşatsın rabbim bu güzel duyguyu kendine dikkat et ve kan testinide yaptır canım biranönce:asigim::CüvCüv:

ay allah bizlerede nasip etsin inşallah..dün misafirvardı eşimin arkadaşı..hanımı ve çocukları..ay çocuklarda bir yaramaz anlatamam yani.onlar gitti akşam saat 10 da eşimle halıları çırptık.temizlikle ugraştım.biraz çok titizimde...ya bir yandan çocukları görüncede kötü oluyorum.ama yerimde olmayanda bilemez diye düşünüyorum.hergelen evime çocuklarıyla geliyor evde bile bıraksan o çocukları bırakabilirsin.yani hanımının düşünmesi gerekir aslında..neşenin çocuk acısı var şimdi çocukları görünce üzülür diye düşünmüyorlar.acaba yanlışmı düşünüyorum arkadaşlar.

mesela patronumun eşinin erkek kardeşi var oda çalışanlardan biri ve bizleri daha çok destekler ona sorabilirim hem bişliyor bebim sorunumu

tamam işte güzelim ona sor ve izin almamda sorun çıkarmı filan diye ve ne olursa olsun sana anlayış göstereceğinin düşünüyorum ben canım rabbimden hakkında hayırlısını diliyorum canım

off karnım ağrıyor kayracım ya hala senin ağrın varmı bu arada sabah koydum pedimi az önce lavoboya gittim aralardan iki yandan sızmış pantolonuma kadar geçmiş allahtan üzerimde uzun hırka varmış he ama nasıl geçti anlamadım ben ince gece pedlerinden kullanıyorum markasıda orkit nasıl geçiriyor anlamadım

iyi diyelim iyi olalım arkadaşlar.bir koooca bir yuvarlak dünyanın içinde sanki tek başımayım gibi geliyor bana

ayyy kayracım niye şükür dedin kızzzzz.ben her gün siteye giriyorum yazmadan da çıkmıyorum canım

yani çok şükür allaha iyiyim demek istemiş kayra şükür derken seninle bi ilgisi yok kayra hep öle konuşur sana yazmadığın için sitem filan etmemiş yani o şekild eanladıysan düzelteyim dedim

abla biliyomusun bende orkide hiç güvenmiyorum birkere kullandım banada aynısını yaptı o yüzden. canleydi gece uzun var onu kullanıyodum hiçç sızma olmadı vallao çok iyi tavsiye ederim. 28 li oluyo paketlerge günlük ped de hediyesi ayrıca günlük pedleride baya büyük ben günlük pedlerinide kullanıyorumm..o yüzden hep canleydii.

kuzunazcım bencede ona sor ve bir fikir edin .sen olmadıgın zaman senide idare edebilirler.

canım karnım çok çok çok az ağrıyo ama sen şekerli sıcak su içsene canım geçer ağrın e güzelim 40 günü geçti senin adetin doğal olarakçok geliyodur benimde kimi ay öyle olur iyiki hırkan varmış yerimseniben

çocukları küçükse evde bırakamayabilir hem bilmiyorum ne ilgisi var tabiki yaşadığın acı çok büyük ama böle düşünmemen lazım herkes çocuğunu yanında gezdirebilir yani sana nispet yapıcak değiller değil mi arkadaşım öle olsa bunu düşünmen normal hani çocuğu olmayanlara nispet yapan cahil insanlar olabilir ama çocuğu ölen birine nispet yapacak kadar cahil insan yoktur diye düşünüyorum en cahili bile bunun herkesin başına gelebileceğini düşünür bence bu kadar hassas olma kendini yıpratırsın

bende molped kullanıyorum gece uzun pedi düşük yaptıgımda çok kanamam oldu ama hiç dışına vermedi

dogru söylüyorsun arkadaşım ama öncedende 2 kere gelmişlerdi geldiklerinde çocuklarını annesine bırakmışlardı annesiyle karşı karşıya oturuyorlar ben o yüzden dedim.ama dogrusun herkez çocugunu yanında gezdirebilir.ama benimde başıma gelmez diye hiç kimse düşünmesin allah kimseye tattırmasın ama bu kaderi verdikten sonrada ya çekeceksin yada bu dünyadan gideceksin.

Merhaba kizlarrrrr.uzunca bir süre giremedim siteye.çok özledim sizleri.
En son girdiğimde kuzucum sen adet olamiyordun.bu ay böğürtlen ise yaramadı mı sende .Bence sen stres yaptın buay esinden dolayı o nedenledir.
Adalex hamileymis çok mutlu oldum.girmiyormu siteye artık.
Kızlar bende böğürtlen kullandım her sabah bugün 20. Gunü adetimin ama anlamadım yumurtladimmi diye.yumurta aki kıvamında olmadı hiç.kısmet bakalım nolcek?

ya arkadaşlar kızımın resmini bırakacaktım olmadı resim büyük diye kabul etmedi.sizede gösterecektim ama olmadı.sizlerde benim ailem gibi oldunuz.

kuzunazcım ben ilaçsız adet olamıyordum bu ay hayıt tohumu ve bögürtlen kökü içiyorum acaba adet olurmuyum.adet olunca tedaviye başlayacaz

günaaydın kuzucummm kayracım evincim neşecim...
kuzu çocuğu ölen birine nispet yapmazlar ama bu kadın görünce üzülürmü diyede düşünmezler
bazen böyle düşüncesiz insanlar var bence bi yere emanet edebilir bi süreliğine
neşeyi çok iyi anlıyorum benim bebeğim öldüğünde eşimin bi çok arkadaşı bebekliydi ben üzülmeyeyeim diye gelmediler baş sağlığına
ben bi süre yeni doğmuş bebeklere bakamadım sevemedim
ama şimdi seviyorumda kucağımada aalıyorum elhamdüllillah etrafımdaki insanlarda çok anlayışlı şu an yeni doğum yapan 2 tanıdığımız var ikiside ne zaman görüşsek bebeği getirip benim kucağıma koyuyo ayşe al sevebilirsin diyolar ben yanlış anlamıyım diye
ama onlar kadar olmayanlarda bebeği kucağımdan kaçıranlarıda bilirim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…