Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar hamilelik belirtileri arasında kuyruk sokumunda ağrı,mide bulantısı ve baş ağrısı varmıdır?
şehirdışında bi arkadaşım var bi köyde öğretmenlik yapıyo internetten araştırabilir misin die aradı bi fikriniz var mı??

kızlar hamilelik belirtileri arasında kuyruk sokumunda ağrı,mide bulantısı ve baş ağrısı varmıdır?
şehirdışında bi arkadaşım var bi köyde öğretmenlik yapıyo internetten araştırabilir misin die aradı bi fikriniz var mı??

mide bulantısı nı duydum ama digerlerini duymamıstım

kuzunaz canım benim dualarda tecrifiyeyi silebilirsin onu okuma demişlerdi 500 yasin okunuyor suanda bende 41 meryem suresini okuyacagım

canım başağrısı ve mide bulantısını duydum ama kuyruk sokumunda ağrı duymadım

tam kuyruk sokumu değil galiba telefonda da tam anlaşılmıyo ki :)
beli herhalde ama normalde ağrımadığı için mi öyle anlattı acaba 3 gün geçmiş günü imkanlarda kısıtlı orda belki ben burdan test alıp kargoyla yollıcam bel ağrısı oluyo ama di mi belirti??

slm kızlarrrrrrrrr,,, kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

tiryak canım evet bel ağrısı da duymuştum,hepsi de hamileleik belirtisi.

adet sancısıysa sıcak su yapıp karnına koy ayaklarınıda dik o zaman geciyor benimde cok agrılı olur hemen hemen her ay hastaneye giderim o derecede hafif sıcak su iyi geliyor ama

ama canım karnına sıcak su koyarsan yumurtalıklara zararı olur diye duymuştum ayaklarını koymalıymışsın diye duymuştum canım

ben biraz yürüyeyim bana iyi geliyo damarlar açılıyo sonra yine gelirim belki kızlar rabbime emanet olun

merhaba arkadaşlar ben burayı yeni gördüm okumaya başladım eşimde azospermi var temmuzdan beri uğraşıyoruz

X