Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evin ayça günaydın kıslar nasılsınız evin geçmiş olsun canım neyin vardı

evin ayça günaydın kıslar nasılsınız evin geçmiş olsun canım neyin vardı
işte abla geçen günki hastalığım devam ediyo bacaklarıma krapm giriyo ağrıyo yürüyemez hale geliyodum resmen üşüyodumm ayya çok kötüü. aslında ben kendi kendimi nazarladım.. çünkü ben hep derdimkii kışın benim sadece ya bademciğim azar yada grip olurumm.. anam bu neydi başıma gelennn maf etti benii..ben ilk defa böyle bi ağrı sancı yaşadımm ve o yüzden ben hala ilaca bağlıyorumm.. 7 ayın acısı çıkıyoo.. çamur gibi geliyoo

kıslar akşam kuzenimin nişanı var ne giyeyim 3 seçeneğim var birde saten ceket ve pantolon takımım var onu daha önce başka yerdede giydim bir tane etek pantolon hani bu boyundan geçmeli kumaş yelekler varya moda o içine beyaz gömlek kombinesi var birde elbisem var diz üstü dar kesim göğüs altına kadar şifon yakası fırfırlı göğüs altından sonrada gri kumaş bunun altına gümüş rengi ayakkabılarla kombine edebilirim ama bi dakka şu saten takımlı olan resmim vardı onu koyayım bakayım sizde yorum yapın çünki dün gece annemlerde kaldım eve gitmedim bu kıyafetlerimi eşimden istedim getirecek bugün annemlere karar vernek için fazla vaktim yok

bakın kıslar resimde soldaki benim o üzerimdekiler nasıl aslında havalar soğuk ya birde hasta olucam elbise giysem üşürmüyüm o yüzden bunlar daha kapalı pantolon ceket en azından ama bunlarıda daha önce bir yerde giydim ne yapayım siz olsaydınız ne yapardınız

Son düzenleme:
ayçanisa nereye kayboldu kıslar bir yorum yapın da çabucak kaldırayım resmimi fazla kalmasın malum sümeyratta burda ne olur ne olmaz biliyorsunuz arkadaşın ne olduğu kim olduğu pek belli değil ve beni sinir ediyor zetn klava:

tiryak hoşgeldin canım kıslara bişi sordum ama gittiler (( ne diyorsun sen bir yorum yapsana kaldırıcam resmimi çünki (( iş çıkışı fazla vaktim olmayacak çünki karar veremek için

abla benimde kaynımınn kızının nişanı varr :):) bende çizmelerimi dizüstü siyah büyük düğmeli ateğim var onu giycem onun üstünede o dediğin yelekten boyundan geçmelii... :)

bu siyah takım güzelmiş elbiseyle üşüyebilirsin bence takım güzelmiş ama boyundan gecmeli yeleklerde güzel olur

abla bu takımında güzel sende çok güzelsin valla.ama sen istersen bu saten pantlonun üstüne siyah gömleğin varsa giyebilirsin göbişini kapatırr e olmaz diyosan bu pantlonun üstüne beyaz gömlek giy üstüne yeleğii

Son düzenleme:
evının dediği gibi bu pantolonun üstünede beyaz gömlek ve yelek olur yelegin saten mi
gümüş renkli ayakkabı ve elbisende sık durabılr bence eger içerisi sıcak olacaksa onları giyebilirsin

Son düzenleme:
bu siyah takım güzelmiş elbiseyle üşüyebilirsin bence takım güzelmiş ama boyundan gecmeli yeleklerde güzel olur

sağol canım zaten bişi söyliyiymmi ayça işyerinde hiç üşümezdim kaloriferler yanınca çok sıcaklardım ama şu 2 gündür üşüyorum öbür siyah etek pantolon üstüne yelek ve içine beyasz gömlek kombineside şık durur aslında ama işte o etek pantolonu da yeni almıştım paçaları uzuın dolapta askıda ölece duruyordu giymediğim için kestirmemeiştim paçalarını şimdi giyersem boyunu kısaltmak içinde terziye vermem lazım ve zaman lazım o yüzden bana heralde yine bunlara kalıcam heralde ama bunlarıda daha önce giydim ya neyse kıslar sağolun teşekkürler kısmet ne ise artık

göbeğim çıkmış dimi ay zaten hastada olmadım iyice şişti şimdi ya işte buu kıslar pko budur :)) bundanda soğudum şimdi off kaldımmı böyle o etek pantolonunda beli yüksek ya kıslar o yüzden göbeğimi sıkıyor kapatıyor aslında anaammmm bak işte kararsızlık ne kötü kuzenim benim hem amcamın hem teyzemin kızı oluyor ve belli bir yaşa kadar aynıo evde büyüdük çok yakın aslında kardeşim gibi yani ne kadar önemsiz davrandım kzııyorum şimdi kendime bugün olmuş daha elbise düşünüyorum ya

evının dediği gibi bu pantolonun üstünede beyaz gömlek ve yelek olur yelegin saten mi
gümüş renkli ayakkabı ve elbisende sık durabılr bence eger içerisi sıcak olacaksa onları giyebilirsin

nişan bir dernekte olacak doğalgaz var diyordu annem yakarlarmı ki bilmiyorum tabi (

evinciğim senden bişi rica edebilirmiyim canım bir önceki sayfada ben resmimi edıt leyip sildim sende benim resmimin olduğu mesajdan alıntı yapmışsın ya o alıntıyı sşlermisin edıt leyip canım kalmasın burrda ne olur ne olmaz zaten resimler kaydedilebiliyor burda çok teşekkür ederim

ya abla bende kiloluyken napardım biliyonmu çünkü benimde karnım öyleydi genelde altıma dar üstüme bol bişey giyerdim daha dökümlü olurdu ve daha zayııf görünürdüm mesela bi eteğin varsa. siyah koton çorapla giy üstünede bol bi gömlek saçınıda açık bırakırsan tombişlikde gider.kaydirigubbakcemile3takma kafana bukadar..

tamamdır abla sildim

kuzunaz kusura bakma yeni gördüm dünkü sayfaları okuyodumm,
maşaallah ne kdar güzelsinnnn..
ben havalar soğukken pek etek giyemiyorum pantolonu tercih et benc hem adet olacaksın kendini üşütmemiş olursun pantolon üstüne gömlek ve yelek güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…