Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Asıl sorun şu ki ortada bir değer var ama kimine göre başka sonuç çıkartıyor kimine göre başka sonuç çıkartıyor
Bu gün ki dr da düzenli adet olmanız bişiy ifade etmez
yumurta gelişmiyo diye adet olmayacaksınız anlamına gelmez dedi
Tamam bende öyle biliyodum
10 gün önceki dr bunun tam aksini söyleyene kadar
O da yumurta gelişir ve çatlarsa adet olursunuz.
Bu süreç olmazsa adet olmakta zorlanısınız geç gelir gelmez
ama ben adet oluyorum düzenli

Şaaaaştııııım kaldım kime inanayım yaaaaaa

ben de şaştım yani biri bişey diyor öteki daha başka bişey.oyüzden dr. değiştirmek iyi değil bende bunu anladım.dediğim gibi en çok hangisinden memnun kaldıysan onunla devam et.her şeyi bi kenara koy yeniden düşün dr.ların hangisi daha iyi diye

ben de şaştım yani biri bişey diyor öteki daha başka bişey.oyüzden dr. değiştirmek iyi değil bende bunu anladım.dediğim gibi en çok hangisinden memnun kaldıysan onunla devam et.her şeyi bi kenara koy yeniden düşün dr.ların hangisi daha iyi diye

Yaaaa burda zaten doğru düzgün bi dr bulmak çok zor.
güya en iyisne gidiyom ama adamla iletişim kuramıyorum
gıcık herif
ne var diyo, ne yok diyo
Bişe soruyosun herşeyi tıbbi terimlerle anlatıyor
Daha açık analtır mısınız diyosun başlıyo güzelce sonra yine aynı
adama çocuk istiyoruz diyorum 3 ay daha bekleyelim diyo
Neyini bekliyoz yaaaa
Geldim 30 yaşına
uygulaycaksan tedavi uygula işteeee

Yaaaa burda zaten doğru düzgün bi dr bulmak çok zor.
güya en iyisne gidiyom ama adamla iletişim kuramıyorum
gıcık herif
ne var diyo, ne yok diyo
Bişe soruyosun herşeyi tıbbi terimlerle anlatıyor
Daha açık analtır mısınız diyosun başlıyo güzelce sonra yine aynı
adama çocuk istiyoruz diyorum 3 ay daha bekleyelim diyo
Neyini bekliyoz yaaaa
Geldim 30 yaşına
uygulaycaksan tedavi uygula işteeee

neden bekliyoruz diye sordun mu hiç abla?abla diyorum yaşça benen büyüksün çünkü.sakıncası yok dimi

bende kaçıyorum aşkımgelecek irazdan yemek yeriz bana müsade.kaynana da var.napıyon der şimdi böyle şeylerden anlamaz

neden bekliyoruz diye sordun mu hiç abla?abla diyorum yaşça benen büyüksün çünkü.sakıncası yok dimi

ne sakıncası olacak canım benim
Bekliyor muşuz çünkü en az bir sene korunmasız ilişki sonucunda olmazsa tedavi başlanırmış canım
e biz daha 7 aydır korunmuyoruz
en azından 12 ay değilse bile 10 olması lazım diyooo:eek:klava: :eek:klava::eek:klava:

neden vermiyorki ters anı derken nasıl yani anlayamadım canım çok ilginç hani sevaba girmek istiyorsa verir sonuçta senin duan yeter ona bu arada hoşgeldin dün için de kusura bakma eşim beni öslemişte kapat bilgisayaraı deyip durdu

meraba canım saat 7 ben daha yeni girridm eve alamadık ilacı ve macunu :KK43:
kadın çok yaşlı dolayısıylede biraz ters,bir sürü insanla uğraşıyo usanmış
bide bizi oyalamasının sebebi her hafta gelelim sohbeti kuranı duaları dinleyelim katılalım diyeymiş...
ordan bi kadın kuranı göstererek işte şifa bu dedi ilaca ne lüzum,
bende dedimki biliyorum onun şifa olduğunu o şifadan bizim evimzdede var dedim
kadında hayır burdaki bi başka dedi,
ama müthiş bir curcuna vardı kucak kucağa oturduk nerdeyse öğlen namazını cümleten kıldık secdeye gidecek yer yoktu desem abartmış olmam...
harika dualar edildi insanlar nasıl ağlıyor bi görseniz ben bazı kararlar aldım bu dini sohbeti dinledikten sonra
beni kendime getirdi bi nevii

merhaba kuzunaz,birkac ay önce henüz bebek düşünmediğim için kürtaj olmustum.gecenlerde hsg cektirdim sonucum bilateral hidrosalpenks çıktı.yumurtalık tüplerim tıkanmış.laparoskopi ve tüp bebek değilde bitkisel olarak tedavi edip acabilecek kür ve tarifi varsa verebilir misin lütfen cok caresiz kaldım:KK43:

merhaba kızlar ben gelince niye kimseler olmuyo acaba iki gündür temizlik yaptım kuzucum canım ben ayın 10 adet oldum düzeltirsen sevinirim bu ay çok ağrı kesici içtim aslında 8 olmam gerekiyordu ağrı kesicilker geciktirdi bu ay tedaviye başlamam gerekiyo artık 4 sene oldu sadace çatlama iğnesi vuruldum bekledim meleğimi ama olmadı artık başlıyayım diyorum nasıl tedaviler bekliyo onuda bilmiyorum allah herkese yardım etsin biran önce kavuşalım bebeklerimize gelince görüşürüz kızlar
:a015:

X