Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

çıkıyo musun iyiydik ama napalım sonra yine devam ederiz...kendine iyi bak sende Allaha emanet ol canım arkadaşım

aşkım yolda gelmek üzere o yüzden çıkıyorum canım benim hoşçakalın keşke hep burda olabilsem ama işte mecburen :gitme:

allahım herkesın gonlune gore versın ınsallah cıfter cıfter nasıp eyler sonrada off susun artık dersınız ıcınde bende olmak uzere ınsallahzemuszemus

allahım herkesın gonlune gore versın ınsallah cıfter cıfter nasıp eyler sonrada off susun artık dersınız ıcınde bende olmak uzere ınsallahzemuszemus

zaten benim dileğim de bu yönde biri benim kucağımda iğeri eşimin bize kırk takla attırdıkları günleri hayal ediyorum alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

pazar günü 21. gün olacak progestron istemek için dr gittim
O da bi önceki değerime baktı, tahlillerime göz gezdiridi, usgye şöyle bi baktı
progestron 1.46 çıkmıştı
Ama o gün akşama adet olmuştum
Çünkü soğanı yapmıştım ve bir hafta erken getirmişti
dr bana yumurtlama tembelliği olduğunu söyledi
pko görüntüsü var
Klomen kullanalım dedi

kafayı yiyeceğim
Bu üçüncü dr
biri bişi demiyo beklemeye aldı bu özel drum ama iletişimimiz sıfır
Öteki son sonuçlara göre bişiy yok usg görüntüsü inci dizilimi gibi değil o yüzden pko yok kendin gebe kalırsın dedi
Üçünsünü yorumları da yukarıda işte

Kime inanayım şimdi???

Bu arada öteki sayfaları okuyayım dedim hep yaptığım gibi ama yetişemedim sonlara
Baktım çok bunaldım sizinle azıcık konuşayım dedim
sanırım bi ikiz muhabbeti var
çok korkarım ama rabbim verdikten sonra
Hem ikisi de bi arada büyür
Bi kız bi erkek
tek seferde

şaşırdım gerçekten 3-4 defa okudum msjı.ne yazayım bilemedim.ben de yeni bi dr. gittim o da beni başından savmıştı.sizin tüp bebekten başka seçiminiz yok deyip kestirip attı.benim fikrimse şu: hangi dr.la iletişimin daha rahatsa onunla devam et derim

ayyy ben cok ısterım bı kız bır erkek ama nasıp hayırlısı olsunda farketmez butun ısteyenlere nasıp etsın allahım

bazen karamsarlığa düşüyorum:bebek sadece hayallerde mi kalacak diye

Aynen canım şimdi öyle düşünüyorum
Ama yeri göğü yaratan, kurumuş dallara can veren Rabbim
İnşaallaaaah bize de nasip eder birer hayırlı sağlıklı akıllı imanlı evlatlar :Saruboceq: :Saruboceq:

bak ne güzel kendin de söylüyorsun inşallah tez zamanda hepimizin yüzü güler.meleklerimize bir an önce kavuşuruz inşallah.

Asıl sorun şu ki ortada bir değer var ama kimine göre başka sonuç çıkartıyor kimine göre başka sonuç çıkartıyor
Bu gün ki dr da düzenli adet olmanız bişiy ifade etmez
yumurta gelişmiyo diye adet olmayacaksınız anlamına gelmez dedi
Tamam bende öyle biliyodum
10 gün önceki dr bunun tam aksini söyleyene kadar
O da yumurta gelişir ve çatlarsa adet olursunuz.
Bu süreç olmazsa adet olmakta zorlanısınız geç gelir gelmez
ama ben adet oluyorum düzenli

Şaaaaştııııım kaldım kime inanayım yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…