Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar yaa bu ilaç belimi öyle bi ağrıtıyoki ölüyorumm varyaa yavaş oturup kalkıyorum yürürken bile zor yürüyorum yaa. sağ tarafım hemde

kızlar yaa bu ilaç belimi öyle bi ağrıtıyoki ölüyorumm varyaa yavaş oturup kalkıyorum yürürken bile zor yürüyorum yaa. sağ tarafım hemde

en son adetimde bende böyle oldum ama ilaçtan değil canım adetin gelecek ama zorlanıyor işte ama çok fena adet olabilirsin sende benim gibi parça parça üşütmemen lazım canım günaydın bu arad a

kayracım günaydın ayçacığım grip mi oluyorsun bende grip olmaktan korkuyorum valla ya dün kayınvalidem hastalanmış eltimdeydi yatıyormuş eşim şantiyeye gitmişti geç geldi illede annemin yanına gidelim eltimlerin binadada komple herkes hasta ateşler içinde yanıyor hepside akraba birbirlerine gidip geliyorlar hepsinden birbirine bulaşmış bizde girdik içlerine inşallah hasta olmam bende sabah sanki boğazım ağrıdı biraz ama eşimede söylemediğimi bırakmadım ne vardıda götürdün beni marifetmi sanki dedim hasta olursam görürsün dedim ya saçmalık ya düşünsenize eşimin dayısı yengesi filanda orda neyse nişanlı olan gelini geldi benim kaynanamda hala oluyor ya eşimin yengesi diyorki nişanlı geline kalk halanın elini öpsene kıs kalktı elini öptü yüzünü öptü sinir oldum ya hasta da o ama yok bizim cehaletler saygıyı düşünüyorlar kadın cayır cayır yanıyor ee virüs var zaten allahım ne sinir oldum ya yazık kızcağızada bulaşacak

günaydın canım hemen sirkeye ekmek batırıp birkere ye veye sirkeyle gargara yap iyi geliyo canım inşallah hasta olmazsın bizim milletimiz böyle birde düşün önümüz bayram ne yapıcaz bilmiyorum delikafadulden

aynen canım ya cok meraklılar el öptürmeye önümüz bayram bide öpmezsen saygısız oluyorsun bide klava:

canım boğazların ağrıyorsa karbonatlı suyla ağzına gargara yap. karbonat bütün boğazını dezenfekte ediyor...

bende kayınvaldeme 3 haftadır hiç gitmedim. akşam eşime bu gece için gidelim dedim. şimdi gitmiyoruz eşime bişey demesinler. bu gece gidecez.. 2 dir eşime söylüyorum gidelim diye, yorgunum falan diyor. gitmeyince bende sanacaklar... bizimde ben düşük yaptığımda kayınvaldemle annem arasında bi sorun oldu, bende arada kaldım. o doğumdan sonra kayınvaldem ve görümcemlerle arama mesafe girdi.. birbirimize karşı soğuk davranıyoruz..

tarcın cayı mı hiç duymamıstım cubuk tarcını suda mı kaynatıyorsun baska bişey de koyuyormusun içine

canım 2 çay bardağı için
* 1 adet çubuk tarçın
*2-3 tane karanfil
*2-3 tane top karabiber

bu üçünü kaynat, demlensin. iç. ben bunu içerim hep. istersen içine bi kaşık bal koy...

kuzunaz beni listeye eklemeyi unutma bak bu 3 oldu söylemem ama listede ismimi göremiyorum yine göremezsem bir daha da demem canım .bana soracagın her şey 575 sayfada yazıyor .akşam yine girecem bakalım ismimi yazacakmısın şimdi çıkıyorum hadi görüşürüz

tamam canım işlerim var biraz valla :))

en son adetimde bende böyle oldum ama ilaçtan değil canım adetin gelecek ama zorlanıyor işte ama çok fena adet olabilirsin sende benim gibi parça parça üşütmemen lazım canım günaydın bu arad a
evet abla bende öyle düşünüyorum ve üşütmüyorumm peki sence böğürtlen köküne devam edeyimmi. ilaca başlayalı onu bıraktımda.

ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…